Competició | TEMPORADA 2018-2019

lliga divisio honor alevi futbol sala | grup 1

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 22-09-2018
CORNELLA C.F.S. GPC A 14 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
SANT JULIA, C.E. A 65 F.S. OLESA A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS A 14 COVISA MANRESA F.S. A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 121 FUTSAL ARENYS DE MAR A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A 71 C.E.T. 10, FS A
LES CORTS UBAE. A.E. A 10 Descansa
BARÇA A 61 NATACIO SABADELL A
Jornada 2 29-09-2018
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 18 BARÇA A
F.S. OLESA A 70 CORNELLA C.F.S. GPC A
COVISA MANRESA F.S. A 61 SANT JULIA, C.E. A
FUTSAL ARENYS DE MAR A 57 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS A
C.E.T. 10, FS A 26 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
Descansa 63 SANT JOAN DE VILASSAR FS A
NATACIO SABADELL A 18 LES CORTS UBAE. A.E. A
Jornada 3 06-10-2018
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 33 F.S. OLESA A
CORNELLA C.F.S. GPC A 11 COVISA MANRESA F.S. A
SANT JULIA, C.E. A 53 FUTSAL ARENYS DE MAR A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS A 26 C.E.T. 10, FS A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 44 Descansa
SANT JOAN DE VILASSAR FS A 50 NATACIO SABADELL A
BARÇA A 42 LES CORTS UBAE. A.E. A
Jornada 4 13-10-2018
F.S. OLESA A 410 BARÇA A
COVISA MANRESA F.S. A 22 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
FUTSAL ARENYS DE MAR A 40 CORNELLA C.F.S. GPC A
C.E.T. 10, FS A 76 SANT JULIA, C.E. A
Descansa 45 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 31 NATACIO SABADELL A
LES CORTS UBAE. A.E. A 50 SANT JOAN DE VILASSAR FS A
Jornada 5 20-10-2018
F.S. OLESA A 13 COVISA MANRESA F.S. A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 115 FUTSAL ARENYS DE MAR A
CORNELLA C.F.S. GPC A 31 C.E.T. 10, FS A
SANT JULIA, C.E. A 24 Descansa
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS A 01 NATACIO SABADELL A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 11 LES CORTS UBAE. A.E. A
BARÇA A 92 SANT JOAN DE VILASSAR FS A
Jornada 6 27-10-2018
COVISA MANRESA F.S. A 25 BARÇA A
FUTSAL ARENYS DE MAR A 34 F.S. OLESA A
C.E.T. 10, FS A 45 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
Descansa 22 CORNELLA C.F.S. GPC A
NATACIO SABADELL A 25 SANT JULIA, C.E. A
LES CORTS UBAE. A.E. A 31 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A 15 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
Jornada 7 10-11-2018
COVISA MANRESA F.S. A 73 FUTSAL ARENYS DE MAR A
F.S. OLESA A 77 C.E.T. 10, FS A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 73 Descansa
CORNELLA C.F.S. GPC A 24 NATACIO SABADELL A
SANT JULIA, C.E. A 12 LES CORTS UBAE. A.E. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS A 30 SANT JOAN DE VILASSAR FS A
BARÇA A 44 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
Jornada 8 17-11-2018
FUTSAL ARENYS DE MAR A 29 BARÇA A
C.E.T. 10, FS A 17 COVISA MANRESA F.S. A
Descansa 43 F.S. OLESA A
NATACIO SABADELL A 210 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
LES CORTS UBAE. A.E. A 22 CORNELLA C.F.S. GPC A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A 42 SANT JULIA, C.E. A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 51 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS A
Jornada 9 24-11-2018
FUTSAL ARENYS DE MAR A 21 C.E.T. 10, FS A
COVISA MANRESA F.S. A 41 Descansa
F.S. OLESA A 43 NATACIO SABADELL A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 35 LES CORTS UBAE. A.E. A
CORNELLA C.F.S. GPC A 46 SANT JOAN DE VILASSAR FS A
SANT JULIA, C.E. A 212 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
BARÇA A 121 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS A
Jornada 10 01-12-2018
C.E.T. 10, FS A 16 BARÇA A
Descansa 32 FUTSAL ARENYS DE MAR A
NATACIO SABADELL A 53 COVISA MANRESA F.S. A
LES CORTS UBAE. A.E. A 61 F.S. OLESA A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A 25 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 51 CORNELLA C.F.S. GPC A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS A 02 SANT JULIA, C.E. A
Jornada 11 15-12-2018
C.E.T. 10, FS A 23 Descansa
FUTSAL ARENYS DE MAR A 24 NATACIO SABADELL A
COVISA MANRESA F.S. A 31 LES CORTS UBAE. A.E. A
F.S. OLESA A 47 SANT JOAN DE VILASSAR FS A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 57 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
CORNELLA C.F.S. GPC A 23 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS A
BARÇA A 62 SANT JULIA, C.E. A
Jornada 12 22-12-2018
BARÇA A 92 Descansa
NATACIO SABADELL A 52 C.E.T. 10, FS A
LES CORTS UBAE. A.E. A 95 FUTSAL ARENYS DE MAR A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A 33 COVISA MANRESA F.S. A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 50 F.S. OLESA A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS A 18 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
SANT JULIA, C.E. A 56 CORNELLA C.F.S. GPC A
Jornada 13 12-01-2019
Descansa 20 NATACIO SABADELL A
C.E.T. 10, FS A 33 LES CORTS UBAE. A.E. A
FUTSAL ARENYS DE MAR A 44 SANT JOAN DE VILASSAR FS A
COVISA MANRESA F.S. A 46 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
F.S. OLESA A 82 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 122 SANT JULIA, C.E. A
