Competición | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 segona divisio | grup 18

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 06-10-2019
APA POBLE SEC, CE.,A 44 TECNOFUTBOL C.F,B
MARTINENC, F.C.,D 64 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
HORTA, U.AT.,B 20 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A
SANTA EULALIA, C.F.,B 12 FUNDACIO P.E. EUROPA,D
CAN BUXERES, F.C.,A 43 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
CATALONIA, U.B.,B 92 SANTS, U.E.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 14 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,D
DIAGONAL CLUB ESP.,A 40 SARRIA, C.P.,C
Jornada 2 13-10-2019
TECNOFUTBOL C.F,B 38 DIAGONAL CLUB ESP.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 86 APA POBLE SEC, CE.,A
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A 43 MARTINENC, F.C.,D
FUNDACIO P.E. EUROPA,D 22 HORTA, U.AT.,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 33 SANTA EULALIA, C.F.,B
SANTS, U.E.,B - CAN BUXERES, F.C.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,D 63 CATALONIA, U.B.,B
SARRIA, C.P.,C 32 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
Jornada 3 20-10-2019
TECNOFUTBOL C.F,B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
APA POBLE SEC, CE.,A - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A
MARTINENC, F.C.,D - FUNDACIO P.E. EUROPA,D
HORTA, U.AT.,B - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
SANTA EULALIA, C.F.,B - SANTS, U.E.,B
CAN BUXERES, F.C.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,D
CATALONIA, U.B.,B - SARRIA, C.P.,C
DIAGONAL CLUB ESP.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
Jornada 4 27-10-2019
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B - DIAGONAL CLUB ESP.,A
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A - TECNOFUTBOL C.F,B
FUNDACIO P.E. EUROPA,D - APA POBLE SEC, CE.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A - MARTINENC, F.C.,D
SANTS, U.E.,B - HORTA, U.AT.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,D - SANTA EULALIA, C.F.,B
SARRIA, C.P.,C - CAN BUXERES, F.C.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - CATALONIA, U.B.,B
Jornada 5 03-11-2019
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A
TECNOFUTBOL C.F,B - FUNDACIO P.E. EUROPA,D
APA POBLE SEC, CE.,A - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
MARTINENC, F.C.,D - SANTS, U.E.,B
HORTA, U.AT.,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,D
SANTA EULALIA, C.F.,B - SARRIA, C.P.,C
CAN BUXERES, F.C.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
DIAGONAL CLUB ESP.,A - CATALONIA, U.B.,B
Jornada 6 10-11-2019
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A - DIAGONAL CLUB ESP.,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,D - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A - TECNOFUTBOL C.F,B
SANTS, U.E.,B - APA POBLE SEC, CE.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,D - MARTINENC, F.C.,D
SARRIA, C.P.,C - HORTA, U.AT.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - SANTA EULALIA, C.F.,B
CATALONIA, U.B.,B - CAN BUXERES, F.C.,A
Jornada 7 17-11-2019
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A - FUNDACIO P.E. EUROPA,D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
TECNOFUTBOL C.F,B - SANTS, U.E.,B
APA POBLE SEC, CE.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,D
MARTINENC, F.C.,D - SARRIA, C.P.,C
HORTA, U.AT.,B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
SANTA EULALIA, C.F.,B - CATALONIA, U.B.,B
DIAGONAL CLUB ESP.,A - CAN BUXERES, F.C.,A
Jornada 8 24-11-2019
FUNDACIO P.E. EUROPA,D - DIAGONAL CLUB ESP.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A
SANTS, U.E.,B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,D - TECNOFUTBOL C.F,B
SARRIA, C.P.,C - APA POBLE SEC, CE.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - MARTINENC, F.C.,D
CATALONIA, U.B.,B - HORTA, U.AT.,B
CAN BUXERES, F.C.,A - SANTA EULALIA, C.F.,B
Jornada 9 01-12-2019
FUNDACIO P.E. EUROPA,D - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A - SANTS, U.E.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,D
TECNOFUTBOL C.F,B - SARRIA, C.P.,C
APA POBLE SEC, CE.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
MARTINENC, F.C.,D - CATALONIA, U.B.,B
HORTA, U.AT.,B - CAN BUXERES, F.C.,A
DIAGONAL CLUB ESP.,A - SANTA EULALIA, C.F.,B
Jornada 10 15-12-2019
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A - DIAGONAL CLUB ESP.,A
SANTS, U.E.,B - FUNDACIO P.E. EUROPA,D
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,D - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A
