Competició | TEMPORADA 2018-2019

lliga primera divisio juvenil futbol sala | grup 4

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2018
RUBI C.E.F.S. A 34 F.S. OLESA A
CFS MONTCADA B 41 SANT CUGAT F.S A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 73 COVISA MANRESA F.S. B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. A 32 MOLINS 99, C.F.S. A
CASTELLAR, F.S. A 51 OLIMPIC FLORESTA A
NATACIO SABADELL B 20 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 03 SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTOESCOLA REQUENA A
Jornada 2 13-10-2018
F.S. OLESA A 62 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
SANT CUGAT F.S A 16 RUBI C.E.F.S. A
COVISA MANRESA F.S. B 33 CFS MONTCADA B
MOLINS 99, C.F.S. A 04 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
OLIMPIC FLORESTA A 12 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. A
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 31 CASTELLAR, F.S. A
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTOESCOLA REQUENA A 03 NATACIO SABADELL B
Jornada 3 20-10-2018
F.S. OLESA A 52 SANT CUGAT F.S A
RUBI C.E.F.S. A 43 COVISA MANRESA F.S. B
CFS MONTCADA B 51 MOLINS 99, C.F.S. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 53 OLIMPIC FLORESTA A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. A 10 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
CASTELLAR, F.S. A 31 SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTOESCOLA REQUENA A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 35 NATACIO SABADELL B
Jornada 4 27-10-2018
SANT CUGAT F.S A 13 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
COVISA MANRESA F.S. B 36 F.S. OLESA A
MOLINS 99, C.F.S. A 33 RUBI C.E.F.S. A
OLIMPIC FLORESTA A 50 CFS MONTCADA B
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 47 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTOESCOLA REQUENA A 21 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. A
NATACIO SABADELL B 33 CASTELLAR, F.S. A
Jornada 5 10-11-2018
SANT CUGAT F.S A 23 COVISA MANRESA F.S. B
F.S. OLESA A 81 MOLINS 99, C.F.S. A
RUBI C.E.F.S. A 83 OLIMPIC FLORESTA A
CFS MONTCADA B 42 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 51 SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTOESCOLA REQUENA A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. A 24 NATACIO SABADELL B
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 53 CASTELLAR, F.S. A
Jornada 6 17-11-2018
COVISA MANRESA F.S. B 33 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
MOLINS 99, C.F.S. A 10 SANT CUGAT F.S A
OLIMPIC FLORESTA A 14 F.S. OLESA A
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 22 RUBI C.E.F.S. A
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTOESCOLA REQUENA A 40 CFS MONTCADA B
NATACIO SABADELL B 53 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
CASTELLAR, F.S. A 21 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. A
Jornada 7 24-11-2018
COVISA MANRESA F.S. B 22 MOLINS 99, C.F.S. A
SANT CUGAT F.S A 04 OLIMPIC FLORESTA A
F.S. OLESA A 61 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
RUBI C.E.F.S. A 22 SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTOESCOLA REQUENA A
CFS MONTCADA B 07 NATACIO SABADELL B
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 62 CASTELLAR, F.S. A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 22 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. A
Jornada 8 01-12-2018
MOLINS 99, C.F.S. A 24 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
OLIMPIC FLORESTA A 64 COVISA MANRESA F.S. B
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 11 SANT CUGAT F.S A
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTOESCOLA REQUENA A 24 F.S. OLESA A
NATACIO SABADELL B 45 RUBI C.E.F.S. A
CASTELLAR, F.S. A 73 CFS MONTCADA B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. A 32 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Jornada 9 15-12-2018
MOLINS 99, C.F.S. A 13 OLIMPIC FLORESTA A
COVISA MANRESA F.S. B 62 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
SANT CUGAT F.S A 32 SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTOESCOLA REQUENA A
F.S. OLESA A 45 NATACIO SABADELL B
RUBI C.E.F.S. A 72 CASTELLAR, F.S. A
CFS MONTCADA B 23 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 33 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Jornada 10 22-12-2018
OLIMPIC FLORESTA A 21 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 21 MOLINS 99, C.F.S. A
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTOESCOLA REQUENA A 04 COVISA MANRESA F.S. B
NATACIO SABADELL B 71 SANT CUGAT F.S A
CASTELLAR, F.S. A 28 F.S. OLESA A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. A 32 RUBI C.E.F.S. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 42 CFS MONTCADA B
Jornada 11 12-01-2019
OLIMPIC FLORESTA A 52 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
MOLINS 99, C.F.S. A 24 SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTOESCOLA REQUENA A
COVISA MANRESA F.S. B 05 NATACIO SABADELL B
SANT CUGAT F.S A 44 CASTELLAR, F.S. A
F.S. OLESA A 41 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. A
RUBI C.E.F.S. A 90 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 30 CFS MONTCADA B
Jornada 12 19-01-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 33 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTOESCOLA REQUENA A 23 OLIMPIC FLORESTA A
NATACIO SABADELL B 72 MOLINS 99, C.F.S. A
CASTELLAR, F.S. A 36 COVISA MANRESA F.S. B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. A 12 SANT CUGAT F.S A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 64 F.S. OLESA A
CFS MONTCADA B 27 RUBI C.E.F.S. A
Jornada 13 26-01-2019
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 21 SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTOESCOLA REQUENA A
OLIMPIC FLORESTA A 44 NATACIO SABADELL B
MOLINS 99, C.F.S. A 23 CASTELLAR, F.S. A
COVISA MANRESA F.S. B 43 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. A
SANT CUGAT F.S A 14 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
F.S. OLESA A 81 CFS MONTCADA B
RUBI C.E.F.S. A 80 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 09-02-2019
F.S. OLESA A 81 RUBI C.E.F.S. A
SANT CUGAT F.S A 74 CFS MONTCADA B
