Competición | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 tercera divisio | grup 2

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 13-10-2019
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B - APA POBLE SEC, CE.,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 35 TRINIDAD, C.D.,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
R
Descansa
Descansa
R
LA SALUT PERE GOL AE.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H 114 DON BOSCO, C.F.,A
CATALONIA, U.B.,C 74 UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
BUFALA, C.F.,B 36 Pª BARC. BARCINO, CE,E
SINGUERLIN, C.F.,D 18 SANT GABRIEL, C.D.,H
Jornada 2 20-10-2019
APA POBLE SEC, CE.,C - SINGUERLIN, C.F.,D
TRINIDAD, C.D.,B - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
Descansa
R
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
LA SALUT PERE GOL AE.,B - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
DON BOSCO, C.F.,A
R
Descansa
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
Pª BARC. BARCINO, CE,E - CATALONIA, U.B.,C
SANT GABRIEL, C.D.,H - BUFALA, C.F.,B
Jornada 3 27-10-2019
APA POBLE SEC, CE.,C - TRINIDAD, C.D.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
R
Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - LA SALUT PERE GOL AE.,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B - DON BOSCO, C.F.,A
Descansa
R
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H - Pª BARC. BARCINO, CE,E
CATALONIA, U.B.,C - SANT GABRIEL, C.D.,H
SINGUERLIN, C.F.,D - BUFALA, C.F.,B
Jornada 4 03-11-2019
TRINIDAD, C.D.,B - SINGUERLIN, C.F.,D
Descansa
R
APA POBLE SEC, CE.,C
LA SALUT PERE GOL AE.,B - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
DON BOSCO, C.F.,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
Pª BARC. BARCINO, CE,E
R
Descansa
SANT GABRIEL, C.D.,H - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
BUFALA, C.F.,B - CATALONIA, U.B.,C
Jornada 5 10-11-2019
TRINIDAD, C.D.,B
R
Descansa
APA POBLE SEC, CE.,C - LA SALUT PERE GOL AE.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B - DON BOSCO, C.F.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B - Pª BARC. BARCINO, CE,E
Descansa
R
SANT GABRIEL, C.D.,H
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H - BUFALA, C.F.,B
SINGUERLIN, C.F.,D - CATALONIA, U.B.,C
Jornada 6 17-11-2019
Descansa
R
SINGUERLIN, C.F.,D
LA SALUT PERE GOL AE.,B - TRINIDAD, C.D.,B
DON BOSCO, C.F.,A - APA POBLE SEC, CE.,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
Pª BARC. BARCINO, CE,E - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
SANT GABRIEL, C.D.,H - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
BUFALA, C.F.,B
R
Descansa
CATALONIA, U.B.,C - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
Jornada 7 24-11-2019
Descansa
R
LA SALUT PERE GOL AE.,B
TRINIDAD, C.D.,B - DON BOSCO, C.F.,A
APA POBLE SEC, CE.,C - UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B - Pª BARC. BARCINO, CE,E
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - SANT GABRIEL, C.D.,H
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B - BUFALA, C.F.,B
Descansa
R
CATALONIA, U.B.,C
SINGUERLIN, C.F.,D - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
Jornada 8 01-12-2019
LA SALUT PERE GOL AE.,B - SINGUERLIN, C.F.,D
DON BOSCO, C.F.,A
R
Descansa
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D - TRINIDAD, C.D.,B
Pª BARC. BARCINO, CE,E - APA POBLE SEC, CE.,C
SANT GABRIEL, C.D.,H - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
BUFALA, C.F.,B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
CATALONIA, U.B.,C - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
R
Descansa
Jornada 9 15-12-2019
LA SALUT PERE GOL AE.,B - DON BOSCO, C.F.,A
Descansa
R
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
TRINIDAD, C.D.,B - Pª BARC. BARCINO, CE,E
APA POBLE SEC, CE.,C - SANT GABRIEL, C.D.,H
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B - BUFALA, C.F.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - CATALONIA, U.B.,C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
SINGUERLIN, C.F.,D
R
Descansa
Jornada 10 22-12-2019
DON BOSCO, C.F.,A - SINGUERLIN, C.F.,D
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D - LA SALUT PERE GOL AE.,B
Pª BARC. BARCINO, CE,E
R
Descansa
SANT GABRIEL, C.D.,H - TRINIDAD, C.D.,B
BUFALA, C.F.,B - APA POBLE SEC, CE.,C
CATALONIA, U.B.,C - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Descansa