CORNELLA C.F.S. GPC A 25 BARÇA A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 19-01-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 71 CORNELLA C.F.S. GPC A
F.S. OLESA A 50 SANT JULIA, C.E. A
COVISA MANRESA F.S. A 01 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS A
FUTSAL ARENYS DE MAR A 14 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
C.E.T. 10, FS A 14 SANT JOAN DE VILASSAR FS A
Descansa 23 LES CORTS UBAE. A.E. A
NATACIO SABADELL A 15 BARÇA A
Jornada 15 26-01-2019
BARÇA A 11 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
CORNELLA C.F.S. GPC A 23 F.S. OLESA A
SANT JULIA, C.E. A 17 COVISA MANRESA F.S. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS A 41 FUTSAL ARENYS DE MAR A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 93 C.E.T. 10, FS A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A 32 Descansa
LES CORTS UBAE. A.E. A 42 NATACIO SABADELL A
Jornada 16 09-02-2019
F.S. OLESA A 26 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
COVISA MANRESA F.S. A 120 CORNELLA C.F.S. GPC A
FUTSAL ARENYS DE MAR A 48 SANT JULIA, C.E. A
C.E.T. 10, FS A 13 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS A
Descansa 23 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
NATACIO SABADELL A 22 SANT JOAN DE VILASSAR FS A
LES CORTS UBAE. A.E. A 04 BARÇA A
Jornada 17 16-02-2019
BARÇA A 121 F.S. OLESA A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 43 COVISA MANRESA F.S. A
CORNELLA C.F.S. GPC A 54 FUTSAL ARENYS DE MAR A
SANT JULIA, C.E. A 37 C.E.T. 10, FS A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS A 42 Descansa
NATACIO SABADELL A 24 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A 53 LES CORTS UBAE. A.E. A
Jornada 18 23-02-2019
COVISA MANRESA F.S. A 72 F.S. OLESA A
FUTSAL ARENYS DE MAR A 97 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
C.E.T. 10, FS A 25 CORNELLA C.F.S. GPC A
Descansa 42 SANT JULIA, C.E. A
NATACIO SABADELL A 24 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS A
LES CORTS UBAE. A.E. A 22 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A 45 BARÇA A
Jornada 19 09-03-2019
BARÇA A 42 COVISA MANRESA F.S. A
F.S. OLESA A 32 FUTSAL ARENYS DE MAR A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 93 C.E.T. 10, FS A
CORNELLA C.F.S. GPC A 18 Descansa
SANT JULIA, C.E. A 22 NATACIO SABADELL A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS A 13 LES CORTS UBAE. A.E. A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 62 SANT JOAN DE VILASSAR FS A
Jornada 20 16-03-2019
FUTSAL ARENYS DE MAR A 33 COVISA MANRESA F.S. A
C.E.T. 10, FS A 32 F.S. OLESA A
Descansa 72 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
NATACIO SABADELL A 82 CORNELLA C.F.S. GPC A
LES CORTS UBAE. A.E. A 31 SANT JULIA, C.E. A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A 04 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 34 BARÇA A
Jornada 21 23-03-2019
BARÇA A 81 FUTSAL ARENYS DE MAR A
COVISA MANRESA F.S. A 81 C.E.T. 10, FS A
F.S. OLESA A 60 Descansa
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 32 NATACIO SABADELL A
CORNELLA C.F.S. GPC A 03 LES CORTS UBAE. A.E. A
SANT JULIA, C.E. A 26 SANT JOAN DE VILASSAR FS A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS A 32 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
Jornada 22 30-03-2019
C.E.T. 10, FS A 44 FUTSAL ARENYS DE MAR A
Descansa 04 COVISA MANRESA F.S. A
NATACIO SABADELL A 41 F.S. OLESA A
LES CORTS UBAE. A.E. A 43 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A 61 CORNELLA C.F.S. GPC A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 102 SANT JULIA, C.E. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS A 22 BARÇA A
Jornada 23 06-04-2019
BARÇA A 81 C.E.T. 10, FS A
FUTSAL ARENYS DE MAR A 14 Descansa
COVISA MANRESA F.S. A 30 NATACIO SABADELL A
F.S. OLESA A 11 LES CORTS UBAE. A.E. A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 36 SANT JOAN DE VILASSAR FS A
CORNELLA C.F.S. GPC A 15 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
SANT JULIA, C.E. A 53 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS A
Jornada 24 13-04-2019
Descansa 47 C.E.T. 10, FS A
NATACIO SABADELL A 51 FUTSAL ARENYS DE MAR A
LES CORTS UBAE. A.E. A 32 COVISA MANRESA F.S. A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A 60 F.S. OLESA A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 83 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS A 32 CORNELLA C.F.S. GPC A
SANT JULIA, C.E. A 28 BARÇA A
Jornada 25 27-04-2019
Descansa 45 BARÇA A
C.E.T. 10, FS A 30 NATACIO SABADELL A
FUTSAL ARENYS DE MAR A 14 LES CORTS UBAE. A.E. A
COVISA MANRESA F.S. A 83 SANT JOAN DE VILASSAR FS A
F.S. OLESA A 03 INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 43 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS A
CORNELLA C.F.S. GPC A 02 SANT JULIA, C.E. A
Jornada 26 11-05-2019
NATACIO SABADELL A 03 Descansa
LES CORTS UBAE. A.E. A 32 C.E.T. 10, FS A
SANT JOAN DE VILASSAR FS A 32 FUTSAL ARENYS DE MAR A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 13 COVISA MANRESA F.S. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS A 51 F.S. OLESA A
SANT JULIA, C.E. A 35 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
BARÇA A 61 CORNELLA C.F.S. GPC A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.