Competición | TEMPORADA 2019-2020

juvenil segona divisio | grup 2

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 06-10-2019
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 24 ARO, C.E.,B
BELL LLOC, C.P.,A 14 BISBALENC, AT.,B
CELLERA, C.F.,A 60 BESCANO, C.D.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 70 FLAÇA, C.D.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 36 SANT GREGORI, A.E.,B
GEiEG,A 33 CASSA, U.D.,B
BANYOLES, C.E.,C 04 COMACROS, UE,A
FORNELLS, UE.,B 21 SANT PONÇ, AT.,A
Jornada 2 13-10-2019
ARO, C.E.,B 15 FORNELLS, UE.,B
BISBALENC, AT.,B 150 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
BESCANO, C.D.,B 13 BELL LLOC, C.P.,A
FLAÇA, C.D.,A 16 CELLERA, C.F.,A
SANT GREGORI, A.E.,B 12 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
CASSA, U.D.,B 31 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
COMACROS, UE,A 13 GEiEG,A
SANT PONÇ, AT.,A 81 BANYOLES, C.E.,C
Jornada 3 20-10-2019
ARO, C.E.,B 22 BISBALENC, AT.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 12 BESCANO, C.D.,B
BELL LLOC, C.P.,A 12 FLAÇA, C.D.,A
CELLERA, C.F.,A 62 SANT GREGORI, A.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 70 CASSA, U.D.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 33 COMACROS, UE,A
GEiEG,A 31 SANT PONÇ, AT.,A
FORNELLS, UE.,B 80 BANYOLES, C.E.,C
Jornada 4 27-10-2019
BISBALENC, AT.,B 22 FORNELLS, UE.,B
BESCANO, C.D.,B 00 ARO, C.E.,B
FLAÇA, C.D.,A 30 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
SANT GREGORI, A.E.,B 22 BELL LLOC, C.P.,A
CASSA, U.D.,B 21 CELLERA, C.F.,A
COMACROS, UE,A 12 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
SANT PONÇ, AT.,A 70 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
BANYOLES, C.E.,C 14 GEiEG,A
Jornada 5 03-11-2019
BISBALENC, AT.,B 101 BESCANO, C.D.,B
FLAÇA, C.D.,A 23 ARO, C.E.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 05 SANT GREGORI, A.E.,B
BELL LLOC, C.P.,A 11 CASSA, U.D.,B
CELLERA, C.F.,A 45 COMACROS, UE,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 51 SANT PONÇ, AT.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 43 BANYOLES, C.E.,C
FORNELLS, UE.,B 41 GEiEG,A
Jornada 6 10-11-2019
BESCANO, C.D.,B 18 FORNELLS, UE.,B
FLAÇA, C.D.,A 02 BISBALENC, AT.,B
SANT GREGORI, A.E.,B 22 ARO, C.E.,B
CASSA, U.D.,B 30 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
COMACROS, UE,A 40 BELL LLOC, C.P.,A
SANT PONÇ, AT.,A 13 CELLERA, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,C 07 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
GEiEG,A 60 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
Jornada 7 17-11-2019
BESCANO, C.D.,B 10 FLAÇA, C.D.,A
BISBALENC, AT.,B 50 SANT GREGORI, A.E.,B
ARO, C.E.,B 11 CASSA, U.D.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 12 COMACROS, UE,A
BELL LLOC, C.P.,A 04 SANT PONÇ, AT.,A
CELLERA, C.F.,A 81 BANYOLES, C.E.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 10 GEiEG,A
FORNELLS, UE.,B 70 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
Jornada 8 24-11-2019
FLAÇA, C.D.,A 16 FORNELLS, UE.,B
SANT GREGORI, A.E.,B 31 BESCANO, C.D.,B
CASSA, U.D.,B 02 BISBALENC, AT.,B
COMACROS, UE,A 30 ARO, C.E.,B
SANT PONÇ, AT.,A 50 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
BANYOLES, C.E.,C 12 BELL LLOC, C.P.,A
GEiEG,A 35 CELLERA, C.F.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 23 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
Jornada 9 01-12-2019
FLAÇA, C.D.,A 13 SANT GREGORI, A.E.,B
BESCANO, C.D.,B 30 CASSA, U.D.,B
BISBALENC, AT.,B 11 COMACROS, UE,A
ARO, C.E.,B 03 SANT PONÇ, AT.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 05 BANYOLES, C.E.,C
BELL LLOC, C.P.,A 22 GEiEG,A
CELLERA, C.F.,A 31 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
FORNELLS, UE.,B 13 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
Jornada 10 15-12-2019
SANT GREGORI, A.E.,B 03 FORNELLS, UE.,B
CASSA, U.D.,B 31 FLAÇA, C.D.,A
COMACROS, UE,A 31 BESCANO, C.D.,B
SANT PONÇ, AT.,A 31 BISBALENC, AT.,B
