Competición | TEMPORADA 2019-2020

Grupo
CATEGORÍA
PosiciónP JugadorJugador   Equipo Goles (P) Partidos JugadosP. J. Goles PartidoG.
1 LLETI LLUIS, JAN
GANDESA, C.F.,A 16 (0) 7 2.3
2 ESQUERRÉ CASTELLS, FERRAN
TORTOSA, C.D.,B 12 (0) 9 1.3
3 SAGARRA GUASCH, JOSEP
AMPOSTA, C.F.,A 9 (0) 5 1.8
4 PEREZ MASCARELL, XAVIER
TORTOSA, C.D.,B 9 (0) 8 1.1
5 MORESO ARJONA, JAHVE
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 8 (0) 8 1
6 LOPEZ MORAL, MARTÍ
GANDESA, C.F.,A 8 (0) 7 1.1
7 CRUZADO CAMPOS, ROGER
ULLDECONA, C.F.,A 8 (0) 7 1.1
8 BARRIENTOS MAURICIO, ALEX
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,A 7 (0) 7 1
9 KARKACH ZIANI, MOHAMED
AMPOSTA, C.F.,A 6 (0) 8 0.8
10 PONS CURTO, MARC
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B 6 (0) 7 0.9
11 BOUAKKA , AHMED
MORA LA NOVA, AT.,A 6 (0) 6 1
12 REY TOMAS, JOSEP
AMPOSTA, C.F.,A 6 (0) 7 0.9
13 LLAMBRICH LLAMBRICH, MARC
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 6 (1) 8 0.8
14 MIRALLES HOMEDES, PAU
TORTOSA, C.D.,B 6 (1) 9 0.7
15 CALLARISA MILLAN, BLAI
ULLDECONA, C.F.,A 5 (0) 8 0.6
16 ENAMORADO CARMONA, JESUS
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 5 (0) 8 0.6
17 MORA BALAGUE, PAU
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B 5 (0) 8 0.6
18 CERVERA ESPUNY, ARNAU
TORTOSA, C.D.,B 5 (0) 5 1
19 BRIA LÓPEZ, DENIS
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B 4 (0) 6 0.7
20 SEGARRA JOSE, PAU
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 4 (0) 8 0.5
21 FRANCH FORNOS, IZAN
AMPOSTA, C.F.,A 4 (0) 7 0.6
22 FATSINI MURIA, JON
AMPOSTA, C.F.,A 4 (0) 7 0.6
23 BEL PASCUAL, LLUC
ULLDECONA, C.F.,A 4 (0) 7 0.6
24 CASTELLÀ LAMARCA, MARÇAL
AMPOSTA, C.F.,A 4 (0) 7 0.6
25 DAUDEN BALAGUÉ, JAUME
TORTOSA, C.D.,B 4 (0) 8 0.5
26 CODORNIU JURADO, JORDI
AMPOSTA, C.F.,A 4 (0) 8 0.5
27 FARRE ROYO, FERRAN
TORTOSA, C.D.,B 4 (0) 7 0.6
28 VERICAT QUINTANA, IKER
ULLDECONA, C.F.,A 3 (0) 8 0.4
29 MORENO CHAMÓN, FRAN
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 3 (0) 3 1
30 PACHAN BRELL, XAVIER
TORTOSA, C.D.,B 3 (0) 8 0.4
31 AGUILO GALCERA, FERRAN
TORTOSA, C.D.,B 3 (0) 6 0.5
32 LUCAS JIMENEZ, AARON
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B 3 (0) 8 0.4
33 CUGAT MONTESO, MARC
TORTOSA, C.D.,B 3 (0) 8 0.4
34 CALLAU RUEDAS, RUBEN
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R.,A 3 (0) 8 0.4
35 VERICAT REVERTER, VICENT
ULLDECONA, C.F.,A 3 (0) 8 0.4
36 FRIXACH GONZALEZ, EDGAR
GANDESA, C.F.,A 3 (0) 6 0.5
37 CALLAU MAURI, VICTOR
AMPOSTA, C.F.,A 3 (0) 8 0.4
38 LUZ PEDROL, ROGER
GANDESA, C.F.,A 3 (0) 7 0.4
39 LOPEZ GILABERT, ARNAU
TORTOSA, C.D.,B 3 (1) 9 0.3
40 PALADELLA SOLE, JORDI
GANDESA, C.F.,A 2 (0) 7 0.3
41 ALBACAR BAYERRI, JOSEP
TORTOSA, C.D.,B 2 (0) 9 0.2
42 MARTORELL LLUIS, GAEL
ULLDECONA, C.F.,A 2 (0) 5 0.4
43 BERCEA , ANDREI DAVID
GANDESA, C.F.,A 2 (0) 4 0.5
44 ROMERO TORRES, JOEL
ULLDECONA, C.F.,A 2 (0) 3 0.7
45 LAZAR , LAURENTIU IONUT
ARNES CLUB ESP.,A 2 (0) 6 0.3
46 PRATS CASANOVA, RAMON
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B 2 (0) 4 0.5
47 VILLARROYA RAMS, SERGI
GANDESA, C.F.,A 2 (0) 7 0.3
48 LOPEZ ZAMORA, JOEL
TORTOSA, C.D.,B 2 (0) 6 0.3
49 GARRIGA MASIÀ, BIEL
TERRES DE L'EBRE, C.F.,B 2 (0) 4 0.5
50 BENTAHA AMRAOUI, TARIK
AMPOSTA, C.F.,A 2 (0) 8 0.3
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.