Competición | TEMPORADA 2019-2020

Grupo
CATEGORÍA
PosiciónP JugadorJugador   Equipo Goles (P) Partidos JugadosP. J. Goles PartidoG.
1 BOIRO BALDE, HAROUNA
FIGUERES, U.E.,B 8 (0) 6 1.3
2 KILOUL EL BAKAOUI, HASSAN
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 8 (0) 6 1.3
3 CASTRO OLIVAS, MANEL DENNIS
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 8 (1) 6 1.3
4 ORDOÑEZ MATEOS, IAN
FARNERS, C.E.,A 7 (1) 4 1.8
5 JIMENEZ GIL, DAVID
LLAGOSTERA, U.E.,C 6 (0) 6 1
6 DAMBELLY DANSIRA, EBRIMA
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 6 (0) 6 1
7 GOMEZ GATELL, ADRIA
LLORET, C.F.,A 6 (0) 6 1
8 TIÑENA SILVA, JAN
LLAGOSTERA, U.E.,C 5 (0) 6 0.8
9 VORRASO LLOR, LEONEL
BLANES, C.D.,A 5 (0) 6 0.8
10 NAVARRO JUSTICIA, IZAN
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 5 (0) 6 0.8
11 ROIG MASJUAN, MARC
PERALADA, C.F.,B 5 (0) 6 0.8
12 GONZALEZ MUÑOZ, IZAN
CAL AGUIDO, A.D.,A 5 (1) 6 0.8
13 GARCIA CAMARA, HUGO
LLORET, C.F.,A 5 (1) 6 0.8
14 CEREZO MOYANO, CARLOS JAVIER
BELL LLOC, C.P.,A 5 (2) 6 0.8
15 CAIXAS BAIXAS, GERARD
PERALADA, C.F.,B 4 (0) 5 0.8
16 GUTIÉRREZ MALAGÓN, ADRIÀ
BELL LLOC, C.P.,A 4 (0) 5 0.8
17 GONZALEZ RUIZ, BIEL
FIGUERES, U.E.,B 4 (0) 6 0.7
18 SALGADO TARRES, ABEL
QUART, U.E.,B 4 (0) 6 0.7
19 GUERRA ORMAZA, FRANCESC XAVIER
QUART, U.E.,B 4 (1) 6 0.7
20 ABOULKACEM HADJI, WAEL
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 3 (0) 6 0.5
21 GUERRERO DELGADO, FRANCISCO
CAL AGUIDO, A.D.,A 3 (0) 5 0.6
22 ALCANTARA PARRA, MARC
LLORET, C.F.,A 3 (0) 6 0.5
23 JUAN LÓPEZ, DANIEL
BELL LLOC, C.P.,A 3 (0) 6 0.5
24 RAOUDI EL ALAOUI, YASSER
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 3 (0) 5 0.6
25 REDONDO PERTEGAS, GERARD
QUART, U.E.,B 3 (0) 6 0.5
26 MASSEGUR SANCHO, GERARD
CASSA, U.D.,A 3 (0) 6 0.5
27 LEAÑO ALMANZA, LUIS ROBERTO
FIGUERES, U.E.,B 2 (0) 2 1
28 PUGNAU BOSCH, ALBERT
LLAGOSTERA, U.E.,C 2 (0) 6 0.3
29 BARRADY , AHMED
FARNERS, C.E.,A 2 (0) 5 0.4
30 SUREDA PUJOL, JAN
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 2 (0) 5 0.4
31 SERRANO CASAGRAN, ARNAU
BELL LLOC, C.P.,A 2 (0) 2 1
32 JUWARA CAMARA, YUSUFU
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 2 (0) 6 0.3
33 CLARÀ HEREU, MARTÍ
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 2 (0) 6 0.3
34 CURIEL MERCADER, ALEIX
FIGUERES, U.E.,B 2 (0) 6 0.3
35 SERRA I RONDON, ANIOL
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 2 (0) 4 0.5
36 POMES LOPEZ, MARC
BELL LLOC, C.P.,A 2 (0) 5 0.4
37 BUENO DEL SAZ, ADRIÀ
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 2 (0) 6 0.3
38 COMPTE JIMENEZ, ARNAU
PERALADA, C.F.,B 2 (0) 6 0.3
39 COSTA MORELL, GRAU
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 2 (0) 6 0.3
40 HERNANDEZ COLL, JAN
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 2 (0) 6 0.3
41 BALKHIRI , ANASS
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 2 (0) 6 0.3
42 SANZ SANTIAGO, JOAN
BLANES, C.D.,A 2 (0) 3 0.7
43 CALVO FAUCHS, LLUC
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 2 (0) 6 0.3
44 CAMARA DIALLO, MAMADOU
CASSA, U.D.,A 2 (0) 6 0.3
45 BRUGUE ALEMANY, JOAN
FIGUERES, U.E.,B 2 (0) 4 0.5
46 GIFREU ABAD, MAX
FIGUERES, U.E.,B 2 (0) 6 0.3
47 CURQUEJO DOMENECH, JOAN
CASSA, U.D.,A 2 (1) 6 0.3
48 PEDREÑO VORONYAK, MARC
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 2 (1) 6 0.3
49 STASYUK DRUCHUK, ANDRIY
CASSA, U.D.,A 1 (0) 1 1
50 CATALAN GARRIDO, IZAN
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 1 (0) 5 0.2
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.