Competició | TEMPORADA 2018-2019

Grup
CATEGORIA
PosicióP JugadorJugador   Equip Gols (P) Partits JugatsP. J. Gols PartitG.
1 SANTAOLALLA ELIAS, DANIEL
ESCOLA E.BRAFA,A 23 (0) 18 1.3
2 VALLS FIBLA, JOAQUIM
AE BADALONES NEOPROOF ,A 22 (0) 24 0.9
3 LÓPEZ BIERGE, EDGAR
TOURING CLUB MARESME DE CATALUÑA ASOC. REC. SOCIAL,A 19 (0) 19 1
4 SANOSA FERRO, NIL
ESCOLA E.BRAFA,A 18 (0) 22 0.8
5 PUJANTE GOMEZ, SERGI
CFS ARENYS DE MUNT,B 18 (0) 23 0.8
6 CEBRIAN ALVAREZ, KEVIN
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,B 17 (0) 14 1.2
7 SANTOS MERINO, XAVIER
ESCOLA E.BRAFA,A 16 (0) 22 0.7
8 VIÑALLONGA VALERO, GERARD
HUMMEL ALELLA FS,B 15 (0) 13 1.2
9 MASAS TABUENCA, EDUARD
ESCOLA E.BRAFA,A 15 (0) 20 0.8
10 MORA CUBELLS, ALEX
AE BADALONES NEOPROOF ,A 15 (1) 24 0.6
11 GRACIA FORTUÑO, JORDI
ESCOLA E.BRAFA,A 14 (0) 20 0.7
12 CAMPOS RODRIGUEZ, JOEL
ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A 14 (0) 18 0.8
13 CASTILLA SOLES, RICARD
L'EMPENTA ASSOC. ESP.,A 14 (1) 23 0.6
14 ARENAS ARELLANO, SERGI
AT. MASNOU FUTSAL,B 14 (1) 19 0.7
15 GARCIA PLAZA, JOSE MARIA
ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A 13 (0) 19 0.7
16 ESTERUELAS VALBUENA, ARNAU
HUMMEL ALELLA FS,B 13 (0) 23 0.6
17 GARCIA MAS, DAVID
HUMMEL ALELLA FS,B 13 (0) 22 0.6
18 REDONDO MUÑOZ, DAVID
AT. MASNOU FUTSAL,B 13 (0) 20 0.7
19 PLAZA COBO, FRANCISCO
ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A 13 (0) 24 0.5
20 SANTANA RODRÍGUEZ, ALBERTO
PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES ,A 12 (0) 21 0.6
21 CRESPO LUNA, AITOR
CFS ARENYS DE MUNT,B 12 (2) 15 0.8
22 LEON PIE, ADRIA
FUTBOL SALA SANT CELONI-PALAUENC,B 11 (0) 17 0.6
23 ROQUE MARIN, RUBEN
PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES ,A 11 (0) 24 0.5
24 GÓMEZ LOZANO, SERGIO
PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES ,A 11 (0) 19 0.6
25 BILBENY CAÑO, JORDI
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,B 10 (0) 18 0.6
26 ZIANI BELKHIRI, MOHAMED
FUTBOL SALA SANT CELONI-PALAUENC,B 10 (0) 14 0.7
27 RIOS HEREDIA, SERGIO
Hierros Iserte CFS MONTCADA,C 10 (0) 11 0.9
28 SUBÍAS BARATAU, ARNAU
L'EMPENTA ASSOC. ESP.,A 10 (1) 22 0.5
29 TAVERO BELTRAN, ERIC
HUMMEL ALELLA FS,B 9 (0) 19 0.5
30 CALDERON ARRIAZA, RUBEN
AE BADALONES NEOPROOF ,A 9 (0) 10 0.9
31 EZQUERRA CAJAL, MARC
AE BADALONES NEOPROOF ,A 9 (0) 24 0.4
32 ZARATE MORENO, MARC
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,B 9 (0) 22 0.4
33 ROMAN GUERRERO, ALAN
TOURING CLUB MARESME DE CATALUÑA ASOC. REC. SOCIAL,A 9 (0) 11 0.8
34 ROCA SANTIAGO, JOSEP MIQUEL
L'EMPENTA ASSOC. ESP.,A 8 (0) 20 0.4
35 GONZALEZ PADILLA, PATRICK
ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A 8 (0) 23 0.3
36 TORRES SAGRE, GERARD
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,B 8 (0) 17 0.5
37 ROURA GARCES, SERGI
CFS ARENYS DE MUNT,B 8 (0) 22 0.4
38 MARTIN CONEJOS, MARC
ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A 8 (0) 12 0.7
39 PORTERO BOSCH, ERIK KILIAN
HUMMEL ALELLA FS,B 8 (0) 21 0.4
40 RODRÍGUEZ PAREJA, IVAN
TOURING CLUB MARESME DE CATALUÑA ASOC. REC. SOCIAL,A 8 (0) 22 0.4
41 MARTIN CONEJOS, ALEX
ESMERALDA FUTSAL CLUB DEPORTIVO,A 7 (0) 21 0.3
42 REINA GUEVARA, ALEJANDRO
C.F.S.PREMIÀ DE DALT,B 7 (0) 21 0.3
43 DELGADO REDONDO, SERGIO
PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES ,A 7 (0) 21 0.3
44 LOPEZ SERRANO, FERRAN
FUTBOL SALA SANT CELONI-PALAUENC,B 7 (0) 21 0.3
45 CANTERO MARTÍNEZ, ALBERT
AT. MASNOU FUTSAL,B 7 (0) 22 0.3
46 PEREZ DIAZ, CLAUDIO
Hierros Iserte CFS MONTCADA,C 7 (0) 9 0.8
47 MANRESA GÖRGEN, POL
AE BADALONES NEOPROOF ,A 7 (0) 23 0.3
48 MARTIN FERNANDEZ, DAVID
CFS ARENYS DE MUNT,B 7 (0) 19 0.4
49 PELAYO HERNANDEZ, OCTAVIO
PREMIA DE MAR F.SALA AT.,B 6 (0) 20 0.3
50 JIMENEZ PEREZ, CRISTIAN
PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES ,A 6 (0) 15 0.4
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.