10a Fiesta del Fútbol Català

Disciplina


Fútbol
Fútbol Sala
Categoría


Semifinales
BARCELONA, F.C.,A
1
0
GIRONA, F.C.,A
1
3
09/06/2019 - 09:15
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,A
3
ESPANYOL, R.C.D.,A
7
09/06/2019 - 09:15
Final
GIRONA, F.C.,A
2
ESPANYOL, R.C.D.,A
5
09/06/2019 - 11:30
Campeón
ESPANYOL, R.C.D.,A
 
GRUPO A
GIRONA, F.C.,A
FINALIZADO
3 - 1
FIF LLEIDA, C.E.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,A
FINALIZADO
1 - 0
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,A
FINALIZADO
6 - 2
FIF LLEIDA, C.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
FINALIZADO
0 - 3
GIRONA, F.C.,A
FIF LLEIDA, C.E.,A
FINALIZADO
0 - 5
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
GIRONA, F.C.,A
FINALIZADO
2 - 2
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,A
Equipos Partidos Goles
P Nombre Pts J G E P F C
1 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,A 7 3 2 1 0 9 4
2 GIRONA, F.C.,A 7 3 2 1 0 8 3
3 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 3 3 1 0 2 5 4
4 FIF LLEIDA, C.E.,A 0 3 0 0 3 3 14
Leyenda: Fase Final
 
GRUPO B
ESPANYOL, R.C.D.,A
FINALIZADO
0 - 6
BARCELONA, F.C.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
FINALIZADO
1 - 1
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
FINALIZADO
2 - 3
BARCELONA, F.C.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
FINALIZADO
1 - 9
ESPANYOL, R.C.D.,A
BARCELONA, F.C.,A
FINALIZADO
11 - 1
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
ESPANYOL, R.C.D.,A
FINALIZADO
6 - 3
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
Equipos Partidos Goles
P Nombre Pts J G E P F C
1 BARCELONA, F.C.,A 9 3 3 0 0 20 3
2 ESPANYOL, R.C.D.,A 6 3 2 0 1 15 10
3 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 1 3 0 1 2 6 10
4 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 1 3 0 1 2 3 21
Leyenda: Fase Final
 
Semifinales
GIMNASTIC MANRESA, C.,A
6
GIRONA, F.C.,A
3
09/06/2019 - 10:15
BARCELONA, F.C.,A
2
DAMM, C.F.,A
0
09/06/2019 - 10:15
Final
GIMNASTIC MANRESA, C.,A
2
BARCELONA, F.C.,A
7
09/06/2019 - 12:45
Campeón
BARCELONA, F.C.,A
 
GRUPO A
BARCELONA, F.C.,A
FINALIZADO
6 - 1
SEGRE, AT.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A
FINALIZADO
2 - 2
GIRONA, F.C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A
FINALIZADO
5 - 2
SEGRE, AT.,A
GIRONA, F.C.,A
FINALIZADO
0 - 3
BARCELONA, F.C.,A
SEGRE, AT.,A
FINALIZADO
1 - 5
GIRONA, F.C.,A
BARCELONA, F.C.,A
FINALIZADO
3 - 0
ESPANYOL, R.C.D.,A
Equipos Partidos Goles
P Nombre Pts J G E P F C
1 BARCELONA, F.C.,A 9 3 3 0 0 12 1
2 GIRONA, F.C.,A 4 3 1 1 1 7 6
3 ESPANYOL, R.C.D.,A 4 3 1 1 1 7 7
4 SEGRE, AT.,A 0 3 0 0 3 4 16
Leyenda: Fase Final
 
GRUPO B
DAMM, C.F.,A
FINALIZADO
3 - 1
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
LLAGOSTERA, U.E.,A
FINALIZADO
0 - 3
GIMNASTIC MANRESA, C.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A
FINALIZADO
0 - 6
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A
FINALIZADO
2 - 0
DAMM, C.F.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
FINALIZADO
1 - 3
GIMNASTIC MANRESA, C.,A
DAMM, C.F.,A
FINALIZADO
8 - 1
LLAGOSTERA, U.E.,A
Equipos Partidos Goles
P Nombre Pts J G E P F C
1 GIMNASTIC MANRESA, C.,A 9 3 3 0 0 8 1
2 DAMM, C.F.,A 6 3 2 0 1 11 4
3 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 3 3 1 0 2 8 6
4 LLAGOSTERA, U.E.,A 0 3 0 0 3 1 17
Leyenda: Fase Final
 
