Competición | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 segona divisio | grup 16

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 06-10-2019
SARRIA, C.P.,B 51 ALZAMORA, C.F.,A
PUJADAS, C.D.,A 04 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D
TURO PEIRA, C.C.D.,A 64 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
LLOREDA, C.F.,A 27 Pª BARC. ANGUERA,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 112 POMAR, C.D.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 60 MARTINENC, F.C.,C
TECNOFUTBOL C.F,A 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
Pª BARC. BARCINO, CE,B 13 PARC, U.D.,A
Jornada 2 13-10-2019
ALZAMORA, C.F.,A 06 Pª BARC. BARCINO, CE,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D 22 SARRIA, C.P.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 81 PUJADAS, C.D.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 83 TURO PEIRA, C.C.D.,A
POMAR, C.D.,A 33 LLOREDA, C.F.,A
MARTINENC, F.C.,C 70 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 04 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
PARC, U.D.,A 45 TECNOFUTBOL C.F,A
Jornada 3 20-10-2019
ALZAMORA, C.F.,A 42 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D
SARRIA, C.P.,B 84 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
PUJADAS, C.D.,A 012 Pª BARC. ANGUERA,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 39 POMAR, C.D.,A
LLOREDA, C.F.,A 51 MARTINENC, F.C.,C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 26 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 37 PARC, U.D.,A
Pª BARC. BARCINO, CE,B 22 TECNOFUTBOL C.F,A
Jornada 4 27-10-2019
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D 13 Pª BARC. BARCINO, CE,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 37 ALZAMORA, C.F.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 71 SARRIA, C.P.,B
POMAR, C.D.,A 91 PUJADAS, C.D.,A
MARTINENC, F.C.,C 22 TURO PEIRA, C.C.D.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 32 LLOREDA, C.F.,A
PARC, U.D.,A 101 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
TECNOFUTBOL C.F,A 34 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
Jornada 5 03-11-2019
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
ALZAMORA, C.F.,A 15 Pª BARC. ANGUERA,A
SARRIA, C.P.,B 36 POMAR, C.D.,A
PUJADAS, C.D.,A 42 MARTINENC, F.C.,C
TURO PEIRA, C.C.D.,A 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
LLOREDA, C.F.,A 27 PARC, U.D.,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 16 TECNOFUTBOL C.F,A
Pª BARC. BARCINO, CE,B 31 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
Jornada 6 10-11-2019
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 37 Pª BARC. BARCINO, CE,B
Pª BARC. ANGUERA,A 122 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D
POMAR, C.D.,A 42 ALZAMORA, C.F.,A
MARTINENC, F.C.,C 14 SARRIA, C.P.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 91 PUJADAS, C.D.,A
PARC, U.D.,A 92 TURO PEIRA, C.C.D.,A
TECNOFUTBOL C.F,A 44 LLOREDA, C.F.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 90 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
Jornada 7 17-11-2019
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 14 Pª BARC. ANGUERA,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D 16 POMAR, C.D.,A
ALZAMORA, C.F.,A 51 MARTINENC, F.C.,C
SARRIA, C.P.,B 04 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
PUJADAS, C.D.,A 19 PARC, U.D.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 34 TECNOFUTBOL C.F,A
LLOREDA, C.F.,A 32 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
Pª BARC. BARCINO, CE,B 50 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
Jornada 8 24-11-2019
Pª BARC. ANGUERA,A 42 Pª BARC. BARCINO, CE,B
POMAR, C.D.,A 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
MARTINENC, F.C.,C 02 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 25 ALZAMORA, C.F.,A
PARC, U.D.,A 51 SARRIA, C.P.,B
TECNOFUTBOL C.F,A 73 PUJADAS, C.D.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 62 TURO PEIRA, C.C.D.,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 26 LLOREDA, C.F.,A
Jornada 9 01-12-2019
Pª BARC. ANGUERA,A 22 POMAR, C.D.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 27 MARTINENC, F.C.,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D 31 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
ALZAMORA, C.F.,A 03 PARC, U.D.,A
SARRIA, C.P.,B 11 TECNOFUTBOL C.F,A
PUJADAS, C.D.,A 17 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
TURO PEIRA, C.C.D.,A 42 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
Pª BARC. BARCINO, CE,B 63 LLOREDA, C.F.,A
Jornada 10 15-12-2019
POMAR, C.D.,A 31 Pª BARC. BARCINO, CE,B
MARTINENC, F.C.,C 14 Pª BARC. ANGUERA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 35 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
