Competició | TEMPORADA 2018-2019

alevi segona divisio | grup 7

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
VILASSAR MAR,U.E. B 151 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E E 150 JUVENTUS, A.C. B
CARDEDEU, F.C. C 112 PARETS, C.F. C
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A 19 ARENYS DE MAR, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. E 12 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB C
VILASSAR DALT, C.E. C 54 SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
ARGENTONA, C.F. B 22 MOLLETENSE, U.D. B
CABRERA, U.E. A 52 SANT CELONI, FUTBOL CLUB C
Jornada 2 07-10-2018
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 26 CABRERA, U.E. A
JUVENTUS, A.C. B 010 VILASSAR MAR,U.E. B
PARETS, C.F. C 93 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E E
ARENYS DE MAR, C.F. A 81 CARDEDEU, F.C. C
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB C 114 ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B 60 MOLLET U.E.,CF. E
MOLLETENSE, U.D. B 13 VILASSAR DALT, C.E. C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB C 42 ARGENTONA, C.F. B
Jornada 3 14-10-2018
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 62 JUVENTUS, A.C. B
VILASSAR MAR,U.E. B 20 PARETS, C.F. C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E E 31 ARENYS DE MAR, C.F. A
CARDEDEU, F.C. C 36 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB C
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A 84 SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
MOLLET U.E.,CF. E 17 MOLLETENSE, U.D. B
VILASSAR DALT, C.E. C 60 SANT CELONI, FUTBOL CLUB C
CABRERA, U.E. A 43 ARGENTONA, C.F. B
Jornada 4 21-10-2018
JUVENTUS, A.C. B 14 CABRERA, U.E. A
PARETS, C.F. C 81 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
ARENYS DE MAR, C.F. A 64 VILASSAR MAR,U.E. B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB C 53 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E E
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B 12 CARDEDEU, F.C. C
MOLLETENSE, U.D. B 42 ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB C 56 MOLLET U.E.,CF. E
ARGENTONA, C.F. B 27 VILASSAR DALT, C.E. C
Jornada 5 28-10-2018
JUVENTUS, A.C. B 010 PARETS, C.F. C
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 011 ARENYS DE MAR, C.F. A
VILASSAR MAR,U.E. B 17 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E E 93 SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
CARDEDEU, F.C. C 22 MOLLETENSE, U.D. B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A 62 SANT CELONI, FUTBOL CLUB C
MOLLET U.E.,CF. E 22 ARGENTONA, C.F. B
CABRERA, U.E. A 34 VILASSAR DALT, C.E. C
Jornada 6 04-11-2018
PARETS, C.F. C 60 CABRERA, U.E. A
ARENYS DE MAR, C.F. A 80 JUVENTUS, A.C. B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB C 81 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B 44 VILASSAR MAR,U.E. B
MOLLETENSE, U.D. B 32 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E E
SANT CELONI, FUTBOL CLUB C 74 CARDEDEU, F.C. C
ARGENTONA, C.F. B 31 ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
VILASSAR DALT, C.E. C 72 MOLLET U.E.,CF. E
Jornada 7 11-11-2018
PARETS, C.F. C 62 ARENYS DE MAR, C.F. A
JUVENTUS, A.C. B 011 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB C
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 55 SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
VILASSAR MAR,U.E. B 10 MOLLETENSE, U.D. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E E 75 SANT CELONI, FUTBOL CLUB C
CARDEDEU, F.C. C 32 ARGENTONA, C.F. B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A 08 VILASSAR DALT, C.E. C
CABRERA, U.E. A 31 MOLLET U.E.,CF. E
Jornada 8 18-11-2018
ARENYS DE MAR, C.F. A 63 CABRERA, U.E. A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB C 34 PARETS, C.F. C
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B 52 JUVENTUS, A.C. B
MOLLETENSE, U.D. B 32 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB C 47 VILASSAR MAR,U.E. B
ARGENTONA, C.F. B 15 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E E
VILASSAR DALT, C.E. C 112 CARDEDEU, F.C. C
MOLLET U.E.,CF. E 55 ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
Jornada 9 25-11-2018
ARENYS DE MAR, C.F. A 47 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB C
PARETS, C.F. C 51 SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
JUVENTUS, A.C. B 26 MOLLETENSE, U.D. B
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 12 SANT CELONI, FUTBOL CLUB C
VILASSAR MAR,U.E. B 42 ARGENTONA, C.F. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E E 08 VILASSAR DALT, C.E. C
CARDEDEU, F.C. C 26 MOLLET U.E.,CF. E
CABRERA, U.E. A 81 ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
Jornada 10 02-12-2018
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB C 23 CABRERA, U.E. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B 39 ARENYS DE MAR, C.F. A
MOLLETENSE, U.D. B 33 PARETS, C.F. C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB C 61 JUVENTUS, A.C. B
ARGENTONA, C.F. B 102 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
VILASSAR DALT, C.E. C 51 VILASSAR MAR,U.E. B
MOLLET U.E.,CF. E 82 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E E
