FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA

EQUIPOS DEL CLUB
Nombre del Equipo Categoría
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "A" TERCERA DIVISIO NACIONAL (GRUP V)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "B" JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 4)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "B" CADET PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 3)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "B" INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 1)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "A" ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 3)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "B" ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 4)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "A" BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 3)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "B" BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 2)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "C" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 18)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "A" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL (GRUP 4)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "A" PREFERENT JUVENILS (GRUP 4)
FUNDACIÓ ESP GRAMA "A" PREFERENT CADET (GRUP 2)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "A" INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 2)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "C" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 16)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "A" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 15)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "C" INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 3)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "D" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 2)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "C" CADET PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 2)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "D" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 27)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 11)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 12)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 3)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 1)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "B" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 18)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "C" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 21)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "D" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 22)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "C" JUVENIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 19)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "G" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 13)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "A" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL (GRUP 3)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "I" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 18)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 28)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "D" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 20)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "E" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 21)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "B" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL (GRUP 4)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "F" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 19)
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "B" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL (GRUP 5)

Dades del club

junta directiva
President
ANTONIO MORALES GARCIA
Secretari
JOSE ISERTE APARICIO
Tresorer
JOSE JIMENEZ CACHINERO
Vicepresident 3
MANUEL GARCIA MORALES
Vicepresident 1
GENIS VERA BUYE
Vicepresident 2
GERMAN -RAFAEL ROSALES CALVO
Vocals
DANIEL BORRALLO CHAMIZO
JOSE MANUEL MORALES SANTIAGO
XAVIER SAMPER MELLADO
GENIS VERA MORENO
correspondència
Delegació: DELEGACIÓ BARCELONA
Responsable: Manuel García
Domicili: Av. Can Peixauet s/n
Localitat: Santa Coloma de Gramenet
Provincia: Barcelona
Codi Postal: 08923
Telèfons: 930071466, 657845570, ,
Fax:
Correu Electrònic: info@fegrama.cat
Portal Web: fegrama.cat
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.