Competició | TEMPORADA 2018-2019

Grup
CATEGORIA
PosicióP JugadorJugador   Equip Gols (P) Partits JugatsP. J. Gols PartitG.
1 SALA BARRIS, NIL
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 27 (1) 10 2.7
2 BALDE KANDE, ASSANA
PERALADA, C.F.,B 21 (0) 10 2.1
3 COSTA GOMEZ, GUILLEM
BISBALENC, AT.,B 20 (0) 10 2
4 CASAS GELIS, PAU
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 15 (1) 10 1.5
5 PUJOL GARRE, PAU
NAVATA CF,A 14 (0) 8 1.8
6 GRANT OLEYNICHENKO, CRISTIAN
FIGUERES, U.E.,C 12 (0) 10 1.2
7 PEREZ MATAMOROS, DANIEL
ESPLAIS, C.F.,A 12 (0) 8 1.5
8 BORRAT LOPEZ, AARON
NAVATA CF,A 11 (0) 9 1.2
9 JAWO , MUHAMMED DABA
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B 11 (0) 9 1.2
10 CALDERON MIRANDA, RAUL
ESPLAIS, C.F.,A 11 (0) 8 1.4
11 BARÓ SEGURA, BIEL
PERALADA, C.F.,B 11 (0) 10 1.1
12 SAGNIER VARELA, PAUL
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 11 (0) 9 1.2
13 FIGUEREDO VERGELES, KEVIN
PERALADA, C.F.,B 11 (0) 9 1.2
14 PIRVU FERNANDEZ, ALEJANDRO
CRISTINENC C.E.,A 11 (0) 9 1.2
15 TAPIA GASULL, SERGI
BISBALENC, AT.,B 10 (0) 10 1
16 DALMAU FRIGOLA, MATEU
NAVATA CF,A 10 (1) 9 1.1
17 PONTES FARRE, BIEL
PERALADA, C.F.,B 10 (1) 10 1
18 BARRAGAN MASSANAS, JOAN
PERALADA, C.F.,B 9 (0) 10 0.9
19 NO HERAS, JOEL
LLANÇA, C.E.,A 9 (0) 6 1.5
20 SILLERO DURAN, ALEX
ESPLAIS, C.F.,A 9 (0) 8 1.1
21 MUÑOZ MADRID, ADRIÀ
L'ESCALA, F.C.,A 9 (0) 9 1
22 GOMEZ ROMERO, POL
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 9 (0) 9 1
23 SANCHEZ PASTOR, MARC
PENYA BONS AIRES, E.,A 9 (0) 10 0.9
24 LIKUN , ILYA
PENYA BONS AIRES, E.,A 8 (0) 8 1
25 EL OUARIACHI SADOK, WAIL
BASE ROSES, C.F.,A 8 (0) 8 1
26 MUSTERA LOPEZ, MARTI
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B 8 (0) 9 0.9
27 SAURÍ ROCA, PAU
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B 7 (0) 8 0.9
28 MUNTADA MASO, BERNAT
FIGUERES, U.E.,C 7 (1) 8 0.9
29 VENTURA QUINTANA, PERE
L'ESCALA, F.C.,A 7 (0) 9 0.8
30 SANCHEZ CORRALES, IBAI
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B 7 (0) 9 0.8
31 FRIKAN EL JABRI, MOHAMED
BISBALENC, AT.,B 7 (0) 7 1
32 SANCHEZ RIZQUE, OLEGUER
LLANÇA, C.E.,A 7 (0) 8 0.9
33 FURIO GARCIA, GUILLEM
FIGUERES, U.E.,C 7 (0) 10 0.7
34 SAYED SOUINI, JAD ALLAH
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B 7 (0) 9 0.8
35 FIGUERAS QUILES, JORDI
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 7 (0) 10 0.7
36 FERRER SANTIAGO, JOAN
CRISTINENC C.E.,A 7 (0) 9 0.8
37 LLAPART GUILLEN, BRYAN
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 6 (0) 9 0.7
38 SANCHEZ GARCIA, SERGI
PENYA BONS AIRES, E.,A 6 (0) 10 0.6
39 MARTÍNEZ ESPARCIA, JAN
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 6 (0) 10 0.6
40 SANCHEZ GIMENEZ, VICTOR
CRISTINENC C.E.,A 6 (0) 9 0.7
41 LOZANO VALDESOGO, HUGO
Pª UNIONISTA FIGUERES ,B 5 (0) 4 1.3
42 BAQUES MARGARIT, JAN
PERALADA, C.F.,B 5 (0) 8 0.6
43 LLORET ALENYÀ, BERNAT
ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,B 5 (1) 9 0.6
44 CASADEVALL ALSINA, JOAN
MONELLS, A.E.,A 5 (0) 9 0.6
45 TORNER SALAZAR, ALEX
PENYA BONS AIRES, E.,A 5 (0) 9 0.6
46 COLL DEL CARMEN, PAU
ESPLAIS, C.F.,A 4 (0) 8 0.5
47 MIRÓN VERA, DARÍO
FIGUERES, U.E.,C 4 (0) 10 0.4
48 EXPÓSITO GARCIA, ISAAC
FIGUERES, U.E.,C 4 (0) 9 0.4
49 GARCIA DAKI, ALEX
BASE ROSES, C.F.,A 4 (0) 7 0.6
50 HERAS FIBLA, JAN
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 4 (0) 9 0.4
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.