Competició | TEMPORADA 2018-2019

lliga segona divisio infantil futbol sala | grup 6

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2018
FUTSAL CERVELLO C.E. B 19 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
AECS L'HOSPITALET A 43 FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY B
Descansa 18 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
CLUB FUTBOL SALA CUBELLES A 61 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 D
JOVENTUT LES CORTS A 15 Descansa
F.S. OLESA C 14 VALLIRANA A.E. A
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A 51 FUTSAL MONTPEDROS CLUB A
Jornada 2 13-10-2018
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 31 ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A
FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY B 72 FUTSAL CERVELLO C.E. B
Descansa 09 AECS L'HOSPITALET A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 D 25 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
Descansa 71 CLUB FUTBOL SALA CUBELLES A
VALLIRANA A.E. A 13 JOVENTUT LES CORTS A
FUTSAL MONTPEDROS CLUB A 04 F.S. OLESA C
Jornada 3 20-10-2018
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 30 FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY B
FUTSAL CERVELLO C.E. B 61 Descansa
AECS L'HOSPITALET A 52 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 D
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 29 Descansa
CLUB FUTBOL SALA CUBELLES A 61 VALLIRANA A.E. A
JOVENTUT LES CORTS A 16 FUTSAL MONTPEDROS CLUB A
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A 81 F.S. OLESA C
Jornada 4 27-10-2018
FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY B 23 ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A
Descansa 110 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 D 30 FUTSAL CERVELLO C.E. B
Descansa 21 AECS L'HOSPITALET A
VALLIRANA A.E. A 24 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
FUTSAL MONTPEDROS CLUB A 05 CLUB FUTBOL SALA CUBELLES A
F.S. OLESA C 12 JOVENTUT LES CORTS A
Jornada 5 10-11-2018
FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY B 162 Descansa
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 50 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 D
FUTSAL CERVELLO C.E. B 110 Descansa
AECS L'HOSPITALET A 64 VALLIRANA A.E. A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 101 FUTSAL MONTPEDROS CLUB A
CLUB FUTBOL SALA CUBELLES A 72 F.S. OLESA C
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A 63 JOVENTUT LES CORTS A
Jornada 6 17-11-2018
Descansa 16 ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 D 03 FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY B
Descansa 20 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
VALLIRANA A.E. A 31 FUTSAL CERVELLO C.E. B
FUTSAL MONTPEDROS CLUB A 29 AECS L'HOSPITALET A
F.S. OLESA C 28 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
JOVENTUT LES CORTS A 011 CLUB FUTBOL SALA CUBELLES A
Jornada 7 24-11-2018
Descansa 10 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 D
FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY B 46 Descansa
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 130 VALLIRANA A.E. A
FUTSAL CERVELLO C.E. B 23 FUTSAL MONTPEDROS CLUB A
AECS L'HOSPITALET A 61 F.S. OLESA C
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 164 JOVENTUT LES CORTS A
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A 05 CLUB FUTBOL SALA CUBELLES A
Jornada 8 01-12-2018
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 D 34 ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A
Descansa 150 Descansa
VALLIRANA A.E. A 29 FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY B
FUTSAL MONTPEDROS CLUB A 09 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
F.S. OLESA C 23 FUTSAL CERVELLO C.E. B
JOVENTUT LES CORTS A 07 AECS L'HOSPITALET A
CLUB FUTBOL SALA CUBELLES A 24 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
Jornada 9 15-12-2018
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 D 28 Descansa
Descansa 26 VALLIRANA A.E. A
FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY B 81 FUTSAL MONTPEDROS CLUB A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 111 F.S. OLESA C
FUTSAL CERVELLO C.E. B 22 JOVENTUT LES CORTS A
AECS L'HOSPITALET A 32 CLUB FUTBOL SALA CUBELLES A
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A 41 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
Jornada 10 22-12-2018
Descansa 54 ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A
VALLIRANA A.E. A 32 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 D
FUTSAL MONTPEDROS CLUB A 52 Descansa
F.S. OLESA C 33 FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY B
JOVENTUT LES CORTS A 111 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
CLUB FUTBOL SALA CUBELLES A 80 FUTSAL CERVELLO C.E. B
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 25 AECS L'HOSPITALET A
Jornada 11 12-01-2019
Descansa 90 VALLIRANA A.E. A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 D 31 FUTSAL MONTPEDROS CLUB A
Descansa 34 F.S. OLESA C
FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY B 120 JOVENTUT LES CORTS A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 71 CLUB FUTBOL SALA CUBELLES A
FUTSAL CERVELLO C.E. B 14 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A 22 AECS L'HOSPITALET A
Jornada 12 19-01-2019
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A 21 VALLIRANA A.E. A
FUTSAL MONTPEDROS CLUB A 16 Descansa
F.S. OLESA C 41 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 D
JOVENTUT LES CORTS A 21 Descansa
CLUB FUTBOL SALA CUBELLES A 25 FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY B
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 14 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
AECS L'HOSPITALET A 61 FUTSAL CERVELLO C.E. B
Jornada 13 26-01-2019
VALLIRANA A.E. A 62 FUTSAL MONTPEDROS CLUB A
Descansa 132 F.S. OLESA C
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 D 32 JOVENTUT LES CORTS A
Descansa 25 CLUB FUTBOL SALA CUBELLES A
FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY B 73 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 31 AECS L'HOSPITALET A
FUTSAL CERVELLO C.E. B 14 ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 09-02-2019