R
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
Jornada 11 12-01-2020
DON BOSCO, C.F.,A - UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
LA SALUT PERE GOL AE.,B - Pª BARC. BARCINO, CE,E
Descansa
R
SANT GABRIEL, C.D.,H
TRINIDAD, C.D.,B - BUFALA, C.F.,B
APA POBLE SEC, CE.,C - CATALONIA, U.B.,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
R
Descansa
SINGUERLIN, C.F.,D - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
Jornada 12 19-01-2020
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D - SINGUERLIN, C.F.,D
Pª BARC. BARCINO, CE,E - DON BOSCO, C.F.,A
SANT GABRIEL, C.D.,H - LA SALUT PERE GOL AE.,B
BUFALA, C.F.,B
R
Descansa
CATALONIA, U.B.,C - TRINIDAD, C.D.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H - APA POBLE SEC, CE.,C
Descansa
R
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Jornada 13 26-01-2020
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D - Pª BARC. BARCINO, CE,E
DON BOSCO, C.F.,A - SANT GABRIEL, C.D.,H
LA SALUT PERE GOL AE.,B - BUFALA, C.F.,B
Descansa
R
CATALONIA, U.B.,C
TRINIDAD, C.D.,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
APA POBLE SEC, CE.,C
R
Descansa
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
SINGUERLIN, C.F.,D - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Jornada 14 02-02-2020
SINGUERLIN, C.F.,D - Pª BARC. BARCINO, CE,E
SANT GABRIEL, C.D.,H - UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
BUFALA, C.F.,B - DON BOSCO, C.F.,A
CATALONIA, U.B.,C - LA SALUT PERE GOL AE.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
R
Descansa
Descansa
R
TRINIDAD, C.D.,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B - APA POBLE SEC, CE.,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
Jornada 15 09-02-2020
Pª BARC. BARCINO, CE,E - SANT GABRIEL, C.D.,H
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D - BUFALA, C.F.,B
DON BOSCO, C.F.,A - CATALONIA, U.B.,C
LA SALUT PERE GOL AE.,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
Descansa
R
R
Descansa
TRINIDAD, C.D.,B - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
APA POBLE SEC, CE.,C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B - SINGUERLIN, C.F.,D

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 16-02-2020
APA POBLE SEC, CE.,C - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
TRINIDAD, C.D.,B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Descansa
R
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
LA SALUT PERE GOL AE.,B
R
Descansa
DON BOSCO, C.F.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D - CATALONIA, U.B.,C
Pª BARC. BARCINO, CE,E - BUFALA, C.F.,B
SANT GABRIEL, C.D.,H - SINGUERLIN, C.F.,D
Jornada 17 01-03-2020
SINGUERLIN, C.F.,D - APA POBLE SEC, CE.,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B - TRINIDAD, C.D.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
R
Descansa
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B - LA SALUT PERE GOL AE.,B
Descansa
R
DON BOSCO, C.F.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H - UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
CATALONIA, U.B.,C - Pª BARC. BARCINO, CE,E
BUFALA, C.F.,B - SANT GABRIEL, C.D.,H
Jornada 18 08-03-2020
TRINIDAD, C.D.,B - APA POBLE SEC, CE.,C
Descansa
R
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
LA SALUT PERE GOL AE.,B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
DON BOSCO, C.F.,A - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
R
Descansa
Pª BARC. BARCINO, CE,E - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
SANT GABRIEL, C.D.,H - CATALONIA, U.B.,C
BUFALA, C.F.,B - SINGUERLIN, C.F.,D
Jornada 19 15-03-2020
SINGUERLIN, C.F.,D - TRINIDAD, C.D.,B
APA POBLE SEC, CE.,C
R
Descansa
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B - LA SALUT PERE GOL AE.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - DON BOSCO, C.F.,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B - UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
Descansa
R
Pª BARC. BARCINO, CE,E
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H - SANT GABRIEL, C.D.,H
CATALONIA, U.B.,C - BUFALA, C.F.,B
Jornada 20 22-03-2020
Descansa
R
TRINIDAD, C.D.,B
LA SALUT PERE GOL AE.,B - APA POBLE SEC, CE.,C
DON BOSCO, C.F.,A - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Pª BARC. BARCINO, CE,E - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