SARRIA, C.P.,C - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - TECNOFUTBOL C.F,B
CATALONIA, U.B.,B - APA POBLE SEC, CE.,A
CAN BUXERES, F.C.,A - MARTINENC, F.C.,D
SANTA EULALIA, C.F.,B - HORTA, U.AT.,B
Jornada 11 22-12-2019
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A - SANTS, U.E.,B
FUNDACIO P.E. EUROPA,D - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,D
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A - SARRIA, C.P.,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
TECNOFUTBOL C.F,B - CATALONIA, U.B.,B
APA POBLE SEC, CE.,A - CAN BUXERES, F.C.,A
MARTINENC, F.C.,D - SANTA EULALIA, C.F.,B
DIAGONAL CLUB ESP.,A - HORTA, U.AT.,B
Jornada 12 12-01-2020
SANTS, U.E.,B - DIAGONAL CLUB ESP.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,D - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
SARRIA, C.P.,C - FUNDACIO P.E. EUROPA,D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A
CATALONIA, U.B.,B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
CAN BUXERES, F.C.,A - TECNOFUTBOL C.F,B
SANTA EULALIA, C.F.,B - APA POBLE SEC, CE.,A
HORTA, U.AT.,B - MARTINENC, F.C.,D
Jornada 13 19-01-2020
SANTS, U.E.,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,D
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A - SARRIA, C.P.,C
FUNDACIO P.E. EUROPA,D - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A - CATALONIA, U.B.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B - CAN BUXERES, F.C.,A
TECNOFUTBOL C.F,B - SANTA EULALIA, C.F.,B
APA POBLE SEC, CE.,A - HORTA, U.AT.,B
DIAGONAL CLUB ESP.,A - MARTINENC, F.C.,D
Jornada 14 26-01-2020
DIAGONAL CLUB ESP.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,D
SARRIA, C.P.,C - SANTS, U.E.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
CATALONIA, U.B.,B - FUNDACIO P.E. EUROPA,D
CAN BUXERES, F.C.,A - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A
SANTA EULALIA, C.F.,B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
HORTA, U.AT.,B - TECNOFUTBOL C.F,B
MARTINENC, F.C.,D - APA POBLE SEC, CE.,A
Jornada 15 02-02-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,D - SARRIA, C.P.,C
SANTS, U.E.,B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A - CATALONIA, U.B.,B
FUNDACIO P.E. EUROPA,D - CAN BUXERES, F.C.,A
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A - SANTA EULALIA, C.F.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B - HORTA, U.AT.,B
TECNOFUTBOL C.F,B - MARTINENC, F.C.,D
APA POBLE SEC, CE.,A - DIAGONAL CLUB ESP.,A

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 09-02-2020
TECNOFUTBOL C.F,B - APA POBLE SEC, CE.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B - MARTINENC, F.C.,D
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A - HORTA, U.AT.,B
FUNDACIO P.E. EUROPA,D - SANTA EULALIA, C.F.,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A - CAN BUXERES, F.C.,A
SANTS, U.E.,B - CATALONIA, U.B.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,D - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
SARRIA, C.P.,C - DIAGONAL CLUB ESP.,A
Jornada 17 16-02-2020
DIAGONAL CLUB ESP.,A - TECNOFUTBOL C.F,B
APA POBLE SEC, CE.,A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
MARTINENC, F.C.,D - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A
HORTA, U.AT.,B - FUNDACIO P.E. EUROPA,D
SANTA EULALIA, C.F.,B - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
CAN BUXERES, F.C.,A - SANTS, U.E.,B
CATALONIA, U.B.,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - SARRIA, C.P.,C
Jornada 18 01-03-2020
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B - TECNOFUTBOL C.F,B
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A - APA POBLE SEC, CE.,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,D - MARTINENC, F.C.,D
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A - HORTA, U.AT.,B
SANTS, U.E.,B - SANTA EULALIA, C.F.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,D - CAN BUXERES, F.C.,A
SARRIA, C.P.,C - CATALONIA, U.B.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - DIAGONAL CLUB ESP.,A
Jornada 19 08-03-2020
DIAGONAL CLUB ESP.,A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
TECNOFUTBOL C.F,B - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A
APA POBLE SEC, CE.,A - FUNDACIO P.E. EUROPA,D
MARTINENC, F.C.,D - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
HORTA, U.AT.,B - SANTS, U.E.,B
SANTA EULALIA, C.F.,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,D
CAN BUXERES, F.C.,A - SARRIA, C.P.,C
CATALONIA, U.B.,B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
Jornada 20 15-03-2020
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
