Competición | TEMPORADA 2019-2020

prebenjami 7 | grup 9

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 13-10-2019
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 20 MAS PELLICER, U.D.C.,A
RIUDOMS, C.D.,A 61 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 80 CF MONTBLANC,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A 71 VILASECA C.F.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 51 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
ALCOVER, C.E.,A 40 LA SALLE REUS, F.C.,A
MONTROIG AT.,A 100 SALOU, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 10 PARE MANYANET, A.E.,A
Jornada 2 20-10-2019
MAS PELLICER, U.D.C.,A 40 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 15 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
CF MONTBLANC,A 05 RIUDOMS, C.D.,A
VILASECA C.F.,A 40 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 04 SANTES CREUS CLUB ESP.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 06 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
SALOU, U.D.,A 23 ALCOVER, C.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 15 MONTROIG AT.,A
Jornada 3 27-10-2019
MAS PELLICER, U.D.C.,A 70 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 40 CF MONTBLANC,A
RIUDOMS, C.D.,A 31 VILASECA C.F.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 32 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A 120 LA SALLE REUS, F.C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 54 SALOU, U.D.,A
ALCOVER, C.E.,A 30 PARE MANYANET, A.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 66 MONTROIG AT.,A
Jornada 4 03-11-2019
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 25 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
CF MONTBLANC,A 09 MAS PELLICER, U.D.C.,A
VILASECA C.F.,A 24 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 25 RIUDOMS, C.D.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 42 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
SALOU, U.D.,A 013 SANTES CREUS CLUB ESP.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 28 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
MONTROIG AT.,A 41 ALCOVER, C.E.,A
Jornada 5 10-11-2019
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 81 CF MONTBLANC,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 11 VILASECA C.F.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 52 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
RIUDOMS, C.D.,A 32 LA SALLE REUS, F.C.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 02 SALOU, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A 50 PARE MANYANET, A.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 44 MONTROIG AT.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 11 ALCOVER, C.E.,A
Jornada 6 17-11-2019
CF MONTBLANC,A 010 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
VILASECA C.F.,A 50 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 05 MAS PELLICER, U.D.C.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 48 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
SALOU, U.D.,A 45 RIUDOMS, C.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 43 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
MONTROIG AT.,A 01 SANTES CREUS CLUB ESP.,A
ALCOVER, C.E.,A 44 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
Jornada 7 24-11-2019
CF MONTBLANC,A 06 VILASECA C.F.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 03 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 11 LA SALLE REUS, F.C.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 32 SALOU, U.D.,A
RIUDOMS, C.D.,A 11 PARE MANYANET, A.E.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 48 MONTROIG AT.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A 12 ALCOVER, C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 24 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
Jornada 8 01-12-2019
VILASECA C.F.,A 12 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 51 CF MONTBLANC,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 56 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
SALOU, U.D.,A 13 MAS PELLICER, U.D.C.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 23 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
MONTROIG AT.,A 92 RIUDOMS, C.D.,A
ALCOVER, C.E.,A 31 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 44 SANTES CREUS CLUB ESP.,A
Jornada 9 15-12-2019
VILASECA C.F.,A 10 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
CF MONTBLANC,A 13 LA SALLE REUS, F.C.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 13 SALOU, U.D.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 10 PARE MANYANET, A.E.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 15 MONTROIG AT.,A
RIUDOMS, C.D.,A 32 ALCOVER, C.E.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 06 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 22 SANTES CREUS CLUB ESP.,A
Jornada 10 22-12-2019
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 06 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 27 VILASECA C.F.,A
SALOU, U.D.,A 71 CF MONTBLANC,A
PARE MANYANET, A.E.,A 51 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
MONTROIG AT.,A 51 MAS PELLICER, U.D.C.,A
ALCOVER, C.E.,A 51 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 30 RIUDOMS, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A 31 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
Jornada 11 12-01-2020
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 71 LA SALLE REUS, F.C.,A
VILASECA C.F.,A 21 SALOU, U.D.,A
CF MONTBLANC,A 12 PARE MANYANET, A.E.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 05 MONTROIG AT.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 21 ALCOVER, C.E.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 24 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
RIUDOMS, C.D.,A 05 SANTES CREUS CLUB ESP.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 51 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
Jornada 12 19-01-2020
LA SALLE REUS, F.C.,A 39 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
SALOU, U.D.,A 11 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
PARE MANYANET, A.E.,A 24 VILASECA C.F.,A
MONTROIG AT.,A 120 CF MONTBLANC,A
ALCOVER, C.E.,A 31 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 41 MAS PELLICER, U.D.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A 33 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 04 RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 13 26-01-2020
LA SALLE REUS, F.C.,A 03 SALOU, U.D.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 21 PARE MANYANET, A.E.,A
VILASECA C.F.,A 16 MONTROIG AT.,A
CF MONTBLANC,A 07 ALCOVER, C.E.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 36 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 15 SANTES CREUS CLUB ESP.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 50 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 52 RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 14 02-02-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 33 SALOU, U.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 92 LA SALLE REUS, F.C.,A
