Competición | TEMPORADA 2019-2020

Grupo
CATEGORÍA
PosiciónP JugadorJugador   Equipo Goles (P) Partidos JugadosP. J. Goles PartidoG.
1 MARTINEZ CURTO, ALEX
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A 16 (1) 8 2
2 HERNÁNDEZ SANCHEZ, EDWIN
AMPOSTA, C.F.,B 9 (0) 8 1.1
3 QUESADA GILABERT, IAN
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A 8 (0) 7 1.1
4 CIUCIULETE
ALDEANA, U.E.,A 7 (0) 7 1
5 FLOREA , DENIS MIHAI
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 6 (0) 8 0.8
6 Curto Callau, Oriol
ALDEANA, U.E.,A 6 (0) 7 0.9
7 MARGALEF FRANCH, MARC
TORTOSA, C.D.,C 6 (0) 8 0.8
8 VALERO TOMALA, DYLAN ANDONIS
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 5 (0) 6 0.8
9 JOSA BONAVIDA, PAU
TORTOSA, C.D.,C 5 (0) 6 0.8
10 COMES HUGUET, ROBERT
ALDEANA, U.E.,A 5 (0) 7 0.7
11 COLERA PIÑANA, MARC
ALDEANA, U.E.,A 5 (0) 7 0.7
12 TORRES PELLISA, BIEL
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B 5 (0) 8 0.6
13 MORENO CHAMÓN, FRAN
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 5 (0) 8 0.6
14 BARBERO ADELL, IKER
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A 5 (1) 8 0.6
15 ESTIVILL LLEIXA, JOAN MIQUEL
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B 4 (0) 8 0.5
16 BESOLI OTERO, MARC
TORTOSA, C.D.,C 4 (0) 5 0.8
17 ORDOÑEZ CAMBRÓN, SAUL
ALDEANA, U.E.,A 4 (0) 7 0.6
18 COLOMINES SAURA, JOAN
ALDEANA, U.E.,A 4 (0) 7 0.6
19 BORDERA CEDÓ, BERNAT
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B 4 (0) 8 0.5
20 CHELLAY CHELLAY, ZAKARIA
ASCÓ, F.C.,A 4 (0) 3 1.3
21 HERRANZ ROJAS, IKER
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A 4 (0) 8 0.5
22 GALLEGO PANISELLO, ROGER
ALDEANA, U.E.,A 3 (0) 7 0.4
23 SEGURANA GALARZA, KILIAN
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 3 (0) 5 0.6
24 UNIÓ BENAIGES, ERIC
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 3 (0) 6 0.5
25 CAPERA COLOMINES, UNAI
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A 3 (0) 7 0.4
26 MASIA PEREZ, EFREN
RAPITENCA, U.E.,C 3 (0) 6 0.5
27 BELTRI ARQUES, JOSEP
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A 3 (0) 8 0.4
28 BENYAZID , ABDERRAHMANE
TORTOSA, C.D.,C 3 (0) 8 0.4
29 MARIN MARTINEZ, JORDI
RAPITENCA, U.E.,C 3 (0) 6 0.5
30 RHADI ELOUAFI, ANOUAR
AMPOSTA, C.F.,B 3 (0) 8 0.4
31 CORDOBA SALAS, MARC
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A 3 (1) 8 0.4
32 DANDU , RAZVAN ANDRES
RAPITENCA, U.E.,C 3 (1) 7 0.4
33 MARIANO BALAGUE, SERGI
RAPITENCA, U.E.,C 3 (1) 6 0.5
34 PEREZ PALOS, JORDI
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 2 (0) 7 0.3
35 LOPEZ CALVET, MIQUEL
AMPOSTA, C.F.,B 2 (0) 7 0.3
36 PETOLESCU , DAVID ANDRES
GANDESA, C.F.,B 2 (0) 8 0.3
37 VELIZ ABANTO, NICK ROLAND
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 2 (0) 8 0.3
38 GAMATOIU , ADRIAN RAUL
GANDESA, C.F.,B 2 (0) 8 0.3
39 KODJA KIRALY, KARIM
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 2 (0) 8 0.3
40 VIVES SABATER, POL
TORTOSA, C.D.,C 2 (0) 8 0.3
41 CHELLAY , BOUJEMAA
ASCÓ, F.C.,A 2 (0) 8 0.3
42 QUERALT JORQUES, SERGI
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A 2 (0) 8 0.3
43 ALARCON SANCHEZ, ROMAN
ASCÓ, F.C.,A 2 (0) 7 0.3
44 ALCOBA FERRER, RUBEN
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 2 (0) 8 0.3
45 COSTA LAGARES, UNAI
ALDEANA, U.E.,A 1 (0) 2 0.5
46 OATU PETRICICA, DAVID
ASCÓ, F.C.,A 1 (0) 8 0.1
47 SASTRE VIDAL, LLUC
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B 1 (0) 7 0.1
48 ZARAGOZA CASANOVA, DAVID
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A 1 (0) 6 0.2
49 GARRETA PORTA, JOAN
ASCÓ, F.C.,A 1 (0) 7 0.1
50 GARRIGA MASIÀ, BIEL
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A 1 (0) 5 0.2
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.