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A 04 CARDEDEU, F.C. C
Jornada 11 16-12-2018
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB C 62 SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
ARENYS DE MAR, C.F. A 62 MOLLETENSE, U.D. B
PARETS, C.F. C 20 SANT CELONI, FUTBOL CLUB C
JUVENTUS, A.C. B 24 ARGENTONA, C.F. B
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 212 VILASSAR DALT, C.E. C
VILASSAR MAR,U.E. B 32 MOLLET U.E.,CF. E
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E E 34 ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
CABRERA, U.E. A 32 CARDEDEU, F.C. C
Jornada 12 23-12-2018
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B 17 CABRERA, U.E. A
MOLLETENSE, U.D. B 32 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB C 28 ARENYS DE MAR, C.F. A
ARGENTONA, C.F. B 04 PARETS, C.F. C
VILASSAR DALT, C.E. C 50 JUVENTUS, A.C. B
MOLLET U.E.,CF. E 52 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A 111 VILASSAR MAR,U.E. B
CARDEDEU, F.C. C 03 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E E
Jornada 13 13-01-2019
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B 52 MOLLETENSE, U.D. B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB C 53 SANT CELONI, FUTBOL CLUB C
ARENYS DE MAR, C.F. A 71 ARGENTONA, C.F. B
PARETS, C.F. C 41 VILASSAR DALT, C.E. C
JUVENTUS, A.C. B 47 MOLLET U.E.,CF. E
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 22 ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
VILASSAR MAR,U.E. B 121 CARDEDEU, F.C. C
CABRERA, U.E. A 12 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E E
Jornada 14 20-01-2019
CABRERA, U.E. A 23 MOLLETENSE, U.D. B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB C 24 SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
ARGENTONA, C.F. B 13 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB C
VILASSAR DALT, C.E. C 62 ARENYS DE MAR, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. E 21 PARETS, C.F. C
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A 26 JUVENTUS, A.C. B
CARDEDEU, F.C. C 21 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E E 43 VILASSAR MAR,U.E. B
Jornada 15 27-01-2019
MOLLETENSE, U.D. B 41 SANT CELONI, FUTBOL CLUB C
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B 42 ARGENTONA, C.F. B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB C 33 VILASSAR DALT, C.E. C
ARENYS DE MAR, C.F. A 91 MOLLET U.E.,CF. E
PARETS, C.F. C 60 ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
JUVENTUS, A.C. B 42 CARDEDEU, F.C. C
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 23 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E E
VILASSAR MAR,U.E. B 32 CABRERA, U.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 15 VILASSAR MAR,U.E. B
JUVENTUS, A.C. B 11 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E E
PARETS, C.F. C 71 CARDEDEU, F.C. C
ARENYS DE MAR, C.F. A 110 ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB C 61 MOLLET U.E.,CF. E
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B 011 VILASSAR DALT, C.E. C
MOLLETENSE, U.D. B 41 ARGENTONA, C.F. B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB C 13 CABRERA, U.E. A
Jornada 17 10-02-2019
CABRERA, U.E. A 83 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
VILASSAR MAR,U.E. B 41 JUVENTUS, A.C. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E E 16 PARETS, C.F. C
CARDEDEU, F.C. C 35 ARENYS DE MAR, C.F. A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A 08 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB C
MOLLET U.E.,CF. E 25 SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
VILASSAR DALT, C.E. C 11 MOLLETENSE, U.D. B
ARGENTONA, C.F. B 54 SANT CELONI, FUTBOL CLUB C
Jornada 18 17-02-2019
JUVENTUS, A.C. B 44 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
PARETS, C.F. C 11 VILASSAR MAR,U.E. B
ARENYS DE MAR, C.F. A 42 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E E
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB C 21 CARDEDEU, F.C. C
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B 52 ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
MOLLETENSE, U.D. B 62 MOLLET U.E.,CF. E
SANT CELONI, FUTBOL CLUB C 32 VILASSAR DALT, C.E. C
ARGENTONA, C.F. B 23 CABRERA, U.E. A
Jornada 19 24-02-2019
CABRERA, U.E. A 11 JUVENTUS, A.C. B
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 25 PARETS, C.F. C
VILASSAR MAR,U.E. B 42 ARENYS DE MAR, C.F. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E E 23 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB C
CARDEDEU, F.C. C 46 SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A 34 MOLLETENSE, U.D. B
MOLLET U.E.,CF. E 21 SANT CELONI, FUTBOL CLUB C
VILASSAR DALT, C.E. C 120 ARGENTONA, C.F. B
Jornada 20 10-03-2019
PARETS, C.F. C 50 JUVENTUS, A.C. B
ARENYS DE MAR, C.F. A 120 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB C 50 VILASSAR MAR,U.E. B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B 34 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E E
MOLLETENSE, U.D. B 63 CARDEDEU, F.C. C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB C 11 ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
ARGENTONA, C.F. B 36 MOLLET U.E.,CF. E
VILASSAR DALT, C.E. C 71 CABRERA, U.E. A