SANT GABRIEL, C.D.,H
R
Descansa
BUFALA, C.F.,B - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
CATALONIA, U.B.,C - SINGUERLIN, C.F.,D
Jornada 21 29-03-2020
SINGUERLIN, C.F.,D
R
Descansa
TRINIDAD, C.D.,B - LA SALUT PERE GOL AE.,B
APA POBLE SEC, CE.,C - DON BOSCO, C.F.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B - UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - Pª BARC. BARCINO, CE,E
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B - SANT GABRIEL, C.D.,H
Descansa
R
BUFALA, C.F.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H - CATALONIA, U.B.,C
Jornada 22 05-04-2020
LA SALUT PERE GOL AE.,B
R
Descansa
DON BOSCO, C.F.,A - TRINIDAD, C.D.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D - APA POBLE SEC, CE.,C
Pª BARC. BARCINO, CE,E - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
SANT GABRIEL, C.D.,H - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
BUFALA, C.F.,B - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
CATALONIA, U.B.,C
R
Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H - SINGUERLIN, C.F.,D
Jornada 23 19-04-2020
SINGUERLIN, C.F.,D - LA SALUT PERE GOL AE.,B
Descansa
R
DON BOSCO, C.F.,A
TRINIDAD, C.D.,B - UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
APA POBLE SEC, CE.,C - Pª BARC. BARCINO, CE,E
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B - SANT GABRIEL, C.D.,H
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - BUFALA, C.F.,B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B - CATALONIA, U.B.,C
Descansa
R
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
Jornada 24 26-04-2020
DON BOSCO, C.F.,A - LA SALUT PERE GOL AE.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
R
Descansa
Pª BARC. BARCINO, CE,E - TRINIDAD, C.D.,B
SANT GABRIEL, C.D.,H - APA POBLE SEC, CE.,C
BUFALA, C.F.,B - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
CATALONIA, U.B.,C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
Descansa
R
SINGUERLIN, C.F.,D
Jornada 25 03-05-2020
SINGUERLIN, C.F.,D - DON BOSCO, C.F.,A
LA SALUT PERE GOL AE.,B - UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
Descansa
R
Pª BARC. BARCINO, CE,E
TRINIDAD, C.D.,B - SANT GABRIEL, C.D.,H
APA POBLE SEC, CE.,C - BUFALA, C.F.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B - CATALONIA, U.B.,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
R
Descansa
Jornada 26 10-05-2020
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D - DON BOSCO, C.F.,A
Pª BARC. BARCINO, CE,E - LA SALUT PERE GOL AE.,B
SANT GABRIEL, C.D.,H
R
Descansa
BUFALA, C.F.,B - TRINIDAD, C.D.,B
CATALONIA, U.B.,C - APA POBLE SEC, CE.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
Descansa
R
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B - SINGUERLIN, C.F.,D
Jornada 27 17-05-2020
SINGUERLIN, C.F.,D - UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
DON BOSCO, C.F.,A - Pª BARC. BARCINO, CE,E
LA SALUT PERE GOL AE.,B - SANT GABRIEL, C.D.,H
Descansa
R
BUFALA, C.F.,B
TRINIDAD, C.D.,B - CATALONIA, U.B.,C
APA POBLE SEC, CE.,C - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
R
Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
Jornada 28 24-05-2020
Pª BARC. BARCINO, CE,E - UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
SANT GABRIEL, C.D.,H - DON BOSCO, C.F.,A
BUFALA, C.F.,B - LA SALUT PERE GOL AE.,B
CATALONIA, U.B.,C
R
Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H - TRINIDAD, C.D.,B
Descansa
R
APA POBLE SEC, CE.,C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - SINGUERLIN, C.F.,D
Jornada 29 31-05-2020
Pª BARC. BARCINO, CE,E - SINGUERLIN, C.F.,D
UNIFICACION LLEFIA,CF.,D - SANT GABRIEL, C.D.,H
DON BOSCO, C.F.,A - BUFALA, C.F.,B
LA SALUT PERE GOL AE.,B - CATALONIA, U.B.,C
Descansa
R
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H
TRINIDAD, C.D.,B
R
Descansa
APA POBLE SEC, CE.,C - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Jornada 30 07-06-2020
SANT GABRIEL, C.D.,H - Pª BARC. BARCINO, CE,E
BUFALA, C.F.,B - UNIFICACION LLEFIA,CF.,D
CATALONIA, U.B.,C - DON BOSCO, C.F.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,H - LA SALUT PERE GOL AE.,B
Descansa
R
R
Descansa
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B - TRINIDAD, C.D.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A - APA POBLE SEC, CE.,C
SINGUERLIN, C.F.,D - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.