Competició | TEMPORADA 2019-2020

Grup
CATEGORIA
PosicióP JugadorJugador   Equip Gols (P) Partits JugatsP. J. Gols PartitG.
1 FONT DOLCET, LLUIS
BARÓ DE MAIALS FS,A 9 (0) 5 1.8
2 ESPAÑOL OCAÑA, MARC
CFS Pardinyes,A 9 (0) 5 1.8
3 MONTALBAN VIDAL, DAVID
ZERO39-GASTROBAR ALMACELLES,A 9 (0) 5 1.8
4 RAYA GUIJO, JUAN
CASTELLCIUTAT C.F.,A 8 (0) 5 1.6
5 FERREIRA GONÇALVES, DANIEL FELIPE
CASTELLCIUTAT C.F.,A 8 (0) 5 1.6
6 ROURE MIRO, SEBASTIA
SICORIS CLUB,A 7 (0) 4 1.8
7 ARTERO ORTEGA, ROGER
SICORIS CLUB,A 7 (0) 5 1.4
8 LARRULL GANAU, ALBERT
PONENT FUTSAL ALCARRAS,A 7 (0) 5 1.4
9 VALLES BALLESTE, ROGER
BARÓ DE MAIALS FS,A 7 (0) 5 1.4
10 TALAVERA RIVERA, JOAQUIM
SICORIS CLUB,A 7 (0) 5 1.4
11 PEREZ FUSTE, ALBERT
EFS BALAGUER COMTAT D'URGELL,A 6 (0) 5 1.2
12 GILART ESTEVE, SERGI
PONENT FUTSAL ALCARRAS,A 6 (0) 4 1.5
13 SANS BOLDÚ, ARNAU
ESCOLA FUTB. SALA CERVERA,A 6 (0) 4 1.5
14 PALOMO ESCOLA, SERGI
CASTELLCIUTAT C.F.,A 6 (1) 5 1.2
15 BOUAALAM , WALID
PONENT FUTSAL ALCARRAS,A 5 (0) 4 1.3
16 Granell
SICORIS CLUB,A 5 (0) 5 1
17 PURROY ARITZETA, ISIDRE
SICORIS CLUB,A 5 (0) 5 1
18 GREGORI BLANCH, ALBERT
EFS BALAGUER COMTAT D'URGELL,A 4 (0) 5 0.8
19 IBÓS MARTÍ, SERGI
SEDO CLUB FUTBOL SALA,A 4 (0) 5 0.8
20 CANO SOTOS, ADRIA
FS LINYOLA PERE BEP,B 4 (0) 4 1
21 AISA GARCIA, CARLOS
SEDO CLUB FUTBOL SALA,A 4 (0) 3 1.3
22 SASOT REVILLA, AARON
BODEGAS SOMOS FRAGA FUTSAL,A 4 (0) 4 1
23 CRISTIAN COMAN, RAUL
FS LINYOLA PERE BEP,B 3 (0) 2 1.5
24 ESPASA GINÉ, ADRIÀ
MARISTES MONTSERRAT LLEIDA CE.,A 3 (0) 5 0.6
25 MONSO SALMONS, GERARD
EFS BALAGUER COMTAT D'URGELL,A 3 (0) 4 0.8
26 ESPINO CUBILLO, MARC
PONENT FUTSAL ALCARRAS,A 3 (0) 5 0.6
27 OUALHAJ , MOHAMED
SEDO CLUB FUTBOL SALA,A 3 (0) 3 1
28 COSTA BALASCH, GUILLEM
ESCOLA FUTB. SALA CERVERA,A 3 (0) 3 1
29 FONT MARTI, LLUC
BARÓ DE MAIALS FS,A 3 (0) 4 0.8
30 BARON HERRERA, GERARD
Q2 CONSULTORS TERMENS FS,A 3 (0) 5 0.6
31 MARTOS LLURBA, JOSEP
RAJOLÍ D'OR LLARDECANS,A 3 (0) 4 0.8
32 CABELLO CUESTA, ALEX
ZERO39-GASTROBAR ALMACELLES,A 2 (0) 4 0.5
33 SISO CAMARASA, POL
Q2 CONSULTORS TERMENS FS,A 2 (0) 3 0.7
34 RANDO FARRE, ALBERT
RAJOLÍ D'OR LLARDECANS,A 2 (0) 4 0.5
35 BARON CARO, DANIEL
Q2 CONSULTORS TERMENS FS,A 2 (0) 4 0.5
36 SANCHEZ GONZALEZ, EDUARD
CFS Pardinyes,A 2 (0) 3 0.7
37 AMIR
Q2 CONSULTORS TERMENS FS,A 2 (0) 4 0.5
38 MARCO CAPDEVILA, DAVID
SICORIS CLUB,A 2 (0) 5 0.4
39 DIAWARA DIABY, KARAMBA
ZERO39-GASTROBAR ALMACELLES,A 2 (0) 5 0.4
40 MODOL MOR, ALEIX EDUARD
RAJOLÍ D'OR LLARDECANS,A 2 (0) 3 0.7
41 CÉSPEDES PEINADO, RAMON
SICORIS CLUB,A 2 (0) 5 0.4
42 DOMINGUEZ TORRES, RAUL
ZERO39-GASTROBAR ALMACELLES,A 2 (0) 5 0.4
43 ARIBAU ESTRUGA, OSCAR
BODEGAS SOMOS FRAGA FUTSAL,A 2 (0) 3 0.7
44 SISTERÉ MASIP, MARC
BARÓ DE MAIALS FS,A 2 (0) 5 0.4
45 PONS ANGLES, SERGI
RAJOLÍ D'OR LLARDECANS,A 2 (0) 4 0.5
46 SAURA
CFS Pardinyes,A 2 (0) 5 0.4
47 CUÑAT FARRENY, JOAN
SEDO CLUB FUTBOL SALA,A 2 (0) 5 0.4
48 LLOBERA GONZALEZ, CARLES
ZERO39-GASTROBAR ALMACELLES,A 2 (0) 4 0.5
49 ARESTE BONASTRA, ALEIX
BARÓ DE MAIALS FS,A 2 (0) 5 0.4
50 SOLÉ LOMBARDO, JONATAN
ESCOLA FUTB. SALA CERVERA,A 2 (0) 4 0.5
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.