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 71 FUTSAL CERVELLO C.E. B
FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY B 41 AECS L'HOSPITALET A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 111 Descansa
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 D 22 CLUB FUTBOL SALA CUBELLES A
Descansa 111 JOVENTUT LES CORTS A
VALLIRANA A.E. A 64 F.S. OLESA C
FUTSAL MONTPEDROS CLUB A 07 ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A
Jornada 15 16-02-2019
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A 15 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
FUTSAL CERVELLO C.E. B 15 FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY B
AECS L'HOSPITALET A 40 Descansa
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 105 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 D
CLUB FUTBOL SALA CUBELLES A 48 Descansa
JOVENTUT LES CORTS A 52 VALLIRANA A.E. A
F.S. OLESA C 60 FUTSAL MONTPEDROS CLUB A
Jornada 16 23-02-2019
FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY B 44 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
Descansa 12 FUTSAL CERVELLO C.E. B
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 D 12 AECS L'HOSPITALET A
Descansa 41 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
VALLIRANA A.E. A 05 CLUB FUTBOL SALA CUBELLES A
FUTSAL MONTPEDROS CLUB A 41 JOVENTUT LES CORTS A
F.S. OLESA C 25 ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A
Jornada 17 09-03-2019
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A 82 FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY B
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 110 Descansa
FUTSAL CERVELLO C.E. B 14 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 D
AECS L'HOSPITALET A 24 Descansa
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 81 VALLIRANA A.E. A
CLUB FUTBOL SALA CUBELLES A 61 FUTSAL MONTPEDROS CLUB A
JOVENTUT LES CORTS A 21 F.S. OLESA C
Jornada 18 16-03-2019
Descansa 013 FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY B
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 D 05 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
Descansa 82 FUTSAL CERVELLO C.E. B
VALLIRANA A.E. A 13 AECS L'HOSPITALET A
FUTSAL MONTPEDROS CLUB A 16 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
F.S. OLESA C 52 CLUB FUTBOL SALA CUBELLES A
JOVENTUT LES CORTS A 44 ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A
Jornada 19 23-03-2019
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A 30 Descansa
FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY B 54 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 D
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 25 Descansa
FUTSAL CERVELLO C.E. B 43 VALLIRANA A.E. A
AECS L'HOSPITALET A 41 FUTSAL MONTPEDROS CLUB A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 80 F.S. OLESA C
CLUB FUTBOL SALA CUBELLES A 111 JOVENTUT LES CORTS A
Jornada 20 30-03-2019
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 D 20 Descansa
Descansa 44 FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY B
VALLIRANA A.E. A 211 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
FUTSAL MONTPEDROS CLUB A 11 FUTSAL CERVELLO C.E. B
F.S. OLESA C 02 AECS L'HOSPITALET A
JOVENTUT LES CORTS A 15 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
CLUB FUTBOL SALA CUBELLES A 21 ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A
Jornada 21 06-04-2019
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A 33 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 D
Descansa 010 Descansa
FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY B 64 VALLIRANA A.E. A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 140 FUTSAL MONTPEDROS CLUB A
FUTSAL CERVELLO C.E. B 01 F.S. OLESA C
AECS L'HOSPITALET A 111 JOVENTUT LES CORTS A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 34 CLUB FUTBOL SALA CUBELLES A
Jornada 22 13-04-2019
Descansa 91 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 D
VALLIRANA A.E. A 45 Descansa
FUTSAL MONTPEDROS CLUB A 314 FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY B
F.S. OLESA C 33 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
JOVENTUT LES CORTS A 32 FUTSAL CERVELLO C.E. B
CLUB FUTBOL SALA CUBELLES A 15 AECS L'HOSPITALET A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 21 ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A
Jornada 23 27-04-2019
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A 45 Descansa
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 D 64 VALLIRANA A.E. A
Descansa 23 FUTSAL MONTPEDROS CLUB A
FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY B 64 F.S. OLESA C
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 120 JOVENTUT LES CORTS A
FUTSAL CERVELLO C.E. B 23 CLUB FUTBOL SALA CUBELLES A
AECS L'HOSPITALET A 42 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
Jornada 24 11-05-2019
VALLIRANA A.E. A 111 Descansa
FUTSAL MONTPEDROS CLUB A 14 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 D
F.S. OLESA C 51 Descansa
JOVENTUT LES CORTS A 110 FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY B
CLUB FUTBOL SALA CUBELLES A 25 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 91 FUTSAL CERVELLO C.E. B
AECS L'HOSPITALET A 41 ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A
Jornada 25 18-05-2019
VALLIRANA A.E. A 24 ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A
Descansa 110 FUTSAL MONTPEDROS CLUB A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 D 30 F.S. OLESA C
Descansa 15 JOVENTUT LES CORTS A
FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY B 42 CLUB FUTBOL SALA CUBELLES A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 51 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
FUTSAL CERVELLO C.E. B 05 AECS L'HOSPITALET A
Jornada 26 25-05-2019
FUTSAL MONTPEDROS CLUB A 01 VALLIRANA A.E. A
F.S. OLESA C 59 Descansa
JOVENTUT LES CORTS A 02 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 D
CLUB FUTBOL SALA CUBELLES A 60 Descansa
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 32 FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY B
AECS L'HOSPITALET A 35 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA A 60 FUTSAL CERVELLO C.E. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.