BANYOLES, C.E.,C 12 ARO, C.E.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 02 GEiEG,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 45 BELL LLOC, C.P.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 24 CELLERA, C.F.,A
Jornada 11 22-12-2019
SANT GREGORI, A.E.,B 20 CASSA, U.D.,B
FLAÇA, C.D.,A 11 COMACROS, UE,A
BESCANO, C.D.,B 11 SANT PONÇ, AT.,A
BISBALENC, AT.,B 60 BANYOLES, C.E.,C
ARO, C.E.,B 11 GEiEG,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 45 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
BELL LLOC, C.P.,A 01 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
FORNELLS, UE.,B 00 CELLERA, C.F.,A
Jornada 12 12-01-2020
CASSA, U.D.,B 15 FORNELLS, UE.,B
COMACROS, UE,A 40 SANT GREGORI, A.E.,B
SANT PONÇ, AT.,A 21 FLAÇA, C.D.,A
BANYOLES, C.E.,C 15 BESCANO, C.D.,B
GEiEG,A 32 BISBALENC, AT.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 32 ARO, C.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 100 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
CELLERA, C.F.,A 102 BELL LLOC, C.P.,A
Jornada 13 19-01-2020
CASSA, U.D.,B 11 COMACROS, UE,A
SANT GREGORI, A.E.,B 19 SANT PONÇ, AT.,A
FLAÇA, C.D.,A 14 BANYOLES, C.E.,C
BESCANO, C.D.,B 24 GEiEG,A
BISBALENC, AT.,B 53 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
ARO, C.E.,B 10 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 115 CELLERA, C.F.,A
FORNELLS, UE.,B 70 BELL LLOC, C.P.,A
Jornada 14 26-01-2020
FORNELLS, UE.,B 32 COMACROS, UE,A
SANT PONÇ, AT.,A 60 CASSA, U.D.,B
BANYOLES, C.E.,C 10 SANT GREGORI, A.E.,B
GEiEG,A 51 FLAÇA, C.D.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 41 BESCANO, C.D.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 01 BISBALENC, AT.,B
CELLERA, C.F.,A 50 ARO, C.E.,B
BELL LLOC, C.P.,A 23 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
Jornada 15 02-02-2020
COMACROS, UE,A 34 SANT PONÇ, AT.,A
CASSA, U.D.,B 21 BANYOLES, C.E.,C
SANT GREGORI, A.E.,B 34 GEiEG,A
FLAÇA, C.D.,A 32 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
BESCANO, C.D.,B 04 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
BISBALENC, AT.,B 32 CELLERA, C.F.,A
ARO, C.E.,B 22 BELL LLOC, C.P.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 19 FORNELLS, UE.,B

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 09-02-2020
ARO, C.E.,B 32 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
BISBALENC, AT.,B 51 BELL LLOC, C.P.,A
BESCANO, C.D.,B 04 CELLERA, C.F.,A
FLAÇA, C.D.,A 05 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
SANT GREGORI, A.E.,B 20 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
CASSA, U.D.,B 11 GEiEG,A
COMACROS, UE,A 60 BANYOLES, C.E.,C
SANT PONÇ, AT.,A 40 FORNELLS, UE.,B
Jornada 17 16-02-2020
FORNELLS, UE.,B 70 ARO, C.E.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 14 BISBALENC, AT.,B
BELL LLOC, C.P.,A 30 BESCANO, C.D.,B
CELLERA, C.F.,A 40 FLAÇA, C.D.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 20 SANT GREGORI, A.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 30 CASSA, U.D.,B
GEiEG,A 03 COMACROS, UE,A
BANYOLES, C.E.,C 14 SANT PONÇ, AT.,A
Jornada 18 01-03-2020
BISBALENC, AT.,B 70 ARO, C.E.,B
BESCANO, C.D.,B 61 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
FLAÇA, C.D.,A 23 BELL LLOC, C.P.,A
SANT GREGORI, A.E.,B 03 CELLERA, C.F.,A
CASSA, U.D.,B 12 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
COMACROS, UE,A 41 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
SANT PONÇ, AT.,A 11 GEiEG,A
BANYOLES, C.E.,C 13 FORNELLS, UE.,B
Jornada 19 08-03-2020
FORNELLS, UE.,B 12 BISBALENC, AT.,B
ARO, C.E.,B - BESCANO, C.D.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 33 FLAÇA, C.D.,A
BELL LLOC, C.P.,A 32 SANT GREGORI, A.E.,B
CELLERA, C.F.,A 23 CASSA, U.D.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 12 COMACROS, UE,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 14 SANT PONÇ, AT.,A
GEiEG,A 70 BANYOLES, C.E.,C
Jornada 20 15-03-2020
BESCANO, C.D.,B - BISBALENC, AT.,B
