Competición | TEMPORADA 2019-2020

preferent benjami | grup 5

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 29-09-2019
CANONJA, C.F.,A 54 SANTES CREUS CLUB ESP.,A
LA RIERA, C.F.,A 07 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 08 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
AMPOSTA, C.F.,A 61 TORTOSA, C.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 08 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 12 RAPITENCA, U.E.,A
Descansa
R
LA FLORESTA, C.D.,A
CUBELLES, C.F.,A 15 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
Jornada 2 06-10-2019
SANTES CREUS CLUB ESP.,A 42 CUBELLES, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 52 CANONJA, C.F.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 131 LA RIERA, C.F.,A
TORTOSA, C.D.,A 62 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 42 AMPOSTA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A 22 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
LA FLORESTA, C.D.,A 36 TORREFORTA, C.D.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
R
Descansa
Jornada 3 13-10-2019
SANTES CREUS CLUB ESP.,A 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
CANONJA, C.F.,A 09 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
LA RIERA, C.F.,A 24 TORTOSA, C.D.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 10 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
AMPOSTA, C.F.,A 44 RAPITENCA, U.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 11 LA FLORESTA, C.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 72 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
CUBELLES, C.F.,A
R
Descansa
Jornada 4 20-10-2019
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 81 CUBELLES, C.F.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 100 SANTES CREUS CLUB ESP.,A
TORTOSA, C.D.,A 20 CANONJA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 31 LA RIERA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A 101 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
LA FLORESTA, C.D.,A 11 AMPOSTA, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 76 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Descansa
R
TORREFORTA, C.D.C.,A
Jornada 5 27-10-2019
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 17 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A 21 TORTOSA, C.D.,A
CANONJA, C.F.,A 23 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
LA RIERA, C.F.,A 26 RAPITENCA, U.E.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 22 LA FLORESTA, C.D.,A
AMPOSTA, C.F.,A 22 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
R
Descansa
CUBELLES, C.F.,A 03 TORREFORTA, C.D.C.,A
Jornada 6 03-11-2019
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 120 CUBELLES, C.F.,A
TORTOSA, C.D.,A 13 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 22 SANTES CREUS CLUB ESP.,A
RAPITENCA, U.E.,A 32 CANONJA, C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 30 LA RIERA, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 52 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
Descansa
R
AMPOSTA, C.F.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 90 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 7 10-11-2019
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 100 TORTOSA, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 11 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A 22 RAPITENCA, U.E.,A
CANONJA, C.F.,A 31 LA FLORESTA, C.D.,A
LA RIERA, C.F.,A 35 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
R
Descansa
AMPOSTA, C.F.,A 55 TORREFORTA, C.D.C.,A
CUBELLES, C.F.,A 12 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 8 17-11-2019
TORTOSA, C.D.,A 31 CUBELLES, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 05 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
RAPITENCA, U.E.,A 34 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 23 SANTES CREUS CLUB ESP.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 25 CANONJA, C.F.,A
Descansa
R
LA RIERA, C.F.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 82 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 14 AMPOSTA, C.F.,A
Jornada 9 24-11-2019
TORTOSA, C.D.,A 11 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 51 RAPITENCA, U.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 33 LA FLORESTA, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A 22 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
CANONJA, C.F.,A
R
Descansa
LA RIERA, C.F.,A 27 TORREFORTA, C.D.C.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 05 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
CUBELLES, C.F.,A 211 AMPOSTA, C.F.,A
Jornada 10 01-12-2019
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 30 CUBELLES, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A 41 TORTOSA, C.D.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 07 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 15 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
Descansa
R
SANTES CREUS CLUB ESP.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 14 CANONJA, C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 41 LA RIERA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,A 90 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
Jornada 11 15-12-2019
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 13 RAPITENCA, U.E.,A
TORTOSA, C.D.,A 31 LA FLORESTA, C.D.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 91 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
R
Descansa
SANTES CREUS CLUB ESP.,A 13 TORREFORTA, C.D.C.,A
CANONJA, C.F.,A 92 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
LA RIERA, C.F.,A 04 AMPOSTA, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,A 54 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
Jornada 12 22-12-2019
RAPITENCA, U.E.,A 81 CUBELLES, C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 03 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 23 TORTOSA, C.D.,A
Descansa
R
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 09 SANTES CREUS CLUB ESP.,A
AMPOSTA, C.F.,A 72 CANONJA, C.F.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 22 LA RIERA, C.F.,A
Jornada 13 12-01-2020
RAPITENCA, U.E.,A 11 LA FLORESTA, C.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 31 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
TORTOSA, C.D.,A
R
Descansa
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 82 TORREFORTA, C.D.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 70 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A 31 AMPOSTA, C.F.,A
CANONJA, C.F.,A 73 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
CUBELLES, C.F.,A 01 LA RIERA, C.F.,A
Jornada 14 19-01-2020
CUBELLES, C.F.,A 23 LA FLORESTA, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 36 RAPITENCA, U.E.,A
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 40 TORTOSA, C.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 016 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
AMPOSTA, C.F.,A 43 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 14 SANTES CREUS CLUB ESP.,A
LA RIERA, C.F.,A 48 CANONJA, C.F.,A
Jornada 15 26-01-2020
LA FLORESTA, C.D.,A 15 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
RAPITENCA, U.E.,A
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 44 TORREFORTA, C.D.C.,A
TORTOSA, C.D.,A 50 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 60 AMPOSTA, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 60 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A 110 LA RIERA, C.F.,A
CANONJA, C.F.,A 71 CUBELLES, C.F.,A

