Competición | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 primera divisio | grup 16

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 13-10-2019
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A
R
Descansa
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - Descansa
AMPOSTA, C.F.,B 22 JESUS Y MARIA, U.D.,B
RAPITENCA, U.E.,C 214 ALDEANA, U.E.,A
TORTOSA, C.D.,B 92 GANDESA, C.F.,B
Jornada 2 20-10-2019
Descansa
R
TORTOSA, C.D.,B
Descansa - TERRES DE L'EBRE, C.F.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,B 44 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
ALDEANA, U.E.,A 73 AMPOSTA, C.F.,B
GANDESA, C.F.,B 17 RAPITENCA, U.E.,C
Jornada 3 27-10-2019
Descansa
R
Descansa
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A 52 JESUS Y MARIA, U.D.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 37 ALDEANA, U.E.,A
AMPOSTA, C.F.,B 40 GANDESA, C.F.,B
TORTOSA, C.D.,B 13 RAPITENCA, U.E.,C
Jornada 4 03-11-2019
Descansa - TORTOSA, C.D.,B
JESUS Y MARIA, U.D.,B
R
Descansa
ALDEANA, U.E.,A 100 TERRES DE L'EBRE, C.F.,A
GANDESA, C.F.,B 37 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
RAPITENCA, U.E.,C 72 AMPOSTA, C.F.,B
Jornada 5 10-11-2019
Descansa - JESUS Y MARIA, U.D.,B
Descansa
R
ALDEANA, U.E.,A
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A 81 GANDESA, C.F.,B
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 81 RAPITENCA, U.E.,C
AMPOSTA, C.F.,B 35 TORTOSA, C.D.,B
Jornada 6 17-11-2019
JESUS Y MARIA, U.D.,B 32 TORTOSA, C.D.,B
ALDEANA, U.E.,A - Descansa
GANDESA, C.F.,B
R
Descansa
RAPITENCA, U.E.,C 54 TERRES DE L'EBRE, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,B 28 EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
Jornada 7 24-11-2019
JESUS Y MARIA, U.D.,B - ALDEANA, U.E.,A
Descansa - GANDESA, C.F.,B
Descansa
R
RAPITENCA, U.E.,C
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A - AMPOSTA, C.F.,B
TORTOSA, C.D.,B - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
Jornada 8 01-12-2019
TORTOSA, C.D.,B - ALDEANA, U.E.,A
GANDESA, C.F.,B - JESUS Y MARIA, U.D.,B
RAPITENCA, U.E.,C - Descansa
AMPOSTA, C.F.,B
R
Descansa
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - TERRES DE L'EBRE, C.F.,A
Jornada 9 15-12-2019
ALDEANA, U.E.,A - GANDESA, C.F.,B
JESUS Y MARIA, U.D.,B - RAPITENCA, U.E.,C
Descansa - AMPOSTA, C.F.,B
Descansa
R
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A - TORTOSA, C.D.,B

SEGUNDA VUELTA

Jornada 10 22-12-2019
Descansa
R
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A
Descansa - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
JESUS Y MARIA, U.D.,B - AMPOSTA, C.F.,B
ALDEANA, U.E.,A - RAPITENCA, U.E.,C
GANDESA, C.F.,B - TORTOSA, C.D.,B
Jornada 11 12-01-2020
TORTOSA, C.D.,B
R
Descansa
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A - Descansa
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - JESUS Y MARIA, U.D.,B
AMPOSTA, C.F.,B - ALDEANA, U.E.,A
RAPITENCA, U.E.,C - GANDESA, C.F.,B
Jornada 12 19-01-2020
Descansa
R
Descansa
JESUS Y MARIA, U.D.,B - TERRES DE L'EBRE, C.F.,A
ALDEANA, U.E.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
GANDESA, C.F.,B - AMPOSTA, C.F.,B
RAPITENCA, U.E.,C - TORTOSA, C.D.,B
Jornada 13 26-01-2020
TORTOSA, C.D.,B - Descansa
Descansa
R
JESUS Y MARIA, U.D.,B
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A - ALDEANA, U.E.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - GANDESA, C.F.,B
AMPOSTA, C.F.,B - RAPITENCA, U.E.,C
Jornada 14 02-02-2020
JESUS Y MARIA, U.D.,B - Descansa
ALDEANA, U.E.,A
R
Descansa
GANDESA, C.F.,B - TERRES DE L'EBRE, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,C - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
TORTOSA, C.D.,B - AMPOSTA, C.F.,B
Jornada 15 09-02-2020
TORTOSA, C.D.,B - JESUS Y MARIA, U.D.,B
Descansa - ALDEANA, U.E.,A
Descansa
R
GANDESA, C.F.,B
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A - RAPITENCA, U.E.,C
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - AMPOSTA, C.F.,B
Jornada 16 16-02-2020
ALDEANA, U.E.,A - JESUS Y MARIA, U.D.,B
GANDESA, C.F.,B - Descansa
RAPITENCA, U.E.,C
R
Descansa
AMPOSTA, C.F.,B - TERRES DE L'EBRE, C.F.,A
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A - TORTOSA, C.D.,B
Jornada 17 01-03-2020
ALDEANA, U.E.,A - TORTOSA, C.D.,B
JESUS Y MARIA, U.D.,B - GANDESA, C.F.,B
Descansa - RAPITENCA, U.E.,C
Descansa
R
AMPOSTA, C.F.,B
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A - EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
Jornada 18 08-03-2020
GANDESA, C.F.,B - ALDEANA, U.E.,A
RAPITENCA, U.E.,C - JESUS Y MARIA, U.D.,B
AMPOSTA, C.F.,B - Descansa
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A
R
Descansa
TORTOSA, C.D.,B - TERRES DE L'EBRE, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.