Competició | TEMPORADA 2018-2019

lliga primera divisio infantil futbol sala | grup 4

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2018
CORNELLA C.F.S. GPC B 10 NATACIO SABADELL B
SANT CUGAT F.S. A 41 Descansa
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A 13 ESPARREGUERA, C.F.S. A
COLLBATÓ C.E. A 04 AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 42 OLIMPIC FLORESTA A
F.S. OLESA A 42 RIPOLLET F.S. A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 64 RUBI C.E.F.S. A
Jornada 2 13-10-2018
NATACIO SABADELL B 21 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
Descansa 23 CORNELLA C.F.S. GPC B
ESPARREGUERA, C.F.S. A 12 SANT CUGAT F.S. A
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A 86 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A
OLIMPIC FLORESTA A 23 COLLBATÓ C.E. A
RIPOLLET F.S. A 72 FUTSAL CERVELLO C.E. A
RUBI C.E.F.S. A 16 F.S. OLESA A
Jornada 3 20-10-2018
NATACIO SABADELL B 14 Descansa
CORNELLA C.F.S. GPC B 21 ESPARREGUERA, C.F.S. A
SANT CUGAT F.S. A 04 AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A 90 OLIMPIC FLORESTA A
COLLBATÓ C.E. A 13 RIPOLLET F.S. A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 03 RUBI C.E.F.S. A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 00 F.S. OLESA A
Jornada 4 27-10-2018
Descansa 06 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
ESPARREGUERA, C.F.S. A 12 NATACIO SABADELL B
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A 12 CORNELLA C.F.S. GPC B
OLIMPIC FLORESTA A 02 SANT CUGAT F.S. A
RIPOLLET F.S. A 23 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A
RUBI C.E.F.S. A 21 COLLBATÓ C.E. A
F.S. OLESA A 61 FUTSAL CERVELLO C.E. A
Jornada 5 10-11-2018
Descansa 13 ESPARREGUERA, C.F.S. A
NATACIO SABADELL B 05 AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A
CORNELLA C.F.S. GPC B 15 OLIMPIC FLORESTA A
SANT CUGAT F.S. A 23 RIPOLLET F.S. A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A 32 RUBI C.E.F.S. A
COLLBATÓ C.E. A 04 F.S. OLESA A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 91 FUTSAL CERVELLO C.E. A
Jornada 6 17-11-2018
ESPARREGUERA, C.F.S. A 42 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A 34 Descansa
OLIMPIC FLORESTA A 30 NATACIO SABADELL B
RIPOLLET F.S. A 51 CORNELLA C.F.S. GPC B
RUBI C.E.F.S. A 15 SANT CUGAT F.S. A
F.S. OLESA A 50 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 45 COLLBATÓ C.E. A
Jornada 7 24-11-2018
ESPARREGUERA, C.F.S. A 22 AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A
Descansa 31 OLIMPIC FLORESTA A
NATACIO SABADELL B 23 RIPOLLET F.S. A
CORNELLA C.F.S. GPC B 53 RUBI C.E.F.S. A
SANT CUGAT F.S. A 14 F.S. OLESA A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A 43 FUTSAL CERVELLO C.E. A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 51 COLLBATÓ C.E. A
Jornada 8 01-12-2018
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A 34 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
OLIMPIC FLORESTA A 32 ESPARREGUERA, C.F.S. A
RIPOLLET F.S. A 23 Descansa
RUBI C.E.F.S. A 32 NATACIO SABADELL B
F.S. OLESA A 50 CORNELLA C.F.S. GPC B
FUTSAL CERVELLO C.E. A 14 SANT CUGAT F.S. A
COLLBATÓ C.E. A 53 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A
Jornada 9 15-12-2018
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A 82 OLIMPIC FLORESTA A
ESPARREGUERA, C.F.S. A 21 RIPOLLET F.S. A
Descansa 11 RUBI C.E.F.S. A
NATACIO SABADELL B 05 F.S. OLESA A
CORNELLA C.F.S. GPC B 40 FUTSAL CERVELLO C.E. A
