La selecció catalana sub 16 i sub 18 sumen 12 punts de cara a la fase final

" />

La selecció catalana sub 16 i sub 18 sumen 12 punts de cara a la fase final

| 19/02/2011
Després de que ahir la selecció catalana s'enfrontés a Castella i Lleó, avui, ho fa amb la selecció de Navarra. La selecció sub 16 ha superat a Navarra per 2 gols a 0, i la sub 18 ho ha fet aquesta tarda per 8 a 0. Amb el triomf d'aquests dos partits, Catalunya aconsegueix el màxim de punts possibles, 12, mirant cap a la fase final.
<p class=La selecció catalana sub 16 i sub 18 sumen 12 punts de cara a la fase final

" onerror="imgError(this);">

El passat mes de desembre es va disputar, a la localitat de Vilassar de Mar, la primera fase de la 6a edició del Campionat d’Espanya Femení sub 18 i de la 2a edició del Campionat d’Espanya sub 16.

Aquesta setmana, s’està disputant la segona fase d’aquests mateixos Campionats al camp Municipal Ca N’Anglada (CP Sant Cristòbal) de Terrassa, on les seleccions participants són: CASTELLA I LLEÓ, CASTELLA LA MANXA, NAVARRA i CATALUNYA.

Aquests són els resultats dels partits:

 

 

DIVENDRES 18 DE FEBRER DEL 2011 (SUB 16)

CASTELLA LA MANXA

 1

-

2

NAVARRA

 

DIVENDRES 18 DE FEBRER DEL 2011 (SUB 16)

CATALUNYA

 3

-

 1

CASTELLA I LLEÓ

 

DIVENDRES 18 DE FEBRER DEL 2011 (SUB 18)

CASTELLA LA MANXA

 2

-

0

NAVARRA

 

DIVENDRES 18 DE FEBRER DEL 2011 (SUB 18)

CATALUNYA

 6

-

 0

CASTELLA I LLEÓ

 

DISSABTE 19 DE FEBRER DEL 2011 (SUB 16)

NAVARRA

 0

-

2

CATALUNYA

 

DISSABTE 19 DE FEBRER DEL 2011 (SUB 16)

CASTELLA I LLEÓ

 1

-

 0

CASTELLA LA MANXA

 

DISSABTE 19 DE FEBRER DEL 2011 (SUB 18)

NAVARRA

 0

-

8

CATALUNYA

 

DISSABTE 19 DE FEBRER DEL 2011 (SUB 18)

CASTELLA I LLEÓ

 2

-

CASTELLA LA MANXA


 

 
 
Les jugadores convocades per Catalunya són les següents:
 

 

 

 

SELECCIÓ SUB 16

 

Judit  Rivero

FC BARCELONA

Elba Verges

FC BARCELONA

Maria Álvarez

FC BARCELONA

Maria Ramos

FC BARCELONA

Carola Garcia

FC BARCELONA

Queralt Torradeflot

CE BERGA

Nuria Mendoza

RCD ESPANYOL SAD

Nacha Garrote

RCD ESPANYOL SAD

Alba Pomares

RCD ESPANYOL SAD

Mónica Orteu

RCD ESPANYOL SAD

Carla Puiggros

UE L'ESTARTIT

Marta Guixeras

UE L'ESTARTIT

Laura Casanovas

CE MERCANTIL

Clàudia Spada

CE MERCANTIL

Alba Llaras

FC PALAU ANGLESOLA

Carla Moyano

CD SANT GABRIEL

Haley Justine

CD SANT GABRIEL

Yaiza Pérez

CF VILANOVA GELTRÚ

 


SELECCIÓ SUB 18

 

Paula Nicart

FC BARCELONA

Laura Gutiérrez

FC BARCELONA

Carla Gómez

FC BARCELONA

Blanca Coscolin

FC BARCELONA

Leila Ouahabi

FC BARCELONA

Zaira Flores

FC BARCELONA

Claudia Montagut

FC BARCELONA

Berta Noguera

RCD ESPANYOL SAD

Brenda Pérez

RCD ESPANYOL SAD

Alexia Putellas

RCD ESPANYOL SAD

Carla Cotado

RCD ESPANYOL SAD

Nuria Miquel

FUND. P.E.AT. VILAFRANCA

Cristina Espinosa

FC GIRONA

Silvia Masferrer

UE L'ESTARTIT

Esther Sullastres

UE L'ESTARTIT

Maria Estella

UE L’ESTARTIT

Ester Gimeno

CD SANT GABRIEL

Sandra Alberola

CD SANT GABRIEL

      

El calendari de partits de cara a aquesta segona fase és el següent:  
 

CALENDARI DE PARTITS

Divendres, 18 de febrer

10 hores

CASTELLA LA MANXA

-

NAVARRA

sub 16

12 hores

CATALUNYA

-

CASTELLA I LLEÓ

sub 16

16 hores

CASTELLA LA MANXA

-

NAVARRA

sub 18

18 hores

CATALUNYA

-

CASTELLA I LLEÓ

sub 18






Dissabte, 19 de febrer

10 hores

NAVARRA

-

CATALUNYA

sub 16

12 hores

CASTELLA I LLEÓ

-

CASTELLA LA MANXA

sub 16

16 hores

NAVARRA

-

CATALUNYA

sub 18

18 hores

CASTELLA I LLEÓ

-

CASTELLA LA MANXA

sub 18

 

 

 

 


Notícies Relacionades

Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.