PARC, U.D.,A 51 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D
TECNOFUTBOL C.F,A 24 ALZAMORA, C.F.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 92 SARRIA, C.P.,B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 32 PUJADAS, C.D.,A
LLOREDA, C.F.,A 42 TURO PEIRA, C.C.D.,A
Jornada 11 22-12-2019
POMAR, C.D.,A 62 MARTINENC, F.C.,C
Pª BARC. ANGUERA,A 52 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 07 PARC, U.D.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D 21 TECNOFUTBOL C.F,A
ALZAMORA, C.F.,A 23 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
SARRIA, C.P.,B 24 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
PUJADAS, C.D.,A 13 LLOREDA, C.F.,A
Pª BARC. BARCINO, CE,B 71 TURO PEIRA, C.C.D.,A
Jornada 12 12-01-2020
MARTINENC, F.C.,C 28 Pª BARC. BARCINO, CE,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 14 POMAR, C.D.,A
PARC, U.D.,A 25 Pª BARC. ANGUERA,A
TECNOFUTBOL C.F,A 23 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 32 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 34 ALZAMORA, C.F.,A
LLOREDA, C.F.,A 23 SARRIA, C.P.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,A 22 PUJADAS, C.D.,A
Jornada 13 19-01-2020
MARTINENC, F.C.,C 28 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
POMAR, C.D.,A 01 PARC, U.D.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 33 TECNOFUTBOL C.F,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 53 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D 40 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
ALZAMORA, C.F.,A 31 LLOREDA, C.F.,A
SARRIA, C.P.,B 20 TURO PEIRA, C.C.D.,A
Pª BARC. BARCINO, CE,B 52 PUJADAS, C.D.,A
Jornada 14 26-01-2020
Pª BARC. BARCINO, CE,B 50 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
PARC, U.D.,A 62 MARTINENC, F.C.,C
TECNOFUTBOL C.F,A 16 POMAR, C.D.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 26 Pª BARC. ANGUERA,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 03 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
LLOREDA, C.F.,A 52 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D
TURO PEIRA, C.C.D.,A 33 ALZAMORA, C.F.,A
PUJADAS, C.D.,A 02 SARRIA, C.P.,B
Jornada 15 02-02-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 16 PARC, U.D.,A
MARTINENC, F.C.,C 19 TECNOFUTBOL C.F,A
POMAR, C.D.,A 50 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
Pª BARC. ANGUERA,A 120 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 24 LLOREDA, C.F.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D 21 TURO PEIRA, C.C.D.,A
ALZAMORA, C.F.,A 100 PUJADAS, C.D.,A
SARRIA, C.P.,B 44 Pª BARC. BARCINO, CE,B

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 09-02-2020
ALZAMORA, C.F.,A 92 SARRIA, C.P.,B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D 40 PUJADAS, C.D.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 23 TURO PEIRA, C.C.D.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 120 LLOREDA, C.F.,A
POMAR, C.D.,A 80 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
MARTINENC, F.C.,C 25 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 15 TECNOFUTBOL C.F,A
PARC, U.D.,A 41 Pª BARC. BARCINO, CE,B
Jornada 17 16-02-2020
Pª BARC. BARCINO, CE,B 22 ALZAMORA, C.F.,A
SARRIA, C.P.,B 41 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D
PUJADAS, C.D.,A 16 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
TURO PEIRA, C.C.D.,A 25 Pª BARC. ANGUERA,A
LLOREDA, C.F.,A 17 POMAR, C.D.,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 210 MARTINENC, F.C.,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 20 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
TECNOFUTBOL C.F,A 110 PARC, U.D.,A
Jornada 18 01-03-2020
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D 25 ALZAMORA, C.F.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 32 SARRIA, C.P.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 100 PUJADAS, C.D.,A
POMAR, C.D.,A 50 TURO PEIRA, C.C.D.,A
MARTINENC, F.C.,C 35 LLOREDA, C.F.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 26 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
PARC, U.D.,A 31 FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
TECNOFUTBOL C.F,A 45 Pª BARC. BARCINO, CE,B
Jornada 19 08-03-2020
Pª BARC. BARCINO, CE,B 44 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D
ALZAMORA, C.F.,A 53 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
SARRIA, C.P.,B 04 Pª BARC. ANGUERA,A
PUJADAS, C.D.,A 011 POMAR, C.D.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 32 MARTINENC, F.C.,C
LLOREDA, C.F.,A 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 05 PARC, U.D.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B 21 TECNOFUTBOL C.F,A
Jornada 20 15-03-2020
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D
