Competición | TEMPORADA 2019-2020

preferent femeni | grup 1

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 22-09-2019
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 01 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
PORQUERES, U.E.,A 15 RIUDOMS, C.D.,A
VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A 03 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 32 MANLLEU, A.E.C.,A
AEM, S.E.,B 21 SABADELL F.C., C.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 12 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 10 LLERONA, C.E.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 02 PUBILLA CASAS, C.E.,A
Jornada 2 29-09-2019
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 32 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
RIUDOMS, C.D.,A 83 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 13 PORQUERES, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 52 VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 13 PALAUTORDERA, C.F.,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,A 40 AEM, S.E.,B
LLERONA, C.E.,A 02 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A 31 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
Jornada 3 06-10-2019
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 11 RIUDOMS, C.D.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 52 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
PORQUERES, U.E.,A 52 MANLLEU, A.E.C.,A
VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A 77 SABADELL F.C., C.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 21 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,A
AEM, S.E.,B 30 LLERONA, C.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 41 PUBILLA CASAS, C.E.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 11 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
Jornada 4 13-10-2019
RIUDOMS, C.D.,A 10 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 00 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
MANLLEU, A.E.C.,A 22 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
SABADELL F.C., C.E.,A 12 PORQUERES, U.E.,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,A 90 VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A
LLERONA, C.E.,A 03 PALAUTORDERA, C.F.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A 51 AEM, S.E.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 03 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
Jornada 5 20-10-2019
RIUDOMS, C.D.,A 21 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 11 MANLLEU, A.E.C.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 43 SABADELL F.C., C.E.,A
PORQUERES, U.E.,A - MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,A
VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A 02 LLERONA, C.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 52 PUBILLA CASAS, C.E.,A
AEM, S.E.,B 11 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 20 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
Jornada 6 27-10-2019
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 22 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
MANLLEU, A.E.C.,A 24 RIUDOMS, C.D.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,A 40 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
LLERONA, C.E.,A 14 PORQUERES, U.E.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A 60 VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 04 PALAUTORDERA, C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 31 AEM, S.E.,B
Jornada 7 03-11-2019
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 20 MANLLEU, A.E.C.,A
RIUDOMS, C.D.,A 31 SABADELL F.C., C.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 23 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 21 LLERONA, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,A 31 PUBILLA CASAS, C.E.,A
VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A 35 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 21 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 41 AEM, S.E.,B
Jornada 8 10-11-2019
MANLLEU, A.E.C.,A 16 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
SABADELL F.C., C.E.,A 43 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,A 40 RIUDOMS, C.D.,A
LLERONA, C.E.,A 03 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A 23 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 12 PORQUERES, U.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 63 VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A
AEM, S.E.,B 52 PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 9 17-11-2019
MANLLEU, A.E.C.,A 34 SABADELL F.C., C.E.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 03 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,A
RIUDOMS, C.D.,A 40 LLERONA, C.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 01 PUBILLA CASAS, C.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 52 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
PORQUERES, U.E.,A 11 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A 07 AEM, S.E.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 13 PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 10 24-11-2019
SABADELL F.C., C.E.,A 02 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,A 43 MANLLEU, A.E.C.,A
LLERONA, C.E.,A 03 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A 01 RIUDOMS, C.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 15 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 11 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
AEM, S.E.,B 01 PORQUERES, U.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 20 VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A
Jornada 11 01-12-2019
SABADELL F.C., C.E.,A 14 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,A
MANLLEU, A.E.C.,A 32 LLERONA, C.E.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 12 PUBILLA CASAS, C.E.,A
RIUDOMS, C.D.,A 90 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 32 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 12 AEM, S.E.,B
PORQUERES, U.E.,A 01 PALAUTORDERA, C.F.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 51 VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A
Jornada 12 15-12-2019
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
LLERONA, C.E.,A - SABADELL F.C., C.E.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A - MANLLEU, A.E.C.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - RIUDOMS, C.D.,A
AEM, S.E.,B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A - PORQUERES, U.E.,A
Jornada 13 22-12-2019
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,A - LLERONA, C.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,A - PUBILLA CASAS, C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
RIUDOMS, C.D.,A - AEM, S.E.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - PORQUERES, U.E.,A