Jornada 21 17-03-2019
CABRERA, U.E. A 15 PARETS, C.F. C
JUVENTUS, A.C. B 26 ARENYS DE MAR, C.F. A
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 312 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB C
VILASSAR MAR,U.E. B 53 SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E E 02 MOLLETENSE, U.D. B
CARDEDEU, F.C. C 43 SANT CELONI, FUTBOL CLUB C
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A 44 ARGENTONA, C.F. B
MOLLET U.E.,CF. E 08 VILASSAR DALT, C.E. C
Jornada 22 24-03-2019
ARENYS DE MAR, C.F. A 25 PARETS, C.F. C
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB C 110 JUVENTUS, A.C. B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B 20 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
MOLLETENSE, U.D. B 02 VILASSAR MAR,U.E. B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB C 32 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E E
ARGENTONA, C.F. B 13 CARDEDEU, F.C. C
VILASSAR DALT, C.E. C 92 ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
MOLLET U.E.,CF. E 44 CABRERA, U.E. A
Jornada 23 31-03-2019
CABRERA, U.E. A 43 ARENYS DE MAR, C.F. A
PARETS, C.F. C 21 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB C
JUVENTUS, A.C. B 54 SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 03 MOLLETENSE, U.D. B
VILASSAR MAR,U.E. B 51 SANT CELONI, FUTBOL CLUB C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E E 43 ARGENTONA, C.F. B
CARDEDEU, F.C. C 06 VILASSAR DALT, C.E. C
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A 42 MOLLET U.E.,CF. E
Jornada 24 07-04-2019
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB C 54 ARENYS DE MAR, C.F. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B 14 PARETS, C.F. C
MOLLETENSE, U.D. B 92 JUVENTUS, A.C. B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB C 71 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
ARGENTONA, C.F. B 11 VILASSAR MAR,U.E. B
VILASSAR DALT, C.E. C 110 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E E
MOLLET U.E.,CF. E 51 CARDEDEU, F.C. C
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A 23 CABRERA, U.E. A
Jornada 25 14-04-2019
CABRERA, U.E. A 22 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB C
ARENYS DE MAR, C.F. A 72 SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
PARETS, C.F. C 02 MOLLETENSE, U.D. B
JUVENTUS, A.C. B 67 SANT CELONI, FUTBOL CLUB C
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 67 ARGENTONA, C.F. B
VILASSAR MAR,U.E. B 14 VILASSAR DALT, C.E. C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E E 93 MOLLET U.E.,CF. E
CARDEDEU, F.C. C 25 ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
Jornada 26 28-04-2019
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B 24 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB C
MOLLETENSE, U.D. B 43 ARENYS DE MAR, C.F. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB C 06 PARETS, C.F. C
ARGENTONA, C.F. B 30 JUVENTUS, A.C. B
VILASSAR DALT, C.E. C 110 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
MOLLET U.E.,CF. E 39 VILASSAR MAR,U.E. B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A 35 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E E
CARDEDEU, F.C. C 20 CABRERA, U.E. A
Jornada 27 05-05-2019
CABRERA, U.E. A 54 SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB C 31 MOLLETENSE, U.D. B
ARENYS DE MAR, C.F. A 53 SANT CELONI, FUTBOL CLUB C
PARETS, C.F. C 82 ARGENTONA, C.F. B
JUVENTUS, A.C. B 02 VILASSAR DALT, C.E. C
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 32 MOLLET U.E.,CF. E
VILASSAR MAR,U.E. B 43 ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E E 21 CARDEDEU, F.C. C
Jornada 28 12-05-2019
MOLLETENSE, U.D. B 53 SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB C 25 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB C
ARGENTONA, C.F. B 74 ARENYS DE MAR, C.F. A
VILASSAR DALT, C.E. C 21 PARETS, C.F. C
MOLLET U.E.,CF. E 30 JUVENTUS, A.C. B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A 50 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
CARDEDEU, F.C. C 26 VILASSAR MAR,U.E. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E E 33 CABRERA, U.E. A
Jornada 29 19-05-2019
MOLLETENSE, U.D. B 51 CABRERA, U.E. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B 310 SANT CELONI, FUTBOL CLUB C
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB C 40 ARGENTONA, C.F. B
ARENYS DE MAR, C.F. A 29 VILASSAR DALT, C.E. C
PARETS, C.F. C 81 MOLLET U.E.,CF. E
JUVENTUS, A.C. B 16 ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 11 CARDEDEU, F.C. C
VILASSAR MAR,U.E. B 62 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E E
Jornada 30 26-05-2019
SANT CELONI, FUTBOL CLUB C 26 MOLLETENSE, U.D. B
ARGENTONA, C.F. B 21 SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
VILASSAR DALT, C.E. C 80 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB C
MOLLET U.E.,CF. E 33 ARENYS DE MAR, C.F. A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A 16 PARETS, C.F. C
CARDEDEU, F.C. C 50 JUVENTUS, A.C. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E E 44 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
CABRERA, U.E. A 34 VILASSAR MAR,U.E. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.