Competición | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 segona divisio | grup 22

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 13-10-2019
CONSTANTI, C.E.,A 13 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
VILASECA C.F.,D 70 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 61 VENDRELL C.E.,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D 19 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
BONAVISTA, C.,B 12 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
ALCOVER, C.E.,A 31 LA FLORESTA, C.D.,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 31 CANONJA, C.F.,D
Jornada 2 20-10-2019
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 36 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 15 CONSTANTI, C.E.,A
VENDRELL C.E.,D 27 VILASECA C.F.,D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 11 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C 43 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D
LA FLORESTA, C.D.,D 90 BONAVISTA, C.,B
CANONJA, C.F.,D 07 ALCOVER, C.E.,A
Jornada 3 27-10-2019
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 63 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
CONSTANTI, C.E.,A 40 VENDRELL C.E.,D
VILASECA C.F.,D 03 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 53 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D 24 LA FLORESTA, C.D.,D
BONAVISTA, C.,B 22 CANONJA, C.F.,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 07 ALCOVER, C.E.,A
Jornada 4 03-11-2019
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 32 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
VENDRELL C.E.,D 19 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 82 CONSTANTI, C.E.,A
VILASECA C.F.,D 51 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
LA FLORESTA, C.D.,D 11 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
CANONJA, C.F.,D 24 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D
ALCOVER, C.E.,A 92 BONAVISTA, C.,B
Jornada 5 10-11-2019
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 82 VENDRELL C.E.,D
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 23 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
CONSTANTI, C.E.,A 43 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
VILASECA C.F.,D 31 LA FLORESTA, C.D.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 41 CANONJA, C.F.,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D 010 ALCOVER, C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 42 BONAVISTA, C.,B
Jornada 6 17-11-2019
VENDRELL C.E.,D 010 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 110 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C 33 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
LA FLORESTA, C.D.,D 80 CONSTANTI, C.E.,A
CANONJA, C.F.,D 10 VILASECA C.F.,D
ALCOVER, C.E.,A 80 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
BONAVISTA, C.,B 11 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D
Jornada 7 24-11-2019
VENDRELL C.E.,D 111 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 51 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 39 LA FLORESTA, C.D.,D
CONSTANTI, C.E.,A 32 CANONJA, C.F.,D
VILASECA C.F.,D 24 ALCOVER, C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 53 BONAVISTA, C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 71 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D
Jornada 8 01-12-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 21 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C 85 VENDRELL C.E.,D
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 33 LA FLORESTA, C.D.,D
CANONJA, C.F.,D 12 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
ALCOVER, C.E.,A 90 CONSTANTI, C.E.,A
BONAVISTA, C.,B 29 VILASECA C.F.,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D 45 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
Jornada 9 15-12-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 83 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
VENDRELL C.E.,D 113 LA FLORESTA, C.D.,D
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 42 CANONJA, C.F.,D
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 24 ALCOVER, C.E.,A
CONSTANTI, C.E.,A 52 BONAVISTA, C.,B
VILASECA C.F.,D 30 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 33 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
Jornada 10 22-12-2019
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C 15 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
LA FLORESTA, C.D.,D 24 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
CANONJA, C.F.,D 82 VENDRELL C.E.,D
ALCOVER, C.E.,A 120 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
BONAVISTA, C.,B 11 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D 48 CONSTANTI, C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 22 VILASECA C.F.,D
Jornada 11 12-01-2020
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C 15 LA FLORESTA, C.D.,D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 90 CANONJA, C.F.,D
VENDRELL C.E.,D 014 ALCOVER, C.E.,A
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 10 BONAVISTA, C.,B
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 17 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D
CONSTANTI, C.E.,A 13 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 13 VILASECA C.F.,D
Jornada 12 19-01-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 03 LA FLORESTA, C.D.,D
CANONJA, C.F.,D 12 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
ALCOVER, C.E.,A 02 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
BONAVISTA, C.,B 31 VENDRELL C.E.,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D 93 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 31 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
VILASECA C.F.,D 31 CONSTANTI, C.E.,A
Jornada 13 26-01-2020
LA FLORESTA, C.D.,D 23 CANONJA, C.F.,D
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C 414 ALCOVER, C.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 50 BONAVISTA, C.,B
VENDRELL C.E.,D 34 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 15 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 45 VILASECA C.F.,D
CONSTANTI, C.E.,A 38 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F