SANT CUGAT F.S. A 32 COLLBATÓ C.E. A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 20 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A
Jornada 10 22-12-2018
OLIMPIC FLORESTA A 05 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
RIPOLLET F.S. A 24 AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A
RUBI C.E.F.S. A 37 ESPARREGUERA, C.F.S. A
F.S. OLESA A 50 Descansa
FUTSAL CERVELLO C.E. A 12 NATACIO SABADELL B
COLLBATÓ C.E. A 02 CORNELLA C.F.S. GPC B
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A 61 SANT CUGAT F.S. A
Jornada 11 12-01-2019
OLIMPIC FLORESTA A 24 RIPOLLET F.S. A
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A 41 RUBI C.E.F.S. A
ESPARREGUERA, C.F.S. A 13 F.S. OLESA A
Descansa 41 FUTSAL CERVELLO C.E. A
NATACIO SABADELL B 53 COLLBATÓ C.E. A
CORNELLA C.F.S. GPC B 71 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 44 SANT CUGAT F.S. A
Jornada 12 19-01-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 13 RIPOLLET F.S. A
RUBI C.E.F.S. A 53 OLIMPIC FLORESTA A
F.S. OLESA A 12 AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 26 ESPARREGUERA, C.F.S. A
COLLBATÓ C.E. A 32 Descansa
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A 52 NATACIO SABADELL B
SANT CUGAT F.S. A 43 CORNELLA C.F.S. GPC B
Jornada 13 26-01-2019
RIPOLLET F.S. A 82 RUBI C.E.F.S. A
OLIMPIC FLORESTA A 06 F.S. OLESA A
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A 101 FUTSAL CERVELLO C.E. A
ESPARREGUERA, C.F.S. A 31 COLLBATÓ C.E. A
Descansa 22 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A
NATACIO SABADELL B 34 SANT CUGAT F.S. A
CORNELLA C.F.S. GPC B 05 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 09-02-2019
NATACIO SABADELL B 41 CORNELLA C.F.S. GPC B
Descansa 02 SANT CUGAT F.S. A
ESPARREGUERA, C.F.S. A 21 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A 81 COLLBATÓ C.E. A
OLIMPIC FLORESTA A 31 FUTSAL CERVELLO C.E. A
RIPOLLET F.S. A 31 F.S. OLESA A
RUBI C.E.F.S. A 311 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
Jornada 15 16-02-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 52 NATACIO SABADELL B
CORNELLA C.F.S. GPC B 13 Descansa
SANT CUGAT F.S. A 12 ESPARREGUERA, C.F.S. A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A 31 AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A
COLLBATÓ C.E. A 41 OLIMPIC FLORESTA A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 26 RIPOLLET F.S. A
F.S. OLESA A 90 RUBI C.E.F.S. A
Jornada 16 23-02-2019
Descansa 34 NATACIO SABADELL B
ESPARREGUERA, C.F.S. A 20 CORNELLA C.F.S. GPC B
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A 25 SANT CUGAT F.S. A
OLIMPIC FLORESTA A 14 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A
RIPOLLET F.S. A 33 COLLBATÓ C.E. A
RUBI C.E.F.S. A 43 FUTSAL CERVELLO C.E. A
F.S. OLESA A 10 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
Jornada 17 09-03-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 60 Descansa
NATACIO SABADELL B 23 ESPARREGUERA, C.F.S. A
CORNELLA C.F.S. GPC B 16 AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A
SANT CUGAT F.S. A 31 OLIMPIC FLORESTA A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A 24 RIPOLLET F.S. A
COLLBATÓ C.E. A 30 RUBI C.E.F.S. A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 16 F.S. OLESA A
Jornada 18 16-03-2019
ESPARREGUERA, C.F.S. A 13 Descansa
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A 30 NATACIO SABADELL B
OLIMPIC FLORESTA A 21 CORNELLA C.F.S. GPC B
RIPOLLET F.S. A 41 SANT CUGAT F.S. A
RUBI C.E.F.S. A 34 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A
