Competición | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 primera divisio | grup 20

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 06-10-2019
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 18 BESCANO, C.D.,A
ANGLES C.E.,B 313 LLAGOSTERA, U.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 50 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
CASSA, U.D.,B 24 SANT GREGORI, A.E.,A
GEiEG,A 41 QUART, U.E.,C
U.E.COMACROS,A 33 PENYA BONS AIRES E,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D 19 FORNELLS, UE.,B
GIRONA, F.C.,C 31 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
Jornada 2 13-10-2019
BESCANO, C.D.,A 27 GIRONA, F.C.,C
LLAGOSTERA, U.E.,B 70 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 64 ANGLES C.E.,B
SANT GREGORI, A.E.,A 30 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
QUART, U.E.,C 24 CASSA, U.D.,B
PENYA BONS AIRES E,A 08 GEiEG,A
FORNELLS, UE.,B 41 U.E.COMACROS,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 10 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
Jornada 3 20-10-2019
BESCANO, C.D.,A 43 LLAGOSTERA, U.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 04 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
ANGLES C.E.,B 112 SANT GREGORI, A.E.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 26 QUART, U.E.,C
CASSA, U.D.,B 43 PENYA BONS AIRES E,A
GEiEG,A 74 FORNELLS, UE.,B
U.E.COMACROS,A 21 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
GIRONA, F.C.,C 40 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
Jornada 4 27-10-2019
LLAGOSTERA, U.E.,B 23 GIRONA, F.C.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 15 BESCANO, C.D.,A
SANT GREGORI, A.E.,A 73 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
QUART, U.E.,C 131 ANGLES C.E.,B
PENYA BONS AIRES E,A 43 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
FORNELLS, UE.,B 42 CASSA, U.D.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 25 GEiEG,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D 72 U.E.COMACROS,A
Jornada 5 03-11-2019
LLAGOSTERA, U.E.,B 72 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
BESCANO, C.D.,A 24 SANT GREGORI, A.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 15 QUART, U.E.,C
ANGLES C.E.,B 110 PENYA BONS AIRES E,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 33 FORNELLS, UE.,B
CASSA, U.D.,B 22 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
GEiEG,A 100 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
GIRONA, F.C.,C 52 U.E.COMACROS,A
Jornada 6 10-11-2019
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 18 GIRONA, F.C.,C
SANT GREGORI, A.E.,A 41 LLAGOSTERA, U.E.,B
QUART, U.E.,C 102 BESCANO, C.D.,A
PENYA BONS AIRES E,A 22 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
FORNELLS, UE.,B 92 ANGLES C.E.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 44 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D 11 CASSA, U.D.,B
U.E.COMACROS,A 58 GEiEG,A
Jornada 7 17-11-2019
SANT GREGORI, A.E.,A 91 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
LLAGOSTERA, U.E.,B 26 QUART, U.E.,C
BESCANO, C.D.,A 12 PENYA BONS AIRES E,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 14 FORNELLS, UE.,B
ANGLES C.E.,B 08 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 40 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
CASSA, U.D.,B 56 U.E.COMACROS,A
GIRONA, F.C.,C 23 GEiEG,A
Jornada 8 24-11-2019
SANT GREGORI, A.E.,A 24 GIRONA, F.C.,C
QUART, U.E.,C 101 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
PENYA BONS AIRES E,A 14 LLAGOSTERA, U.E.,B
BESCANO, C.D.,A 12 FORNELLS, UE.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 32 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D 100 ANGLES C.E.,B
U.E.COMACROS,A 34 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
GEiEG,A 21 CASSA, U.D.,B
Jornada 9 01-12-2019
SANT GREGORI, A.E.,A 34 QUART, U.E.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 32 PENYA BONS AIRES E,A
FORNELLS, UE.,B 33 LLAGOSTERA, U.E.,B
BESCANO, C.D.,A 103 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 13 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
ANGLES C.E.,B 117 U.E.COMACROS,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 18 GEiEG,A
GIRONA, F.C.,C 32 CASSA, U.D.,B
Jornada 10 15-12-2019
GIRONA, F.C.,C 21 QUART, U.E.,C
PENYA BONS AIRES E,A 12 SANT GREGORI, A.E.,A