COVISA MANRESA F.S. B 33 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
MOLINS 99, C.F.S. A 13 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. A
OLIMPIC FLORESTA A 46 CASTELLAR, F.S. A
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 14 NATACIO SABADELL B
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTOESCOLA REQUENA A 35 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
Jornada 15 16-02-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 24 F.S. OLESA A
RUBI C.E.F.S. A 51 SANT CUGAT F.S A
CFS MONTCADA B 22 COVISA MANRESA F.S. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 61 MOLINS 99, C.F.S. A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. A 22 OLIMPIC FLORESTA A
CASTELLAR, F.S. A 34 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
NATACIO SABADELL B 72 SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTOESCOLA REQUENA A
Jornada 16 23-02-2019
SANT CUGAT F.S A 23 F.S. OLESA A
COVISA MANRESA F.S. B 92 RUBI C.E.F.S. A
MOLINS 99, C.F.S. A 42 CFS MONTCADA B
OLIMPIC FLORESTA A 21 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 11 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. A
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTOESCOLA REQUENA A 63 CASTELLAR, F.S. A
NATACIO SABADELL B 62 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
Jornada 17 09-03-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 33 SANT CUGAT F.S A
F.S. OLESA A 53 COVISA MANRESA F.S. B
RUBI C.E.F.S. A 50 MOLINS 99, C.F.S. A
CFS MONTCADA B 21 OLIMPIC FLORESTA A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 63 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. A 12 SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTOESCOLA REQUENA A
CASTELLAR, F.S. A 13 NATACIO SABADELL B
Jornada 18 16-03-2019
COVISA MANRESA F.S. B 51 SANT CUGAT F.S A
MOLINS 99, C.F.S. A 24 F.S. OLESA A
OLIMPIC FLORESTA A 44 RUBI C.E.F.S. A
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 41 CFS MONTCADA B
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTOESCOLA REQUENA A 45 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
NATACIO SABADELL B 42 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. A
CASTELLAR, F.S. A 43 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
Jornada 19 23-03-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 23 COVISA MANRESA F.S. B
SANT CUGAT F.S A 11 MOLINS 99, C.F.S. A
F.S. OLESA A 61 OLIMPIC FLORESTA A
RUBI C.E.F.S. A 22 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
CFS MONTCADA B 33 SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTOESCOLA REQUENA A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 76 NATACIO SABADELL B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. A 10 CASTELLAR, F.S. A
Jornada 20 30-03-2019
MOLINS 99, C.F.S. A 13 COVISA MANRESA F.S. B
OLIMPIC FLORESTA A 54 SANT CUGAT F.S A
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 06 F.S. OLESA A
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTOESCOLA REQUENA A 11 RUBI C.E.F.S. A
NATACIO SABADELL B 111 CFS MONTCADA B
CASTELLAR, F.S. A 64 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. A 23 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
Jornada 21 06-04-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 51 MOLINS 99, C.F.S. A
COVISA MANRESA F.S. B 41 OLIMPIC FLORESTA A
SANT CUGAT F.S A 28 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
F.S. OLESA A 52 SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTOESCOLA REQUENA A
RUBI C.E.F.S. A 23 NATACIO SABADELL B
CFS MONTCADA B 25 CASTELLAR, F.S. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 53 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. A
Jornada 22 13-04-2019
OLIMPIC FLORESTA A 71 MOLINS 99, C.F.S. A
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 24 COVISA MANRESA F.S. B
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTOESCOLA REQUENA A 20 SANT CUGAT F.S A
NATACIO SABADELL B 54 F.S. OLESA A
CASTELLAR, F.S. A 23 RUBI C.E.F.S. A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. A 11 CFS MONTCADA B
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 33 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
Jornada 23 27-04-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 41 OLIMPIC FLORESTA A
MOLINS 99, C.F.S. A 37 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
COVISA MANRESA F.S. B 33 SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTOESCOLA REQUENA A
SANT CUGAT F.S A 42 NATACIO SABADELL B
F.S. OLESA A 44 CASTELLAR, F.S. A
RUBI C.E.F.S. A 91 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. A
CFS MONTCADA B 54 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Jornada 24 11-05-2019
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 24 OLIMPIC FLORESTA A
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTOESCOLA REQUENA A 73 MOLINS 99, C.F.S. A
NATACIO SABADELL B 122 COVISA MANRESA F.S. B
CASTELLAR, F.S. A 91 SANT CUGAT F.S A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. A 11 F.S. OLESA A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 59 RUBI C.E.F.S. A
CFS MONTCADA B 45 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
Jornada 25 18-05-2019
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 23 SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
OLIMPIC FLORESTA A 13 SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTOESCOLA REQUENA A
MOLINS 99, C.F.S. A 010 NATACIO SABADELL B
COVISA MANRESA F.S. B 33 CASTELLAR, F.S. A
SANT CUGAT F.S A 04 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. A
F.S. OLESA A 12 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
RUBI C.E.F.S. A 70 CFS MONTCADA B
Jornada 26 25-05-2019
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTOESCOLA REQUENA A 65 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
NATACIO SABADELL B 63 OLIMPIC FLORESTA A
CASTELLAR, F.S. A 61 MOLINS 99, C.F.S. A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. A 42 COVISA MANRESA F.S. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 21 SANT CUGAT F.S A
CFS MONTCADA B 45 F.S. OLESA A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A 05 RUBI C.E.F.S. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.