ARO, C.E.,B - FLAÇA, C.D.,A
SANT GREGORI, A.E.,B - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
CASSA, U.D.,B - BELL LLOC, C.P.,A
COMACROS, UE,A - CELLERA, C.F.,A
SANT PONÇ, AT.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
BANYOLES, C.E.,C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
GEiEG,A - FORNELLS, UE.,B
Jornada 21 22-03-2020
FORNELLS, UE.,B - BESCANO, C.D.,B
BISBALENC, AT.,B - FLAÇA, C.D.,A
ARO, C.E.,B - SANT GREGORI, A.E.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B - CASSA, U.D.,B
BELL LLOC, C.P.,A - COMACROS, UE,A
CELLERA, C.F.,A - SANT PONÇ, AT.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - BANYOLES, C.E.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - GEiEG,A
Jornada 22 29-03-2020
FLAÇA, C.D.,A - BESCANO, C.D.,B
SANT GREGORI, A.E.,B - BISBALENC, AT.,B
CASSA, U.D.,B - ARO, C.E.,B
COMACROS, UE,A - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
SANT PONÇ, AT.,A - BELL LLOC, C.P.,A
BANYOLES, C.E.,C - CELLERA, C.F.,A
GEiEG,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - FORNELLS, UE.,B
Jornada 23 05-04-2020
FORNELLS, UE.,B - FLAÇA, C.D.,A
BESCANO, C.D.,B - SANT GREGORI, A.E.,B
BISBALENC, AT.,B - CASSA, U.D.,B
ARO, C.E.,B - COMACROS, UE,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B - SANT PONÇ, AT.,A
BELL LLOC, C.P.,A - BANYOLES, C.E.,C
CELLERA, C.F.,A - GEiEG,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
Jornada 24 19-04-2020
SANT GREGORI, A.E.,B - FLAÇA, C.D.,A
CASSA, U.D.,B - BESCANO, C.D.,B
COMACROS, UE,A - BISBALENC, AT.,B
SANT PONÇ, AT.,A - ARO, C.E.,B
BANYOLES, C.E.,C - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
GEiEG,A - BELL LLOC, C.P.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - CELLERA, C.F.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - FORNELLS, UE.,B
Jornada 25 26-04-2020
FORNELLS, UE.,B - SANT GREGORI, A.E.,B
FLAÇA, C.D.,A - CASSA, U.D.,B
BESCANO, C.D.,B - COMACROS, UE,A
BISBALENC, AT.,B - SANT PONÇ, AT.,A
ARO, C.E.,B - BANYOLES, C.E.,C
GEiEG,A - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
BELL LLOC, C.P.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
CELLERA, C.F.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
Jornada 26 03-05-2020
CASSA, U.D.,B - SANT GREGORI, A.E.,B
COMACROS, UE,A - FLAÇA, C.D.,A
SANT PONÇ, AT.,A - BESCANO, C.D.,B
BANYOLES, C.E.,C - BISBALENC, AT.,B
GEiEG,A - ARO, C.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - BELL LLOC, C.P.,A
CELLERA, C.F.,A - FORNELLS, UE.,B
Jornada 27 10-05-2020
FORNELLS, UE.,B - CASSA, U.D.,B
SANT GREGORI, A.E.,B - COMACROS, UE,A
FLAÇA, C.D.,A - SANT PONÇ, AT.,A
BESCANO, C.D.,B - BANYOLES, C.E.,C
BISBALENC, AT.,B - GEiEG,A
ARO, C.E.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
BELL LLOC, C.P.,A - CELLERA, C.F.,A
Jornada 28 17-05-2020
COMACROS, UE,A - CASSA, U.D.,B
SANT PONÇ, AT.,A - SANT GREGORI, A.E.,B
BANYOLES, C.E.,C - FLAÇA, C.D.,A
GEiEG,A - BESCANO, C.D.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - BISBALENC, AT.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - ARO, C.E.,B
CELLERA, C.F.,A - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
BELL LLOC, C.P.,A - FORNELLS, UE.,B
Jornada 29 24-05-2020
COMACROS, UE,A - FORNELLS, UE.,B
CASSA, U.D.,B - SANT PONÇ, AT.,A
SANT GREGORI, A.E.,B - BANYOLES, C.E.,C
FLAÇA, C.D.,A - GEiEG,A
BESCANO, C.D.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
BISBALENC, AT.,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
ARO, C.E.,B - CELLERA, C.F.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B - BELL LLOC, C.P.,A
Jornada 30 31-05-2020
SANT PONÇ, AT.,A - COMACROS, UE,A
BANYOLES, C.E.,C - CASSA, U.D.,B
GEiEG,A - SANT GREGORI, A.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A - FLAÇA, C.D.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A - BESCANO, C.D.,B
CELLERA, C.F.,A - BISBALENC, AT.,B
BELL LLOC, C.P.,A - ARO, C.E.,B
FORNELLS, UE.,B - MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.