FORNELLS, UE.,B 112 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 35 LLAGOSTERA, U.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D 35 BESCANO, C.D.,A
U.E.COMACROS,A 63 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
GEiEG,A 141 ANGLES C.E.,B
CASSA, U.D.,B 14 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
Jornada 11 22-12-2019
QUART, U.E.,C 63 PENYA BONS AIRES E,A
SANT GREGORI, A.E.,A 41 FORNELLS, UE.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 25 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
LLAGOSTERA, U.E.,B 31 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
BESCANO, C.D.,A 44 U.E.COMACROS,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 113 GEiEG,A
ANGLES C.E.,B 36 CASSA, U.D.,B
GIRONA, F.C.,C 01 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
Jornada 12 12-01-2020
PENYA BONS AIRES E,A 34 GIRONA, F.C.,C
FORNELLS, UE.,B 22 QUART, U.E.,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 14 SANT GREGORI, A.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D 93 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
U.E.COMACROS,A 43 LLAGOSTERA, U.E.,B
GEiEG,A 81 BESCANO, C.D.,A
CASSA, U.D.,B 72 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 90 ANGLES C.E.,B
Jornada 13 19-01-2020
PENYA BONS AIRES E,A 36 FORNELLS, UE.,B
QUART, U.E.,C 31 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
SANT GREGORI, A.E.,A 61 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 37 U.E.COMACROS,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 15 GEiEG,A
BESCANO, C.D.,A 44 CASSA, U.D.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 15 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
GIRONA, F.C.,C 192 ANGLES C.E.,B
Jornada 14 26-01-2020
GIRONA, F.C.,C 41 FORNELLS, UE.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 21 PENYA BONS AIRES E,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D 24 QUART, U.E.,C
U.E.COMACROS,A 39 SANT GREGORI, A.E.,A
GEiEG,A 140 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
CASSA, U.D.,B 43 LLAGOSTERA, U.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 52 BESCANO, C.D.,A
ANGLES C.E.,B 07 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
Jornada 15 02-02-2020
FORNELLS, UE.,B 41 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
PENYA BONS AIRES E,A 33 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
QUART, U.E.,C 32 U.E.COMACROS,A
SANT GREGORI, A.E.,A 05 GEiEG,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 24 CASSA, U.D.,B
LLAGOSTERA, U.E.,B 82 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
BESCANO, C.D.,A 82 ANGLES C.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 211 GIRONA, F.C.,C

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 09-02-2020
BESCANO, C.D.,A 30 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 91 ANGLES C.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 24 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
SANT GREGORI, A.E.,A 60 CASSA, U.D.,B
QUART, U.E.,C 23 GEiEG,A
PENYA BONS AIRES E,A 03 U.E.COMACROS,A
FORNELLS, UE.,B 21 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 27 GIRONA, F.C.,C
Jornada 17 16-02-2020
GIRONA, F.C.,C 32 BESCANO, C.D.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 17 LLAGOSTERA, U.E.,B
ANGLES C.E.,B 23 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 38 SANT GREGORI, A.E.,A
CASSA, U.D.,B 26 QUART, U.E.,C
GEiEG,A 31 PENYA BONS AIRES E,A
U.E.COMACROS,A 14 FORNELLS, UE.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D 32 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
Jornada 18 01-03-2020
LLAGOSTERA, U.E.,B 35 BESCANO, C.D.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B 04 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
SANT GREGORI, A.E.,A 160 ANGLES C.E.,B
QUART, U.E.,C 54 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
PENYA BONS AIRES E,A 17 CASSA, U.D.,B
FORNELLS, UE.,B 35 GEiEG,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 33 U.E.COMACROS,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D 21 GIRONA, F.C.,C
Jornada 19 08-03-2020
GIRONA, F.C.,C 61 LLAGOSTERA, U.E.,B
BESCANO, C.D.,A 60 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 29 SANT GREGORI, A.E.,A
ANGLES C.E.,B 013 QUART, U.E.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 64 PENYA BONS AIRES E,A
CASSA, U.D.,B 25 FORNELLS, UE.,B
GEiEG,A 51 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
U.E.COMACROS,A 02 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
