Competició | TEMPORADA 2018-2019

Grup
CATEGORIA
PosicióP JugadorJugador   Equip Gols (P) Partits JugatsP. J. Gols PartitG.
1 FORT COMPTE, DAMIA
PORQUERES, U.E.,A 67 (1) 24 2.8
2 SANNE FATTEZ, MALAM
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 64 (0) 25 2.6
3 VILA BERGA, IU
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 62 (0) 24 2.6
4 PEDROSA DEL SAZ, ISAAC
LES PRESES, C.F.,A 55 (0) 25 2.2
5 HURTÓS PRUNELLA, GERARD
BESALU, C.E.,A 50 (1) 24 2.1
6 SANCHO MARTIN, HENOK
LA CANYA, A.E.,A 47 (0) 25 1.9
7 OLIVAS MONTANE, ARNAU
LES PRESES, C.F.,A 44 (0) 24 1.8
8 ZOUHIR HEDDAN, ADAM
BESALU, C.E.,A 43 (0) 24 1.8
9 MANTE ROCADEMBOSCH, ARNAU
PORQUERES, U.E.,A 42 (0) 25 1.7
10 JAMIGAY FISIRU, MAMADOU
SANT ROC OLOT , C.F.,A 41 (1) 25 1.6
11 BOSCH VILANOVA, LLUIS
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 40 (0) 24 1.7
12 PORTAS TEIXIDOR, JOEL
BANYOLES, C.E.,B 39 (0) 25 1.6
13 SANGLAS DORCA, GERARD
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A 38 (1) 24 1.6
14 ARTACHO PADROSA, DIDAC
PORQUERES, U.E.,A 35 (1) 25 1.4
15 KARAKAS , KENAN
BESALU, C.E.,A 33 (0) 25 1.3
16 CASADEMONT VILA, JORDI
PORQUERES, U.E.,A 32 (0) 24 1.3
17 DRIS DOUAY, ANOUAR
SANT ROC OLOT , C.F.,A 31 (0) 24 1.3
18 ESPARCIA MARGÜENDA, OLEGUER
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 28 (0) 26 1.1
19 AREVALO NAT, MARC
PORQUERES, U.E.,A 27 (1) 24 1.1
20 PAGES MASO, ARNAU
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 26 (1) 25 1
21 TRAVER PEREZ, MAX
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 26 (0) 22 1.2
22 CAMPRUBI VILALTA, ORIOL
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A 25 (0) 24 1
23 YANI OMEDES, OLEGUER
BANYOLES, C.E.,B 24 (2) 25 1
24 JUANOLA BANTÍ, OLEGUER
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 22 (0) 25 0.9
25 PUERTO PADRÉS, ROC
BANYOLES, C.E.,B 21 (0) 24 0.9
26 DAMBELLEH JARRA, ABUBAKARI
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 21 (0) 25 0.8
27 TORRES SALA, ISAAC
BANYOLES, C.E.,B 21 (1) 25 0.8
28 RANS CASAS, ALEX
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 21 (0) 26 0.8
29 GALCERAN PUJOL, ARNAU
PORQUERES, U.E.,A 20 (0) 25 0.8
30 ARQUES DOMINGUEZ, NARCIS
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A 19 (0) 25 0.8
31 ROSALES BURGOS, ALEX
SANT GREGORI, AE,C 19 (0) 24 0.8
32 MALAGON CANUDAS, GERARD
PORQUERES, U.E.,A 18 (0) 22 0.8
33 PLANELLA VELASCO, ROC
LES PRESES, C.F.,A 17 (0) 23 0.7
34 VILA GRABULEDA, GIM
LA CANYA, A.E.,A 17 (0) 25 0.7
35 LOSILLA LLOBET, FERRAN
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A 16 (0) 25 0.6
36 HERRERA MILLASTRE, IKER
BESALU, C.E.,A 16 (0) 25 0.6
37 AHANNACH HARRANDOU, ADAM
SANT ROC OLOT , C.F.,A 16 (0) 25 0.6
38 COLLELL PEDRÓ, ARTUR
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 16 (0) 23 0.7
39 BOHER CUEVAS, JORDI
BESALU, C.E.,A 16 (0) 22 0.7
40 PUIGDEVALL ROCA, PAU
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 16 (0) 26 0.6
41 HEREDIA ARIAS, ROGER
LA CANYA, A.E.,A 15 (0) 24 0.6
42 DIAZ HEREDIA, YAGO
LES PRESES, C.F.,A 15 (0) 23 0.7
43 PUJOLAS CAPDEVILA, PAU
LA CANYA, A.E.,A 15 (0) 24 0.6
44 PLA GALLARDO, MARC
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 15 (0) 25 0.6
45 SALINAS DIAZ, NIKO
LES PRESES, C.F.,A 14 (0) 26 0.5
46 SUMBUNDU , CHOAIB
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 14 (0) 14 1
47 PASADAS VILA, ADRIÀ
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 14 (0) 26 0.5
48 SUMAREH TERERA, SIKOU OUMAROU
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 14 (0) 15 0.9
49 VIÑAS SILVA, BIEL
BANYOLES, C.E.,B 14 (0) 25 0.6
50 VIÑOLA CASADEVALL, JOEL
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 13 (0) 26 0.5
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.