Competición | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 primera divisio | grup 21

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 06-10-2019
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B - Descansa
PENYA BONS AIRES E,B 52 FLAÇA, C.D.,A
GEiEG,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
SANT GREGORI, A.E.,B 72 SARRIA TER, C.F.,B
CELRA, U.C.E.,B 07 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,C 31 QUART, U.E.,D
SANT PONÇ, AT.,B 34 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
BISBALENC, AT.,C 31 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
Jornada 2 13-10-2019
Descansa - BISBALENC, AT.,C
FLAÇA, C.D.,A 53 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 74 PENYA BONS AIRES E,B
SARRIA TER, C.F.,B 44 GEiEG,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 44 SANT GREGORI, A.E.,B
QUART, U.E.,D 25 CELRA, U.C.E.,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B 09 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 110 SANT PONÇ, AT.,B
Jornada 3 20-10-2019
Descansa - FLAÇA, C.D.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
PENYA BONS AIRES E,B - SARRIA TER, C.F.,B
GEiEG,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
SANT GREGORI, A.E.,B - QUART, U.E.,D
CELRA, U.C.E.,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,C - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
BISBALENC, AT.,C - SANT PONÇ, AT.,B
Jornada 4 27-10-2019
FLAÇA, C.D.,A - BISBALENC, AT.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - Descansa
SARRIA TER, C.F.,B - UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - PENYA BONS AIRES E,B
QUART, U.E.,D - GEiEG,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - SANT GREGORI, A.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - CELRA, U.C.E.,B
SANT PONÇ, AT.,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,C
Jornada 5 03-11-2019
FLAÇA, C.D.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
Descansa - SARRIA TER, C.F.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
PENYA BONS AIRES E,B - QUART, U.E.,D
GEiEG,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
SANT GREGORI, A.E.,B - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
CELRA, U.C.E.,B - SANT PONÇ, AT.,B
BISBALENC, AT.,C - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,C
Jornada 6 10-11-2019
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - BISBALENC, AT.,C
SARRIA TER, C.F.,B - FLAÇA, C.D.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - Descansa
QUART, U.E.,D - UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - PENYA BONS AIRES E,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - GEiEG,B
SANT PONÇ, AT.,B - SANT GREGORI, A.E.,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,C - CELRA, U.C.E.,B
Jornada 7 17-11-2019
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - SARRIA TER, C.F.,B
FLAÇA, C.D.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
Descansa - QUART, U.E.,D
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
PENYA BONS AIRES E,B - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
GEiEG,B - SANT PONÇ, AT.,B
SANT GREGORI, A.E.,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,C
BISBALENC, AT.,C - CELRA, U.C.E.,B
Jornada 8 24-11-2019
SARRIA TER, C.F.,B - BISBALENC, AT.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
QUART, U.E.,D - FLAÇA, C.D.,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - Descansa
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
SANT PONÇ, AT.,B - PENYA BONS AIRES E,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,C - GEiEG,B
CELRA, U.C.E.,B - SANT GREGORI, A.E.,B
Jornada 9 01-12-2019
SARRIA TER, C.F.,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - QUART, U.E.,D
FLAÇA, C.D.,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
Descansa - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B - SANT PONÇ, AT.,B
PENYA BONS AIRES E,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,C
GEiEG,B - CELRA, U.C.E.,B
BISBALENC, AT.,C - SANT GREGORI, A.E.,B
Jornada 10 15-12-2019
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - BISBALENC, AT.,C
QUART, U.E.,D - SARRIA TER, C.F.,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - FLAÇA, C.D.,A
SANT PONÇ, AT.,B - Descansa
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,C - UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
CELRA, U.C.E.,B - PENYA BONS AIRES E,B
SANT GREGORI, A.E.,B - GEiEG,B
Jornada 11 22-12-2019
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - QUART, U.E.,D
SARRIA TER, C.F.,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
FLAÇA, C.D.,A - SANT PONÇ, AT.,B
Descansa - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B - CELRA, U.C.E.,B
PENYA BONS AIRES E,B - SANT GREGORI, A.E.,B
BISBALENC, AT.,C - GEiEG,B
Jornada 12 12-01-2020
QUART, U.E.,D - BISBALENC, AT.,C
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - SARRIA TER, C.F.,B
SANT PONÇ, AT.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,C - FLAÇA, C.D.,A
CELRA, U.C.E.,B - Descansa
SANT GREGORI, A.E.,B - UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
GEiEG,B - PENYA BONS AIRES E,B
Jornada 13 19-01-2020
QUART, U.E.,D - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
SARRIA TER, C.F.,B - SANT PONÇ, AT.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,C
FLAÇA, C.D.,A - CELRA, U.C.E.,B
Descansa - SANT GREGORI, A.E.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B - GEiEG,B
BISBALENC, AT.,C - PENYA BONS AIRES E,B
Jornada 14 26-01-2020
BISBALENC, AT.,C - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - QUART, U.E.,D
SANT PONÇ, AT.,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,C - SARRIA TER, C.F.,B
CELRA, U.C.E.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
SANT GREGORI, A.E.,B - FLAÇA, C.D.,A
GEiEG,B - Descansa
PENYA BONS AIRES E,B - UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
Jornada 15 02-02-2020
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
QUART, U.E.,D - SANT PONÇ, AT.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,C
SARRIA TER, C.F.,B - CELRA, U.C.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - SANT GREGORI, A.E.,B
FLAÇA, C.D.,A - GEiEG,B
Descansa - PENYA BONS AIRES E,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B - BISBALENC, AT.,C

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 09-02-2020