Jornada 20 15-03-2020
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - LLAGOSTERA, U.E.,B
SANT GREGORI, A.E.,A - BESCANO, C.D.,A
QUART, U.E.,C - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
PENYA BONS AIRES E,A - ANGLES C.E.,B
FORNELLS, UE.,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C - CASSA, U.D.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D - GEiEG,A
U.E.COMACROS,A - GIRONA, F.C.,C
Jornada 21 22-03-2020
GIRONA, F.C.,C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
LLAGOSTERA, U.E.,B - SANT GREGORI, A.E.,A
BESCANO, C.D.,A - QUART, U.E.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A - PENYA BONS AIRES E,A
ANGLES C.E.,B - FORNELLS, UE.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
CASSA, U.D.,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
GEiEG,A - U.E.COMACROS,A
Jornada 22 29-03-2020
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - SANT GREGORI, A.E.,A
QUART, U.E.,C - LLAGOSTERA, U.E.,B
PENYA BONS AIRES E,A - BESCANO, C.D.,A
FORNELLS, UE.,B - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C - ANGLES C.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
U.E.COMACROS,A - CASSA, U.D.,B
GEiEG,A - GIRONA, F.C.,C
Jornada 23 05-04-2020
GIRONA, F.C.,C - SANT GREGORI, A.E.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - QUART, U.E.,C
LLAGOSTERA, U.E.,B - PENYA BONS AIRES E,A
FORNELLS, UE.,B - BESCANO, C.D.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
ANGLES C.E.,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - U.E.COMACROS,A
CASSA, U.D.,B - GEiEG,A
Jornada 24 19-04-2020
QUART, U.E.,C - SANT GREGORI, A.E.,A
PENYA BONS AIRES E,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
LLAGOSTERA, U.E.,B - FORNELLS, UE.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C - BESCANO, C.D.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
U.E.COMACROS,A - ANGLES C.E.,B
GEiEG,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
CASSA, U.D.,B - GIRONA, F.C.,C
Jornada 25 26-04-2020
QUART, U.E.,C - GIRONA, F.C.,C
SANT GREGORI, A.E.,A - PENYA BONS AIRES E,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - FORNELLS, UE.,B
LLAGOSTERA, U.E.,B - UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
BESCANO, C.D.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A - U.E.COMACROS,A
ANGLES C.E.,B - GEiEG,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - CASSA, U.D.,B
Jornada 26 03-05-2020
PENYA BONS AIRES E,A - QUART, U.E.,C
FORNELLS, UE.,B - SANT GREGORI, A.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D - LLAGOSTERA, U.E.,B
U.E.COMACROS,A - BESCANO, C.D.,A
GEiEG,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
CASSA, U.D.,B - ANGLES C.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - GIRONA, F.C.,C
Jornada 27 10-05-2020
GIRONA, F.C.,C - PENYA BONS AIRES E,A
QUART, U.E.,C - FORNELLS, UE.,B
SANT GREGORI, A.E.,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
LLAGOSTERA, U.E.,B - U.E.COMACROS,A
BESCANO, C.D.,A - GEiEG,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A - CASSA, U.D.,B
ANGLES C.E.,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
Jornada 28 17-05-2020
FORNELLS, UE.,B - PENYA BONS AIRES E,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C - QUART, U.E.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D - SANT GREGORI, A.E.,A
U.E.COMACROS,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
GEiEG,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
CASSA, U.D.,B - BESCANO, C.D.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
ANGLES C.E.,B - GIRONA, F.C.,C
Jornada 29 24-05-2020
FORNELLS, UE.,B - GIRONA, F.C.,C
PENYA BONS AIRES E,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
QUART, U.E.,C - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D
SANT GREGORI, A.E.,A - U.E.COMACROS,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - GEiEG,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - CASSA, U.D.,B
BESCANO, C.D.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A - ANGLES C.E.,B
Jornada 30 31-05-2020
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C - FORNELLS, UE.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D - PENYA BONS AIRES E,A
U.E.COMACROS,A - QUART, U.E.,C
GEiEG,A - SANT GREGORI, A.E.,A
CASSA, U.D.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - LLAGOSTERA, U.E.,B
ANGLES C.E.,B - BESCANO, C.D.,A
GIRONA, F.C.,C - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.