Competició | TEMPORADA 2019-2020

Grup
CATEGORIA
PosicióP JugadorJugador   Equip Gols (P) Partits JugatsP. J. Gols PartitG.
1 RODRIGUEZ TROYANO, DANIEL
FONDARELLA FS,A 10 (1) 5 2
2 MATEU RIBALTA, MARTI
BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A 9 (0) 5 1.8
3 PINTÓ OLIVERAS, ARNAU
CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A 7 (0) 5 1.4
4 GALLARDO RAMOS, DAVID
TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A 7 (0) 5 1.4
5 RODERO ROIG, EDGAR
BORGES, FS,A 7 (0) 4 1.8
6 RAMON EZQUER, SERGI
FONDARELLA FS,A 6 (0) 5 1.2
7 SANTACREU BRAVO, ANGEL
PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A 6 (0) 5 1.2
8 CAMARA CAMARA, HAJI
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A 6 (0) 4 1.5
9 MIR MOYA, IU
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A 6 (0) 3 2
10 RICART REAL, GUIFRÉ
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A 5 (0) 4 1.3
11 QUEROL BASSOLS, XAVIER
CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A 5 (0) 4 1.3
12 ROMAN , COSTIN VALENTIN
GRUPO ELIAS REST. TORREFARRERA,B 5 (0) 5 1
13 GUIXE MANZANAS, JOAN
CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A 5 (0) 5 1
14 IRANZO SESE, SOCRATES
PONENT FUTSAL ALCARRAS,B 5 (0) 4 1.3
15 BERNAT SERRA, ALBERT
BORGES, FS,A 5 (0) 5 1
16 CLOSA TOMAS, XAVIER
CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A 5 (0) 5 1
17 BUREU NIUBO, ROGER
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A 5 (0) 4 1.3
18 BERHAL SAD, YASER
FONDARELLA FS,A 5 (0) 4 1.3
19 TORREDEFLOT RODRIGUEZ, DAVID
PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A 4 (0) 5 0.8
20 RIBEIRO DE SOUZA TAVARES, GUSTAVO
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A 4 (0) 4 1
21 BIGORDA BURGOS, JOSEP
BORGES, FS,A 4 (0) 5 0.8
22 MONTILLA IBARRA, DAVID
FONDARELLA FS,A 4 (0) 5 0.8
23 GONÇALVES DA SILVA, LEANDRO
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A 4 (0) 5 0.8
24 PONS ERUSTES, MARC
SERBONIU EL POAL AE,A 4 (0) 4 1
25 FITÉ TORRES, POL
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A 4 (0) 5 0.8
26 REÑE FAURIA, GENIS
SERBONIU EL POAL AE,A 4 (0) 5 0.8
27 MATEU GOMA, MIQUEL
BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A 3 (0) 3 1
28 TORRES SETÓ, JOSEP M.
C.F.S. TARREGA,A 3 (0) 5 0.6
29 ROSSELL ARDÈVOL, JULIÀ
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A 3 (0) 4 0.8
30 FERNANDEZ SANCHEZ, IVAN
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A 3 (0) 1 3
31 SERVÁN JIMENEZ, ALEJANDRO
C.F.S. TARREGA,A 3 (0) 4 0.8
32 PEREZ SANZ, ORIOL P
PONENT FUTSAL ALCARRAS,B 3 (0) 5 0.6
33 DALMASES SOLE, JOSEP
TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A 3 (0) 5 0.6
34 TORREGUITART SERRA, LLUIS
CASTELLFOLLIT RIUBREGOS C.F.S,A 3 (0) 5 0.6
35 MAS ROSSELL, DONÍS
PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A 3 (0) 4 0.8
36 EROLES NAVARRO, ENRIC
SERBONIU EL POAL AE,A 3 (0) 5 0.6
37 CAMARA CAMARA, SEKOU
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A 3 (0) 5 0.6
38
C.F.S. TARREGA,A 3 (0) 5 0.6
39 DURANY SAIZ, ARNAU
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A 3 (0) 5 0.6
40 WAHB AASIM, OMAR
C.F.S. TARREGA,A 3 (1) 5 0.6
41 RIBAS BALCELLS, ALBERT
BORGES, FS,A 2 (0) 3 0.7
42 PANADES SALVIA, FERRAN
SERBONIU EL POAL AE,A 2 (0) 4 0.5
43 PALAFOIX HUGUET, DAMIA
FONDARELLA FS,A 2 (0) 5 0.4
44 MACIA SUÑE, ENRIC
TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A 2 (0) 5 0.4
45 ALTISENT GOMEZ, ANTONI
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A 2 (0) 5 0.4
46 ESTANY COBERÓ, GERARD
FS SOLSONA,B 2 (0) 3 0.7
47 GASULL ROYES, JOAN
TALLERS LLEÓ CERVERA F.SALA II C.E.,A 2 (0) 5 0.4
48 ROCAFORT CABALLE, SERGI
GUAJA AVENTURAS CFS TREMP,A 2 (0) 2 1
49 PINEDA GARCIOLO, JOSE
FS SOLSONA,B 2 (0) 4 0.5
50 MARTI JOVE, ROGER
BELLAGUARDA CLUB FUTBOL SALA ,A 2 (0) 3 0.7
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.