Competició | TEMPORADA 2018-2019

Grup
CATEGORIA
PosicióP JugadorJugador   Equip Gols (P) Partits JugatsP. J. Gols PartitG.
1 CALZADA PORTELA, ESTELA
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 44 (1) 23 1.9
2 ALCAIDE LLANOS, MARINA
VILASSAR MAR,U.E.,A 33 (0) 26 1.3
3 BARROSO ALVAREZ, ANGELA
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 33 (1) 25 1.3
4 IGLESIAS GOMEZ, ABIGAIL
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 22 (1) 15 1.5
5 ENTRENA CORACHAN, CARLOTA
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 20 (0) 13 1.5
6 CARO SILVA, NEREA
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 19 (3) 25 0.8
7 COLLODORO , MARILENA
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A 19 (6) 22 0.9
8 AGUILERA MORERA, ALBA
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A 18 (0) 24 0.8
9 ARREBOLA MIQUEL, NOELIA
VILASSAR MAR,U.E.,A 18 (0) 15 1.2
10 COMAS SALGUERO, MARTA
MOLINOS, U.D.,A 17 (0) 23 0.7
11 NÚRIA
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 15 (0) 23 0.7
12 PEREZ MOYA, NEREA
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 14 (0) 22 0.6
13 AMO CARRASCOSA, ROCIO
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 14 (0) 14 1
14 IGLESIAS CABALLERO, IRENE
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 14 (0) 10 1.4
15 GONZALEZ ÑENGONO, SANDRA
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 14 (1) 10 1.4
16 LINARES DOS ANJOS, THALIA
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 13 (0) 23 0.6
17 CANTONI GAVALDA, XENIA
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 13 (1) 13 1
18 MERCADE LOSCERTALES, RAQUEL
SANT ANDREU ATLÈTIC,A 12 (0) 14 0.9
19 ANTUNEZ GONZALEZ, CLAUDIA
CABRERA, U.E.,A 11 (0) 23 0.5
20 IZQUIERDO AGUDO, LAURA
VILASSAR MAR,U.E.,A 11 (0) 24 0.5
21 GIMENEZ MORENO, ANDREA
VILASSAR MAR,U.E.,A 11 (3) 23 0.5
22 MARQUEZ GONZALEZ, MIRIAM
SANT PERE NORD , C.F.,A 11 (5) 9 1.2
23 ORTIZ NAVARRO, JUDITH
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C 10 (0) 22 0.5
24 GONZALEZ VILLEGAS, PAULA
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C 10 (0) 26 0.4
25 LUQUIN RALUY, AINHOA
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C 10 (0) 24 0.4
26 IZQUIERDO AGUDO, ESTER
VILASSAR MAR,U.E.,A 10 (0) 13 0.8
27 TEJEDOR ALONSO, MARIA ISABEL
CABRERA, U.E.,A 10 (0) 13 0.8
28 FERREIRA VERA, TAMARA JAZMIN
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 9 (0) 25 0.4
29 MATEOS CABALLERO, MARTA
MOLINOS, U.D.,A 9 (0) 22 0.4
30 LLOBET MONFORT, CRISTINA
MARTINENC, F.C.,B 9 (2) 21 0.4
31 VEGA CES, SABELA
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A 8 (0) 14 0.6
32 FERNANDEZ ESTUDILLO, ALBA
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 8 (0) 27 0.3
33 MORITZ SERRANO, MARTA
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 8 (0) 25 0.3
34 LOPEZ HERAS, AITANA
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 8 (0) 15 0.5
35 RAYA CASTRO, MARIA-FE
CABRERA, U.E.,A 8 (0) 26 0.3
36 SALVADOR PINELO, SILVIA
MOLINOS, U.D.,A 8 (0) 18 0.4
37 FERRARI CAMPS, JUDIT
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 8 (0) 22 0.4
38 RIERA DAZA, MARIA
VILASSAR MAR,U.E.,A 8 (0) 23 0.3
39 MONTERO CUEVAS, SARA
MOLINOS, U.D.,A 8 (0) 14 0.6
40 ESTEVE MOLINA, SAMARA
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 8 (0) 4 2
41 BOTWEY , BELIRATU BILLA
MARTINENC, F.C.,B 7 (0) 23 0.3
42 ANDRADES CANDIDO, LAURA
CABRERA, U.E.,A 7 (0) 16 0.4
43 BARREIRO SEISDEDOS, CINDY
VILASSAR MAR,U.E.,A 7 (0) 23 0.3
44 CHOLBI ARENAS, RAQUEL
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 7 (0) 23 0.3
45 BOUZIANE DAFIR, SABRINA
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C 7 (0) 27 0.3
46 ZAMBUDIO MARTINEZ, GEMA
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 7 (0) 17 0.4
47 LOPEZ JIMENEZ, PATRICIA
MOLINOS, U.D.,A 7 (0) 18 0.4
48 PEDRAZA FERNANDEZ, CLAUDIA
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 6 (0) 11 0.5
49 RODRIGUEZ JARA, ZULLY ISABEL
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 6 (0) 18 0.3
50 JORDAN FERIA, ALBA
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 6 (0) 16 0.4
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.