F.S. OLESA A 52 COLLBATÓ C.E. A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 38 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
Jornada 19 23-03-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 21 ESPARREGUERA, C.F.S. A
Descansa 24 AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A
NATACIO SABADELL B 30 OLIMPIC FLORESTA A
CORNELLA C.F.S. GPC B 04 RIPOLLET F.S. A
SANT CUGAT F.S. A 30 RUBI C.E.F.S. A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A 14 F.S. OLESA A
COLLBATÓ C.E. A 73 FUTSAL CERVELLO C.E. A
Jornada 20 30-03-2019
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A 21 ESPARREGUERA, C.F.S. A
OLIMPIC FLORESTA A 37 Descansa
RIPOLLET F.S. A 54 NATACIO SABADELL B
RUBI C.E.F.S. A 12 CORNELLA C.F.S. GPC B
F.S. OLESA A 22 SANT CUGAT F.S. A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 02 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A
COLLBATÓ C.E. A 25 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
Jornada 21 06-04-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 22 AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A
ESPARREGUERA, C.F.S. A 30 OLIMPIC FLORESTA A
Descansa 13 RIPOLLET F.S. A
NATACIO SABADELL B 35 RUBI C.E.F.S. A
CORNELLA C.F.S. GPC B 24 F.S. OLESA A
SANT CUGAT F.S. A 80 FUTSAL CERVELLO C.E. A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A 53 COLLBATÓ C.E. A
Jornada 22 13-04-2019
OLIMPIC FLORESTA A 05 AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A
RIPOLLET F.S. A 47 ESPARREGUERA, C.F.S. A
RUBI C.E.F.S. A 23 Descansa
F.S. OLESA A 21 NATACIO SABADELL B
FUTSAL CERVELLO C.E. A 22 CORNELLA C.F.S. GPC B
COLLBATÓ C.E. A 13 SANT CUGAT F.S. A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A 42 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
Jornada 23 27-04-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 72 OLIMPIC FLORESTA A
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A 41 RIPOLLET F.S. A
ESPARREGUERA, C.F.S. A 52 RUBI C.E.F.S. A
Descansa 42 F.S. OLESA A
NATACIO SABADELL B 31 FUTSAL CERVELLO C.E. A
CORNELLA C.F.S. GPC B 40 COLLBATÓ C.E. A
SANT CUGAT F.S. A 21 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A
Jornada 24 11-05-2019
RIPOLLET F.S. A 41 OLIMPIC FLORESTA A
RUBI C.E.F.S. A 18 AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A
F.S. OLESA A 32 ESPARREGUERA, C.F.S. A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 41 Descansa
COLLBATÓ C.E. A 04 NATACIO SABADELL B
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A 31 CORNELLA C.F.S. GPC B
SANT CUGAT F.S. A 52 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
Jornada 25 18-05-2019
RIPOLLET F.S. A 13 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
OLIMPIC FLORESTA A 65 RUBI C.E.F.S. A
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A 03 F.S. OLESA A
ESPARREGUERA, C.F.S. A 43 FUTSAL CERVELLO C.E. A
Descansa 52 COLLBATÓ C.E. A
NATACIO SABADELL B 24 FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A
CORNELLA C.F.S. GPC B 04 SANT CUGAT F.S. A
Jornada 26 25-05-2019
RUBI C.E.F.S. A 83 RIPOLLET F.S. A
F.S. OLESA A 30 OLIMPIC FLORESTA A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 09 AMACAUTOMOTIVE MONTCADA A
COLLBATÓ C.E. A 03 ESPARREGUERA, C.F.S. A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU A 11 Descansa
SANT CUGAT F.S. A 54 NATACIO SABADELL B
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 21 CORNELLA C.F.S. GPC B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.