MONTROIG AT.,A 93 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
ALCOVER, C.E.,A 41 VILASECA C.F.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 100 CF MONTBLANC,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A 40 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 02 MAS PELLICER, U.D.C.,A
RIUDOMS, C.D.,A 12 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 15 09-02-2020
SALOU, U.D.,A 31 PARE MANYANET, A.E.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 09 MONTROIG AT.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 24 ALCOVER, C.E.,A
VILASECA C.F.,A 05 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
CF MONTBLANC,A 017 SANTES CREUS CLUB ESP.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 24 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A 10 RIUDOMS, C.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 43 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 16-02-2020
MAS PELLICER, U.D.C.,A 41 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 24 RIUDOMS, C.D.,A
CF MONTBLANC,A 17 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
VILASECA C.F.,A 06 SANTES CREUS CLUB ESP.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 34 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 16 ALCOVER, C.E.,A
SALOU, U.D.,A 28 MONTROIG AT.,A
PARE MANYANET, A.E.,A 26 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
Jornada 17 01-03-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 51 MAS PELLICER, U.D.C.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A 51 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
RIUDOMS, C.D.,A - CF MONTBLANC,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A 24 VILASECA C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A 70 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 71 LA SALLE REUS, F.C.,A
ALCOVER, C.E.,A 24 SALOU, U.D.,A
MONTROIG AT.,A 51 PARE MANYANET, A.E.,A
Jornada 18 08-03-2020
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 01 MAS PELLICER, U.D.C.,A
CF MONTBLANC,A 16 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
VILASECA C.F.,A 11 RIUDOMS, C.D.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A 50 LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A 011 SANTES CREUS CLUB ESP.,A
SALOU, U.D.,A 96 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
PARE MANYANET, A.E.,A 24 ALCOVER, C.E.,A
MONTROIG AT.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
Jornada 19 15-03-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - CF MONTBLANC,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - VILASECA C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - SALOU, U.D.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - PARE MANYANET, A.E.,A
ALCOVER, C.E.,A - MONTROIG AT.,A
Jornada 20 22-03-2020
CF MONTBLANC,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
VILASECA C.F.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A - RIUDOMS, C.D.,A
SALOU, U.D.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
MONTROIG AT.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
ALCOVER, C.E.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
Jornada 21 29-03-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - CF MONTBLANC,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - VILASECA C.F.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
RIUDOMS, C.D.,A - SALOU, U.D.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - PARE MANYANET, A.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - MONTROIG AT.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - ALCOVER, C.E.,A
Jornada 22 05-04-2020
VILASECA C.F.,A - CF MONTBLANC,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
SALOU, U.D.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,A - RIUDOMS, C.D.,A
MONTROIG AT.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
ALCOVER, C.E.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
Jornada 23 19-04-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - VILASECA C.F.,A
CF MONTBLANC,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - SALOU, U.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - PARE MANYANET, A.E.,A
RIUDOMS, C.D.,A - MONTROIG AT.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - ALCOVER, C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
Jornada 24 26-04-2020
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - VILASECA C.F.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A - CF MONTBLANC,A
SALOU, U.D.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
PARE MANYANET, A.E.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
MONTROIG AT.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ALCOVER, C.E.,A - RIUDOMS, C.D.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
Jornada 25 03-05-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
VILASECA C.F.,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
CF MONTBLANC,A - SALOU, U.D.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - PARE MANYANET, A.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - MONTROIG AT.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - ALCOVER, C.E.,A
RIUDOMS, C.D.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
Jornada 26 10-05-2020
LA SALLE REUS, F.C.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
SALOU, U.D.,A - VILASECA C.F.,A
PARE MANYANET, A.E.,A - CF MONTBLANC,A
MONTROIG AT.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ALCOVER, C.E.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - RIUDOMS, C.D.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
Jornada 27 17-05-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - SALOU, U.D.,A
VILASECA C.F.,A - PARE MANYANET, A.E.,A
CF MONTBLANC,A - MONTROIG AT.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - ALCOVER, C.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
RIUDOMS, C.D.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
Jornada 28 24-05-2020
SALOU, U.D.,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
PARE MANYANET, A.E.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
MONTROIG AT.,A - VILASECA C.F.,A
ALCOVER, C.E.,A - CF MONTBLANC,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
RIUDOMS, C.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
Jornada 29 31-05-2020
SALOU, U.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A - PARE MANYANET, A.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - MONTROIG AT.,A
VILASECA C.F.,A - ALCOVER, C.E.,A
CF MONTBLANC,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 30 07-06-2020
PARE MANYANET, A.E.,A - SALOU, U.D.,A
MONTROIG AT.,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
ALCOVER, C.E.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - VILASECA C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - CF MONTBLANC,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
RIUDOMS, C.D.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.