Jornada 14 12-01-2020
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - LLERONA, C.E.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A - MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - SABADELL F.C., C.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - MANLLEU, A.E.C.,A
AEM, S.E.,B - FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - RIUDOMS, C.D.,A
VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
PORQUERES, U.E.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 15 19-01-2020
LLERONA, C.E.,A - PUBILLA CASAS, C.E.,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
SABADELL F.C., C.E.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
MANLLEU, A.E.C.,A - AEM, S.E.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A - VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - PORQUERES, U.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 26-01-2020
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
RIUDOMS, C.D.,A - PORQUERES, U.E.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A - VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,A - AEM, S.E.,B
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
LLERONA, C.E.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
Jornada 17 02-02-2020
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - RIUDOMS, C.D.,A
PORQUERES, U.E.,A - FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A - MANLLEU, A.E.C.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - SABADELL F.C., C.E.,A
AEM, S.E.,B - MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - LLERONA, C.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - PUBILLA CASAS, C.E.,A
Jornada 18 09-02-2020
RIUDOMS, C.D.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
MANLLEU, A.E.C.,A - PORQUERES, U.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,A - VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
LLERONA, C.E.,A - AEM, S.E.,B
PUBILLA CASAS, C.E.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
Jornada 19 16-02-2020
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - RIUDOMS, C.D.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - MANLLEU, A.E.C.,A
PORQUERES, U.E.,A - SABADELL F.C., C.E.,A
VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A - MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - LLERONA, C.E.,A
AEM, S.E.,B - PUBILLA CASAS, C.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
Jornada 20 01-03-2020
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A - RIUDOMS, C.D.,A
MANLLEU, A.E.C.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
SABADELL F.C., C.E.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,A - PORQUERES, U.E.,A
LLERONA, C.E.,A - VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - AEM, S.E.,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
Jornada 21 08-03-2020
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
RIUDOMS, C.D.,A - MANLLEU, A.E.C.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - SABADELL F.C., C.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,A
PORQUERES, U.E.,A - LLERONA, C.E.,A
VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A - PUBILLA CASAS, C.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
AEM, S.E.,B - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
Jornada 22 15-03-2020
MANLLEU, A.E.C.,A - FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SABADELL F.C., C.E.,A - RIUDOMS, C.D.,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
LLERONA, C.E.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A - PORQUERES, U.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
AEM, S.E.,B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
Jornada 23 22-03-2020
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - MANLLEU, A.E.C.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A - SABADELL F.C., C.E.,A
RIUDOMS, C.D.,A - MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - LLERONA, C.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - PUBILLA CASAS, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - AEM, S.E.,B
Jornada 24 29-03-2020
SABADELL F.C., C.E.,A - MANLLEU, A.E.C.,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,A - FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
LLERONA, C.E.,A - RIUDOMS, C.D.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - PORQUERES, U.E.,A
AEM, S.E.,B - VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
Jornada 25 05-04-2020
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - SABADELL F.C., C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A - MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A - LLERONA, C.E.,A
RIUDOMS, C.D.,A - PUBILLA CASAS, C.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
PORQUERES, U.E.,A - AEM, S.E.,B
VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 26 19-04-2020
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,A - SABADELL F.C., C.E.,A
LLERONA, C.E.,A - MANLLEU, A.E.C.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A - FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - RIUDOMS, C.D.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
AEM, S.E.,B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - PORQUERES, U.E.,A
VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
Jornada 27 26-04-2020
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,A
SABADELL F.C., C.E.,A - LLERONA, C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A - PUBILLA CASAS, C.E.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
RIUDOMS, C.D.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - AEM, S.E.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,A - VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A
Jornada 28 03-05-2020
LLERONA, C.E.,A - MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A - SABADELL F.C., C.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - MANLLEU, A.E.C.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
AEM, S.E.,B - RIUDOMS, C.D.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
PORQUERES, U.E.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
Jornada 29 10-05-2020
LLERONA, C.E.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,A - PUBILLA CASAS, C.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
MANLLEU, A.E.C.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A - AEM, S.E.,B
RIUDOMS, C.D.,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - PORQUERES, U.E.,A
Jornada 30 17-05-2020
PUBILLA CASAS, C.E.,A - LLERONA, C.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - SABADELL F.C., C.E.,A
AEM, S.E.,B - MANLLEU, A.E.C.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A - RIUDOMS, C.D.,A
PORQUERES, U.E.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.