Pª BARC. ANGUERA,A - ALZAMORA, C.F.,A
POMAR, C.D.,A - SARRIA, C.P.,B
MARTINENC, F.C.,C - PUJADAS, C.D.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C - TURO PEIRA, C.C.D.,A
PARC, U.D.,A - LLOREDA, C.F.,A
TECNOFUTBOL C.F,A - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B - Pª BARC. BARCINO, CE,B
Jornada 21 22-03-2020
Pª BARC. BARCINO, CE,B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D - Pª BARC. ANGUERA,A
ALZAMORA, C.F.,A - POMAR, C.D.,A
SARRIA, C.P.,B - MARTINENC, F.C.,C
PUJADAS, C.D.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
TURO PEIRA, C.C.D.,A - PARC, U.D.,A
LLOREDA, C.F.,A - TECNOFUTBOL C.F,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A - FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
Jornada 22 29-03-2020
Pª BARC. ANGUERA,A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
POMAR, C.D.,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D
MARTINENC, F.C.,C - ALZAMORA, C.F.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C - SARRIA, C.P.,B
PARC, U.D.,A - PUJADAS, C.D.,A
TECNOFUTBOL C.F,A - TURO PEIRA, C.C.D.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B - LLOREDA, C.F.,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A - Pª BARC. BARCINO, CE,B
Jornada 23 05-04-2020
Pª BARC. BARCINO, CE,B - Pª BARC. ANGUERA,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C - POMAR, C.D.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D - MARTINENC, F.C.,C
ALZAMORA, C.F.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
SARRIA, C.P.,B - PARC, U.D.,A
PUJADAS, C.D.,A - TECNOFUTBOL C.F,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A - FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
LLOREDA, C.F.,A - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
Jornada 24 19-04-2020
POMAR, C.D.,A - Pª BARC. ANGUERA,A
MARTINENC, F.C.,C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D
PARC, U.D.,A - ALZAMORA, C.F.,A
TECNOFUTBOL C.F,A - SARRIA, C.P.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B - PUJADAS, C.D.,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A - TURO PEIRA, C.C.D.,A
LLOREDA, C.F.,A - Pª BARC. BARCINO, CE,B
Jornada 25 26-04-2020
Pª BARC. BARCINO, CE,B - POMAR, C.D.,A
Pª BARC. ANGUERA,A - MARTINENC, F.C.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D - PARC, U.D.,A
ALZAMORA, C.F.,A - TECNOFUTBOL C.F,A
SARRIA, C.P.,B - FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
PUJADAS, C.D.,A - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A - LLOREDA, C.F.,A
Jornada 26 03-05-2020
MARTINENC, F.C.,C - POMAR, C.D.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C - Pª BARC. ANGUERA,A
PARC, U.D.,A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
TECNOFUTBOL C.F,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B - ALZAMORA, C.F.,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A - SARRIA, C.P.,B
LLOREDA, C.F.,A - PUJADAS, C.D.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A - Pª BARC. BARCINO, CE,B
Jornada 27 10-05-2020
Pª BARC. BARCINO, CE,B - MARTINENC, F.C.,C
POMAR, C.D.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
Pª BARC. ANGUERA,A - PARC, U.D.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C - TECNOFUTBOL C.F,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D - FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
ALZAMORA, C.F.,A - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
SARRIA, C.P.,B - LLOREDA, C.F.,A
PUJADAS, C.D.,A - TURO PEIRA, C.C.D.,A
Jornada 28 17-05-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C - MARTINENC, F.C.,C
PARC, U.D.,A - POMAR, C.D.,A
TECNOFUTBOL C.F,A - Pª BARC. ANGUERA,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D
LLOREDA, C.F.,A - ALZAMORA, C.F.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A - SARRIA, C.P.,B
PUJADAS, C.D.,A - Pª BARC. BARCINO, CE,B
Jornada 29 24-05-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C - Pª BARC. BARCINO, CE,B
MARTINENC, F.C.,C - PARC, U.D.,A
POMAR, C.D.,A - TECNOFUTBOL C.F,A
Pª BARC. ANGUERA,A - FUNDACIO P. CE. JUPITER,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D - LLOREDA, C.F.,A
ALZAMORA, C.F.,A - TURO PEIRA, C.C.D.,A
SARRIA, C.P.,B - PUJADAS, C.D.,A
Jornada 30 31-05-2020
PARC, U.D.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
TECNOFUTBOL C.F,A - MARTINENC, F.C.,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,B - POMAR, C.D.,A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A - Pª BARC. ANGUERA,A
LLOREDA, C.F.,A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
TURO PEIRA, C.C.D.,A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,D
PUJADAS, C.D.,A - ALZAMORA, C.F.,A
Pª BARC. BARCINO, CE,B - SARRIA, C.P.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.