Competición | TEMPORADA 2019-2020

Grupo
CATEGORÍA
PosiciónP JugadorJugador   Equipo Goles (P) Partidos JugadosP. J. Goles PartidoG.
1 ZEISS LANZACO, BARUC
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A 10 (0) 6 1.7
2 EL FAHRI MORJANE, KHALID
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 9 (0) 5 1.8
3 HARBI
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 9 (1) 5 1.8
4 AISSAOUI ALVAREZ, KARIM
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 8 (0) 5 1.6
5 ABELAIRA CARNERO, DAVID
CONGRÉS CLUB ESP.,A 6 (0) 6 1
6 MUR LLORENS, POL
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 6 (0) 6 1
7 MONCADA GOMEZ, FEDERICO
Pª BARC. BARCINO, CE,B 6 (0) 6 1
8 PLANS SERNA, DAVID
CONGRÉS CLUB ESP.,A 5 (0) 4 1.3
9 PORTERO MARTÍNEZ, HUGO
Pª BARC. ANGUERA,B 5 (0) 5 1
10 OTERO RATIA, GERMAN
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 5 (0) 6 0.8
11 RUBIO VILAPLANA, DIDAC
Pª BARC. BARCINO, CE,B 5 (0) 6 0.8
12 FREIXA LLUCIA, ARNAU
VALLDOREIX F.C.,A 5 (0) 5 1
13 CAMOES DA COSTA, DUARTE
VALLDOREIX F.C.,A 5 (0) 4 1.3
14 PEREZ MUÑOZ, XAVIER
SINGUERLIN, C.F.,B 5 (1) 5 1
15 AKYUZ , SACHA
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 5 (1) 5 1
16 ROURA JAUREGUIZAR, ALFONSO
VALLDOREIX F.C.,A 5 (1) 2 2.5
17 ZAVALA RODRÍGUEZ, TYRON DANIEL
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 5 (1) 5 1
18 GONZALEZ NOVAES, ENRIQUE
Pª BARC. ANGUERA,B 5 (2) 6 0.8
19 PALLARES PLANS, JOAN
VALLDOREIX F.C.,A 4 (0) 5 0.8
20 TAGUII , MOHAMED REDA
SINGUERLIN, C.F.,B 4 (0) 6 0.7
21 NANWANI HATHIRAMANI, KRISH
Pª BARC. ANGUERA,B 4 (0) 4 1
22 ANGEL CORREU, HECTOR
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 4 (0) 3 1.3
23 HERNANDEZ RODRIGUEZ, UNAI
CONGRÉS CLUB ESP.,A 4 (0) 3 1.3
24 AYMAMÍ MOLINS, PAU
Pª BARC. BARCINO, CE,B 4 (0) 3 1.3
25 ANDIA WESSALOWSKI, SERGIO
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A 4 (2) 6 0.7
26 SEGUÍ BAGUR, JOAN
VALLDOREIX F.C.,A 3 (0) 6 0.5
27 BESPALOV, STEFAN
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 3 (0) 5 0.6
28 CORDON CAMPO, JOAN
Pª BARC. ANGUERA,B 3 (0) 6 0.5
29 ALMAR RAIDO, MIGUEL
VALLDOREIX F.C.,A 3 (0) 4 0.8
30 WOLFENSBERGER , JOEL
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,B 3 (0) 6 0.5
31 BENSALEM EL MARZGHUIOUI, MOHAMED
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,A 3 (0) 4 0.8
32 VILANOVA SORIANO, MARTÍ
Pª BARC. ANGUERA,B 3 (0) 5 0.6
33 MORENO SIMANCAS, ROGER
SINGUERLIN, C.F.,B 3 (0) 6 0.5
34 FERRE PIO, POL
ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS ,A 3 (0) 6 0.5
35 SOLER ROMERO, MARC LUCAS
LA SALUT PERE GOL AE.,B 3 (0) 4 0.8
36 CABALLERO FERNANDEZ, SERGI
PUBILLA CASAS, C.E.,A 3 (0) 5 0.6
37 GONZALEZ URZAY, NESTOR
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 3 (0) 6 0.5
38 JARBACH SALHI, AYMAN
CONGRÉS CLUB ESP.,A 3 (0) 4 0.8
39 LARIO GONZALEZ, LUCAS
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 3 (1) 5 0.6
40 ARRIETA BARRIOS, JONAIKER MIGUEL
LA SALUT PERE GOL AE.,B 3 (1) 6 0.5
41 RIVERA LOPEZ, RAUL
FUNDACIO P. CE. JUPITER,D 3 (1) 6 0.5
42 MAIQUEZ CAMPILLOS, AARON
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 3 (1) 5 0.6
43 MOUSSAQUI BELLAHA, SALAH EDDINE
LA SALUT PERE GOL AE.,B 3 (1) 6 0.5
44 MARTÍNEZ GONZÁLEZ, IAN
Pª BARC. ANGUERA,B 2 (0) 6 0.3
45 OMAR
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A 2 (0) 5 0.4
46 VILLARINO MURILLO, MARC
Pª BARC. BARCINO, CE,B 2 (0) 6 0.3
47 AIZCORBE VIZCAINO, PABLO
VALLDOREIX F.C.,A 2 (0) 6 0.3
48 PEREZ DE LA VILLA, MARC
Pª BARC. ANGUERA,B 2 (0) 3 0.7
49 GOMEZ REDONDO, MARTÍ
LA SALUT PERE GOL AE.,B 2 (0) 6 0.3
50 BLANQUE CERVERA, PAU
Pª BARC. BARCINO, CE,B 2 (0) 5 0.4
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.