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 02-02-2020
SANTES CREUS CLUB ESP.,A 13 CANONJA, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 100 LA RIERA, C.F.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 100 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
TORTOSA, C.D.,A 12 AMPOSTA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 72 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
RAPITENCA, U.E.,A 52 TORREFORTA, C.D.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,A
R
Descansa
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 43 CUBELLES, C.F.,A
Jornada 17 09-02-2020
CUBELLES, C.F.,A 03 SANTES CREUS CLUB ESP.,A
CANONJA, C.F.,A 46 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
LA RIERA, C.F.,A 011 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 44 TORTOSA, C.D.,A
AMPOSTA, C.F.,A 12 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 14 RAPITENCA, U.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 111 LA FLORESTA, C.D.,A
Descansa
R
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
Jornada 18 16-02-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 31 SANTES CREUS CLUB ESP.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 83 CANONJA, C.F.,A
TORTOSA, C.D.,A 33 LA RIERA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 101 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
RAPITENCA, U.E.,A 72 AMPOSTA, C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 30 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 12 TORREFORTA, C.D.C.,A
Descansa
R
CUBELLES, C.F.,A
Jornada 19 01-03-2020
CUBELLES, C.F.,A 25 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A 22 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
CANONJA, C.F.,A 62 TORTOSA, C.D.,A
LA RIERA, C.F.,A 08 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A 015 RAPITENCA, U.E.,A
AMPOSTA, C.F.,A 51 LA FLORESTA, C.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 32 CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A
R
Descansa
Jornada 20 08-03-2020
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 32 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
TORTOSA, C.D.,A 25 SANTES CREUS CLUB ESP.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 37 CANONJA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A 140 LA RIERA, C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 21 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A 36 AMPOSTA, C.F.,A
Descansa
R
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 72 CUBELLES, C.F.,A
Jornada 21 15-03-2020
CUBELLES, C.F.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - TORTOSA, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
CANONJA, C.F.,A - RAPITENCA, U.E.,A
LA RIERA, C.F.,A - LA FLORESTA, C.D.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
AMPOSTA, C.F.,A
R
Descansa
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - TORREFORTA, C.D.C.,A
Jornada 22 22-03-2020
TORTOSA, C.D.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
RAPITENCA, U.E.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
LA FLORESTA, C.D.,A - CANONJA, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - LA RIERA, C.F.,A
Descansa
R
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
TORREFORTA, C.D.C.,A - AMPOSTA, C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - CUBELLES, C.F.,A
Jornada 23 29-03-2020
CUBELLES, C.F.,A - TORTOSA, C.D.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - RAPITENCA, U.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - LA FLORESTA, C.D.,A
CANONJA, C.F.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
LA RIERA, C.F.,A
R
Descansa
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - TORREFORTA, C.D.C.,A
AMPOSTA, C.F.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 24 05-04-2020
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - TORTOSA, C.D.,A
RAPITENCA, U.E.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
LA FLORESTA, C.D.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
Descansa
R
CANONJA, C.F.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A - LA RIERA, C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
AMPOSTA, C.F.,A - CUBELLES, C.F.,A
Jornada 25 19-04-2020
CUBELLES, C.F.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
TORTOSA, C.D.,A - RAPITENCA, U.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - LA FLORESTA, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A
R
Descansa
CANONJA, C.F.,A - TORREFORTA, C.D.C.,A
LA RIERA, C.F.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - AMPOSTA, C.F.,A
Jornada 26 26-04-2020
RAPITENCA, U.E.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
LA FLORESTA, C.D.,A - TORTOSA, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
Descansa
R
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - CANONJA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,A - LA RIERA, C.F.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - CUBELLES, C.F.,A
Jornada 27 03-05-2020
CUBELLES, C.F.,A - RAPITENCA, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - LA FLORESTA, C.D.,A
TORTOSA, C.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
R
Descansa
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - TORREFORTA, C.D.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
CANONJA, C.F.,A - AMPOSTA, C.F.,A
LA RIERA, C.F.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
Jornada 28 10-05-2020
LA FLORESTA, C.D.,A - RAPITENCA, U.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Descansa
R
TORTOSA, C.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
AMPOSTA, C.F.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - CANONJA, C.F.,A
LA RIERA, C.F.,A - CUBELLES, C.F.,A
Jornada 29 17-05-2020
LA FLORESTA, C.D.,A - CUBELLES, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
R
Descansa
TORTOSA, C.D.,A - TORREFORTA, C.D.C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - AMPOSTA, C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
CANONJA, C.F.,A - LA RIERA, C.F.,A
Jornada 30 24-05-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - LA FLORESTA, C.D.,A
Descansa
R
RAPITENCA, U.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - TORTOSA, C.D.,A
AMPOSTA, C.F.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
LA RIERA, C.F.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
CUBELLES, C.F.,A - CANONJA, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.