SEGUNDA VUELTA

Jornada 14 02-02-2020
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 91 CONSTANTI, C.E.,A
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 16 VILASECA C.F.,D
VENDRELL C.E.,D 08 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 60 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C 62 BONAVISTA, C.,B
LA FLORESTA, C.D.,D 16 ALCOVER, C.E.,A
CANONJA, C.F.,D 17 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
Jornada 15 09-02-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F 06 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
CONSTANTI, C.E.,A 72 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
VILASECA C.F.,D 50 VENDRELL C.E.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 14 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D 17 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
BONAVISTA, C.,B 07 LA FLORESTA, C.D.,D
ALCOVER, C.E.,A 71 CANONJA, C.F.,D
Jornada 16 16-02-2020
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 37 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
VENDRELL C.E.,D 06 CONSTANTI, C.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 50 VILASECA C.F.,D
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C 24 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
LA FLORESTA, C.D.,D 80 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D
CANONJA, C.F.,D 12 BONAVISTA, C.,B
ALCOVER, C.E.,A 61 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
Jornada 17 01-03-2020
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 15 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 141 VENDRELL C.E.,D
CONSTANTI, C.E.,A 27 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C 12 VILASECA C.F.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 20 LA FLORESTA, C.D.,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D 43 CANONJA, C.F.,D
BONAVISTA, C.,B 010 ALCOVER, C.E.,A
Jornada 18 08-03-2020
VENDRELL C.E.,D 02 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 81 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C 32 CONSTANTI, C.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,D 11 VILASECA C.F.,D
CANONJA, C.F.,D 23 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
ALCOVER, C.E.,A 132 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D
BONAVISTA, C.,B 25 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
Jornada 19 15-03-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F - VENDRELL C.E.,D
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
CONSTANTI, C.E.,A - LA FLORESTA, C.D.,D
VILASECA C.F.,D - CANONJA, C.F.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F - ALCOVER, C.E.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D - BONAVISTA, C.,B
Jornada 20 22-03-2020
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - VENDRELL C.E.,D
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
LA FLORESTA, C.D.,D - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
CANONJA, C.F.,D - CONSTANTI, C.E.,A
ALCOVER, C.E.,A - VILASECA C.F.,D
BONAVISTA, C.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
Jornada 21 29-03-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
VENDRELL C.E.,D - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
LA FLORESTA, C.D.,D - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A - CANONJA, C.F.,D
CONSTANTI, C.E.,A - ALCOVER, C.E.,A
VILASECA C.F.,D - BONAVISTA, C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D
Jornada 22 05-04-2020
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
LA FLORESTA, C.D.,D - VENDRELL C.E.,D
CANONJA, C.F.,D - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
ALCOVER, C.E.,A - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
BONAVISTA, C.,B - CONSTANTI, C.E.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D - VILASECA C.F.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
Jornada 23 19-04-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - LA FLORESTA, C.D.,D
VENDRELL C.E.,D - CANONJA, C.F.,D
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - ALCOVER, C.E.,A
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A - BONAVISTA, C.,B
CONSTANTI, C.E.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D
VILASECA C.F.,D - CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
Jornada 24 26-04-2020
LA FLORESTA, C.D.,D - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
CANONJA, C.F.,D - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
ALCOVER, C.E.,A - VENDRELL C.E.,D
BONAVISTA, C.,B - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F - CONSTANTI, C.E.,A
VILASECA C.F.,D - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
Jornada 25 03-05-2020
LA FLORESTA, C.D.,D - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C - CANONJA, C.F.,D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - ALCOVER, C.E.,A
VENDRELL C.E.,D - BONAVISTA, C.,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
CONSTANTI, C.E.,A - VILASECA C.F.,D
Jornada 26 10-05-2020
CANONJA, C.F.,D - LA FLORESTA, C.D.,D
ALCOVER, C.E.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,C
BONAVISTA, C.,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,D - VENDRELL C.E.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
VILASECA C.F.,D - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F - CONSTANTI, C.E.,A
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.