Competición | TEMPORADA 2019-2020

Grupo
CATEGORÍA
PosiciónP JugadorJugador   Equipo Goles (P) Partidos JugadosP. J. Goles PartidoG.
1 MUÑOZ GOMEZ, OSCAR
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 14 (0) 8 1.8
2 RIBOT BARRADO, PABLO
VIARÓ, C.E.,A 12 (0) 7 1.7
3 GARCIA SANZ, HECTOR
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 11 (0) 8 1.4
4 JANÉ SALOMON, JORDI LLUÍS
VIARÓ, C.E.,A 11 (1) 8 1.4
5 FERNANDEZ AMBROSINI, JOAN
VIARÓ, C.E.,A 10 (0) 8 1.3
6 JORBA GINESTA, HUGO
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 9 (0) 7 1.3
7 BENEJAM JIMENO, PABLO
VIARÓ, C.E.,A 9 (0) 8 1.1
8 MEJIAS CASTILLO, ADRIAN ESTEBAN
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 9 (0) 7 1.3
9 OMS DE URQUIA, EDUARD
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 9 (1) 8 1.1
10 MARTI LUCAS, AARON
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 8 (0) 8 1
11 POSTIGO PICH-AGUILERA, JOSE MARIA
PADUA, ASSOC. CLUB,A 7 (0) 8 0.9
12 NAVARRO CARCELES, ALVARO
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 7 (0) 7 1
13 ROVIRA CAMPOS, POL
PADUA, ASSOC. CLUB,A 7 (0) 8 0.9
14 CAVERO PONS, IGNACIO
PADUA, ASSOC. CLUB,A 7 (0) 7 1
15 RODRIGUEZ OLAEGUI, IVAN
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 7 (1) 8 0.9
16 SINTES LUNA, ENRIC
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 6 (0) 8 0.8
17 MORENO MOLINA, AARON
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C 6 (0) 8 0.8
18 DE VECIANA IGLESIAS, CARLOS
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 5 (0) 8 0.6
19 LOPEZ ROMERO, ERIC
LLOREDA, C.F.,B 5 (0) 8 0.6
20 ANWAR AKHTAR, DANYAL
SANT GABRIEL, C.D.,E 5 (0) 8 0.6
21 SERRANO SIRVENT, MARTI
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 5 (0) 8 0.6
22 TORRELLAS DARVAS, IGNACIO
PADUA, ASSOC. CLUB,A 5 (0) 4 1.3
23 LUNA ARROYO, MAX
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 5 (0) 7 0.7
24 JUNCA I SUCARRATS, ARNAU
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 5 (1) 5 1
25 ROJAS PEREIRA, DAVID
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 5 (1) 8 0.6
26 GOMEZ SIMON, DANIEL
SANTS, U.E.,E 4 (0) 8 0.5
27 LUQUE VERICAT, ALVARO
PADUA, ASSOC. CLUB,A 4 (0) 7 0.6
28 MANGLANO NUENO, JOSE LUIS
KAPTIVA SPORTS, FC,A 4 (0) 8 0.5
29 GUARNIDO MARIN, SERGIO
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 4 (0) 8 0.5
30 GONZALEZ RESTREPO, AXEL
SANT IGNASI C.E.,D 4 (0) 5 0.8
31 GASCH CAÑADAS, ENRIQUE
PADUA, ASSOC. CLUB,A 4 (0) 8 0.5
32 SINGLETARY CUADRADO, LUCAS DONOVAN
KAPTIVA SPORTS, FC,A 4 (0) 7 0.6
33 MARTÍNEZ RODRIGUEZ, SANTIAGO
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C 4 (0) 8 0.5
34 NÍGRIN MARÍN, DANIEL SEBASTIAN
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C 4 (0) 7 0.6
35 PICH-AGUILERA
VIARÓ, C.E.,A 4 (0) 4 1
36 GARCIA MORERA, PERE
SANT IGNASI C.E.,D 4 (0) 8 0.5
37 POSLIGUA
SANT ANDREU, U.E,G 4 (1) 7 0.6
38 VILLAFUERTE CASTRO, MARIO ENRIQUE
SANTS, U.E.,E 3 (0) 6 0.5
39 CALZÓN CUBOTA, ENRIC
Pª BARC. ANGUERA,D 3 (0) 8 0.4
40 ESTEBAN BUIL, JAVIER
VIARÓ, C.E.,A 3 (0) 7 0.4
41
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 3 (0) 1 3
42 ROJAS JIMENEZ, HUGO
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,D 3 (0) 8 0.4
43 RAO , RISHON RAJA
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,C 2 (0) 7 0.3
44 ROMAN
LA SALUT PERE GOL AE.,B 2 (0) 5 0.4
45 RAYA GONZALEZ, HUGO
SANT GABRIEL, C.D.,E 2 (0) 8 0.3
46 PEREZ CARMONA, RUBEN
Pª BARC. ANGUERA,D 2 (0) 7 0.3
47 BLESA ALBIÑANA, POL
Pª BARC. ANGUERA,D 2 (0) 8 0.3
48 ROCA VELA, ADRIAN
LLOREDA, C.F.,B 2 (0) 8 0.3
49 BELTRAN
SANTS, U.E.,E 2 (0) 4 0.5
50 BIRCHNER , FRANCISCO JOSE
KAPTIVA SPORTS, FC,A 2 (0) 3 0.7
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.