FUNDACIO P.E. EUROPA,D - TECNOFUTBOL C.F,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A - APA POBLE SEC, CE.,A
SANTS, U.E.,B - MARTINENC, F.C.,D
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,D - HORTA, U.AT.,B
SARRIA, C.P.,C - SANTA EULALIA, C.F.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - CAN BUXERES, F.C.,A
CATALONIA, U.B.,B - DIAGONAL CLUB ESP.,A
Jornada 21 22-03-2020
DIAGONAL CLUB ESP.,A - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B - FUNDACIO P.E. EUROPA,D
TECNOFUTBOL C.F,B - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
APA POBLE SEC, CE.,A - SANTS, U.E.,B
MARTINENC, F.C.,D - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,D
HORTA, U.AT.,B - SARRIA, C.P.,C
SANTA EULALIA, C.F.,B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
CAN BUXERES, F.C.,A - CATALONIA, U.B.,B
Jornada 22 29-03-2020
FUNDACIO P.E. EUROPA,D - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
SANTS, U.E.,B - TECNOFUTBOL C.F,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,D - APA POBLE SEC, CE.,A
SARRIA, C.P.,C - MARTINENC, F.C.,D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - HORTA, U.AT.,B
CATALONIA, U.B.,B - SANTA EULALIA, C.F.,B
CAN BUXERES, F.C.,A - DIAGONAL CLUB ESP.,A
Jornada 23 05-04-2020
DIAGONAL CLUB ESP.,A - FUNDACIO P.E. EUROPA,D
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B - SANTS, U.E.,B
TECNOFUTBOL C.F,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,D
APA POBLE SEC, CE.,A - SARRIA, C.P.,C
MARTINENC, F.C.,D - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
HORTA, U.AT.,B - CATALONIA, U.B.,B
SANTA EULALIA, C.F.,B - CAN BUXERES, F.C.,A
Jornada 24 19-04-2020
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A - FUNDACIO P.E. EUROPA,D
SANTS, U.E.,B - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,D - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
SARRIA, C.P.,C - TECNOFUTBOL C.F,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - APA POBLE SEC, CE.,A
CATALONIA, U.B.,B - MARTINENC, F.C.,D
CAN BUXERES, F.C.,A - HORTA, U.AT.,B
SANTA EULALIA, C.F.,B - DIAGONAL CLUB ESP.,A
Jornada 25 26-04-2020
DIAGONAL CLUB ESP.,A - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
FUNDACIO P.E. EUROPA,D - SANTS, U.E.,B
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B - SARRIA, C.P.,C
TECNOFUTBOL C.F,B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
APA POBLE SEC, CE.,A - CATALONIA, U.B.,B
MARTINENC, F.C.,D - CAN BUXERES, F.C.,A
HORTA, U.AT.,B - SANTA EULALIA, C.F.,B
Jornada 26 03-05-2020
SANTS, U.E.,B - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,D - FUNDACIO P.E. EUROPA,D
SARRIA, C.P.,C - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
CATALONIA, U.B.,B - TECNOFUTBOL C.F,B
CAN BUXERES, F.C.,A - APA POBLE SEC, CE.,A
SANTA EULALIA, C.F.,B - MARTINENC, F.C.,D
HORTA, U.AT.,B - DIAGONAL CLUB ESP.,A
Jornada 27 10-05-2020
DIAGONAL CLUB ESP.,A - SANTS, U.E.,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,D
FUNDACIO P.E. EUROPA,D - SARRIA, C.P.,C
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B - CATALONIA, U.B.,B
TECNOFUTBOL C.F,B - CAN BUXERES, F.C.,A
APA POBLE SEC, CE.,A - SANTA EULALIA, C.F.,B
MARTINENC, F.C.,D - HORTA, U.AT.,B
Jornada 28 17-05-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,D - SANTS, U.E.,B
SARRIA, C.P.,C - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - FUNDACIO P.E. EUROPA,D
CATALONIA, U.B.,B - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A
CAN BUXERES, F.C.,A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
SANTA EULALIA, C.F.,B - TECNOFUTBOL C.F,B
HORTA, U.AT.,B - APA POBLE SEC, CE.,A
MARTINENC, F.C.,D - DIAGONAL CLUB ESP.,A
Jornada 29 24-05-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,D - DIAGONAL CLUB ESP.,A
SANTS, U.E.,B - SARRIA, C.P.,C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
FUNDACIO P.E. EUROPA,D - CATALONIA, U.B.,B
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A - CAN BUXERES, F.C.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B - SANTA EULALIA, C.F.,B
TECNOFUTBOL C.F,B - HORTA, U.AT.,B
APA POBLE SEC, CE.,A - MARTINENC, F.C.,D
Jornada 30 31-05-2020
SARRIA, C.P.,C - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - SANTS, U.E.,B
CATALONIA, U.B.,B - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A
CAN BUXERES, F.C.,A - FUNDACIO P.E. EUROPA,D
SANTA EULALIA, C.F.,B - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,A
HORTA, U.AT.,B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
MARTINENC, F.C.,D - TECNOFUTBOL C.F,B
DIAGONAL CLUB ESP.,A - APA POBLE SEC, CE.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.