Semifinales
GIRONA, F.C.,A
3
SANT GABRIEL, C.D.,A
1
04/06/2019 - 20:00
ESPANYOL, R.C.D.,A
2
DAMM, C.F.,A
1
01/06/2019 - 15:00
Final
GIRONA, F.C.,A
0
ESPANYOL, R.C.D.,A
3
08/06/2019 - 18:00
Campeón
ESPANYOL, R.C.D.,A
 
Semifinales
BARCELONA, F.C.,A
1
CORNELLA, U.D. SAD,A
2
02/06/2019 - 11:00
ESPANYOL, R.C.D.,A
3
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
2
04/06/2019 - 19:00
Final
CORNELLA, U.D. SAD,A
0
ESPANYOL, R.C.D.,A
1
09/06/2019 - 12:00
Campeón
ESPANYOL, R.C.D.,A
 
Semifinales
ESPANYOL, R.C.D.,A
1
4
DAMM, C.F.,A
1
1
01/06/2019 - 17:00
BARCELONA, F.C.,A
2
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
0
01/06/2019 - 12:07
Final
ESPANYOL, R.C.D.,A
2
4
BARCELONA, F.C.,A
2
2
08/06/2019 - 19:30
Campeón
ESPANYOL, R.C.D.,A
 
Final
VILASSAR MAR,U.E.,A
0
ANDORRA, F.C.,A
2
01/06/2019 - 18:00
Campeón
ANDORRA, F.C.,A
Semifinales
ESPANYOL, R.C.D.,A
11
CORNELLA TERRI, A.E.,A
2
26/05/2019 - 11:00
SANT GABRIEL, C.D.,A
23
GERUNDA FUTBOL CLUB ,A
0
26/05/2019 - 15:00
Final
ESPANYOL, R.C.D.,A
3
SANT GABRIEL, C.D.,A
2
08/06/2019 - 10:00
Campeón
ESPANYOL, R.C.D.,A
 
Semifinales
BARCELONA, F.C.,C
13
L'ESTARTIT, U.E.,A
0
25/05/2019 - 12:00
SANT GABRIEL, C.D.,A
5
PONTENC CLUB ESP.,A
1
26/05/2019 - 15:00
Final
BARCELONA, F.C.,C
2
SANT GABRIEL, C.D.,A
3
08/06/2019 - 12:00
Campeón
SANT GABRIEL, C.D.,A
 
Final
GIMNASTIC MANRESA, C.,A
6
ESCOLA DE F. PLANADEU,A
0
08/06/2019 - 19:00
Campeón
GIMNASTIC MANRESA, C.,A
Semifinales
BARCELONA, F.C.,A
2
ESPANYOL, R.C.D.,A
0
07/06/2019 - 18:00
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
1
DAMM, C.F.,A
7
07/06/2019 - 20:00
Final
BARCELONA, F.C.,A
2
4
DAMM, C.F.,A
2
5
09/06/2019 - 17:00
Campeón
DAMM, C.F.,A
 
COPA CATALUNYA JUVENIL MASCULINO
LES CORTS UBAE. A.E.,A
FINALIZADO
3 - 2
BARÇA,A
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
COPA CATALUNYA CADETE MASCULINO
LES CORTS UBAE. A.E.,A
FINALIZADO
0 - 8
BARÇA,A
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
COPA CATALUNYA INFANTIL MASCULINO
MANRESA FUTBOL SALA ,A
FINALIZADO
1 - 7
BARÇA,A
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
COPA CATALUNYA ALEVÍN MASCULINO
LES CORTS UBAE. A.E.,A
FINALIZADO
3 - 2
BARÇA,A
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
COPA CATALUNYA BENJAMÍN MASCULINO
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
FINALIZADO
1 - 6
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
COPA CATALUNYA PREBENJAMÍN MASCULINO
PALLEJA, F.S.,A
FINALIZADO
4 - 3
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS,A
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
COPA JUVENIL FEMENINO
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
FINALIZADO
0 - 0
87
LES CORTS UBAE. A.E.,A
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
COPA CATALUNYA CADET FEMENINO
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
FINALIZADO
2 - 4
LES CORTS UBAE. A.E,A
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
COPA CATALUNYA INFANTIL FEMENINO
PENYA ESPLUGUES, AE,A
FINALIZADO
1 - 1
23
FUTSAL FEMENI PALAU-SOLITA I PLEGAMANS C.,A
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
COPA CATALUNYA ALEVÍN FEMENINO
LES CORTS UBAE. A.E,A
FINALIZADO
3 - 0
CFS ARENYS DE MUNT,A
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
 
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.