Descansa - UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
FLAÇA, C.D.,A - PENYA BONS AIRES E,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - GEiEG,B
SARRIA TER, C.F.,B - SANT GREGORI, A.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - CELRA, U.C.E.,B
QUART, U.E.,D - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,C
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - SANT PONÇ, AT.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - BISBALENC, AT.,C
Jornada 17 16-02-2020
BISBALENC, AT.,C - Descansa
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B - FLAÇA, C.D.,A
PENYA BONS AIRES E,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
GEiEG,B - SARRIA TER, C.F.,B
SANT GREGORI, A.E.,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
CELRA, U.C.E.,B - QUART, U.E.,D
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,C - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
SANT PONÇ, AT.,B - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
Jornada 18 01-03-2020
FLAÇA, C.D.,A - Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
SARRIA TER, C.F.,B - PENYA BONS AIRES E,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - GEiEG,B
QUART, U.E.,D - SANT GREGORI, A.E.,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - CELRA, U.C.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,C
SANT PONÇ, AT.,B - BISBALENC, AT.,C
Jornada 19 08-03-2020
BISBALENC, AT.,C - FLAÇA, C.D.,A
Descansa - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B - SARRIA TER, C.F.,B
PENYA BONS AIRES E,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
GEiEG,B - QUART, U.E.,D
SANT GREGORI, A.E.,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
CELRA, U.C.E.,B - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,C - SANT PONÇ, AT.,B
Jornada 20 15-03-2020
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - FLAÇA, C.D.,A
SARRIA TER, C.F.,B - Descansa
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
QUART, U.E.,D - PENYA BONS AIRES E,B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - GEiEG,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - SANT GREGORI, A.E.,B
SANT PONÇ, AT.,B - CELRA, U.C.E.,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,C - BISBALENC, AT.,C
Jornada 21 22-03-2020
BISBALENC, AT.,C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
FLAÇA, C.D.,A - SARRIA TER, C.F.,B
Descansa - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B - QUART, U.E.,D
PENYA BONS AIRES E,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
GEiEG,B - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
SANT GREGORI, A.E.,B - SANT PONÇ, AT.,B
CELRA, U.C.E.,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,C
Jornada 22 29-03-2020
SARRIA TER, C.F.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - FLAÇA, C.D.,A
QUART, U.E.,D - Descansa
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - PENYA BONS AIRES E,B
SANT PONÇ, AT.,B - GEiEG,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,C - SANT GREGORI, A.E.,B
CELRA, U.C.E.,B - BISBALENC, AT.,C
Jornada 23 05-04-2020
BISBALENC, AT.,C - SARRIA TER, C.F.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
FLAÇA, C.D.,A - QUART, U.E.,D
Descansa - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
PENYA BONS AIRES E,B - SANT PONÇ, AT.,B
GEiEG,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,C
SANT GREGORI, A.E.,B - CELRA, U.C.E.,B
Jornada 24 19-04-2020
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - SARRIA TER, C.F.,B
QUART, U.E.,D - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - FLAÇA, C.D.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - Descansa
SANT PONÇ, AT.,B - UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,C - PENYA BONS AIRES E,B
CELRA, U.C.E.,B - GEiEG,B
SANT GREGORI, A.E.,B - BISBALENC, AT.,C
Jornada 25 26-04-2020
BISBALENC, AT.,C - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
SARRIA TER, C.F.,B - QUART, U.E.,D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
FLAÇA, C.D.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
Descansa - SANT PONÇ, AT.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,C
PENYA BONS AIRES E,B - CELRA, U.C.E.,B
GEiEG,B - SANT GREGORI, A.E.,B
Jornada 26 03-05-2020
QUART, U.E.,D - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - SARRIA TER, C.F.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
SANT PONÇ, AT.,B - FLAÇA, C.D.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,C - Descansa
CELRA, U.C.E.,B - UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
SANT GREGORI, A.E.,B - PENYA BONS AIRES E,B
GEiEG,B - BISBALENC, AT.,C
Jornada 27 10-05-2020
BISBALENC, AT.,C - QUART, U.E.,D
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
SARRIA TER, C.F.,B - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - SANT PONÇ, AT.,B
FLAÇA, C.D.,A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,C
Descansa - CELRA, U.C.E.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B - SANT GREGORI, A.E.,B
PENYA BONS AIRES E,B - GEiEG,B
Jornada 28 17-05-2020
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - QUART, U.E.,D
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
SANT PONÇ, AT.,B - SARRIA TER, C.F.,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
CELRA, U.C.E.,B - FLAÇA, C.D.,A
SANT GREGORI, A.E.,B - Descansa
GEiEG,B - UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
PENYA BONS AIRES E,B - BISBALENC, AT.,C
Jornada 29 24-05-2020
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B - BISBALENC, AT.,C
QUART, U.E.,D - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - SANT PONÇ, AT.,B
SARRIA TER, C.F.,B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - CELRA, U.C.E.,B
FLAÇA, C.D.,A - SANT GREGORI, A.E.,B
Descansa - GEiEG,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,B - PENYA BONS AIRES E,B
Jornada 30 31-05-2020
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B
SANT PONÇ, AT.,B - QUART, U.E.,D
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,C - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
CELRA, U.C.E.,B - SARRIA TER, C.F.,B
SANT GREGORI, A.E.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
GEiEG,B - FLAÇA, C.D.,A
PENYA BONS AIRES E,B - Descansa
BISBALENC, AT.,C - UNIÓ GIRONA A.C.E.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.