Competición | TEMPORADA 2019-2020

Grupo
CATEGORÍA
PosiciónP JugadorJugador   Equipo Goles (P) Partidos JugadosP. J. Goles PartidoG.
1 FIBLA DOMINGUEZ, ORIOL
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 9 (0) 7 1.3
2 GARCIA NAVAS, FRANCISCO
TORTOSA, C.D.,A 8 (0) 6 1.3
3 CASES SÁNCHEZ, ANDREU
TORTOSA, C.D.,A 7 (0) 9 0.8
4 GILABERT BARBERA, CARLOS
RAPITENCA, U.E.,B 7 (2) 6 1.2
5 GALIANA BORJA, IAN
AMPOSTA, C.F.,B 6 (0) 8 0.8
6 HAMILTON MCCONACHIE, FINTAN
ARNES CLUB ESP.,A 6 (0) 7 0.9
7 MALUENDA ROMERA, IVAN
ARNES CLUB ESP.,A 6 (1) 8 0.8
8 FERRERES MARTÍ, FRANCESC
TORTOSA, C.D.,A 5 (0) 9 0.6
9 VALMAÑA IZQUIERDO, JERONI
JESUS Y MARIA, U.D.,B 5 (0) 7 0.7
10 EL KHATTABI GATAI, JAWAD
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 5 (0) 7 0.7
11 MARTI BORRAS, ADRIAN
ARNES CLUB ESP.,A 5 (0) 8 0.6
12 GARCIA CASANOVA, JOSEP
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 4 (0) 6 0.7
13 AGUILAR COMES, HUGO
CAMARLES, C.F.,A 4 (1) 6 0.7
14 CURTO ESPUNY, GERARD
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 4 (2) 7 0.6
15 GAS RIUS, ALEX
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 3 (0) 8 0.4
16 CASTILLO ALARCON, NAIN ESTEBAN
AMPOSTA, C.F.,B 3 (0) 5 0.6
17 ESQUERRE CASTELLS, PAU
TORTOSA, C.D.,A 3 (0) 4 0.8
18 SAMPER FERNANDEZ, MARC
RAPITENCA, U.E.,B 3 (0) 9 0.3
19 BIHI , YASSINE
MORA LA NOVA, AT.,A 3 (0) 5 0.6
20 AABIDA LAHDILI, YAHYA
AMPOSTA, C.F.,B 3 (0) 7 0.4
21 CARRASCO RODRIGUEZ DE GUZMAN, AITOR
TORTOSA, C.D.,A 3 (0) 4 0.8
22 PRUNERA PANIAGUA, ARNAU
MORA LA NOVA, AT.,A 3 (0) 8 0.4
23 GISBERT GONZALEZ, JOAN
TORTOSA, C.D.,A 3 (0) 9 0.3
24 BORREGO ALBIOL, ERIC
TORTOSA, C.D.,A 3 (1) 9 0.3
25 EL BOUHALI, ILYAS
MORA LA NOVA, AT.,A 3 (1) 6 0.5
26 ZARRAA , ABDELKARIM
MORA LA NOVA, AT.,A 2 (0) 8 0.3
27 SERRET MARTI, NIL
ARNES CLUB ESP.,A 2 (0) 7 0.3
28 CHAQUIR , OMAR
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 2 (0) 3 0.7
29 NAVARRO SENTIS, FRANCESC
CAMARLES, C.F.,A 2 (0) 6 0.3
30 MARTIN FERRANDO, MARC
JESUS Y MARIA, U.D.,B 2 (0) 7 0.3
31 BER SEGURA, GUILLERMO
RAPITENCA, U.E.,B 2 (0) 9 0.2
32 COMES BERTOMEU, JOAN
CAMARLES, C.F.,A 2 (0) 3 0.7
33 MORENO DELGADO, JORDI
AMPOSTA, C.F.,B 2 (0) 8 0.3
34 ARRUFAT MAURI, LLUIS
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 2 (0) 8 0.3
35 JIMENEZ GONZALEZ, CARLOS
AMPOSTA, C.F.,B 2 (0) 7 0.3
36 FABREGAT RIESCO, LLUIS
TORTOSA, C.D.,A 2 (0) 9 0.2
37 FARID , AYOUB
CAMARLES, C.F.,A 2 (0) 7 0.3
38 TENA CARTES, XAVIER
RAPITENCA, U.E.,B 2 (0) 1 2
39 MAYA SÁNCHEZ, JOSE
RAPITENCA, U.E.,B 2 (0) 9 0.2
40 CLISU , DAN-DRAGO
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 2 (0) 1 2
41 Yechou El Hmaidi, Bakr
ALCANAR 2015 ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 2 (0) 6 0.3
42 ROVIRA SABATÉ, ELOI
RAPITENCA, U.E.,B 2 (1) 8 0.3
43 GISBERT SOLER, JOSEP
TORTOSA, C.D.,A 2 (1) 9 0.2
44 BOUHRAOUA SARFAKA, ABDEL NONAIM
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 1 (0) 7 0.1
45 DRAGO CABRERA, JOAN
AMPOSTA, C.F.,B 1 (0) 7 0.1
46 CAROT GRACIA, ARNAU
RAPITENCA, U.E.,B 1 (0) 9 0.1
47 POLONIA OGANDO, RICHARD
EBRE ESCOLA ESP.,CF,A 1 (0) 3 0.3
48 MAURI GALVE, ALBERT
PERELLO, C.E.,A 1 (0) 7 0.1
49 BELTRI BO, XAVIER
AMPOSTA, C.F.,B 1 (0) 8 0.1
50 MANOLOV , KAMEN KAMENOV
RAPITENCA, U.E.,B 1 (0) 4 0.3
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.