Competició | TEMPORADA 2019-2020

tercera catalana | grup 8

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-09-2019
VILADECANS U.D. B 11 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
PRAT, A.E. B 11 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
CASTELLDEFELS, U.E. B 12 ABRERA, A.E. A
OLESA MONTSERRAT, C.F. A 13 Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 20 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
PALLEJA, C.F. A 01 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 32 Descansa
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A 21 CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 20 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
Jornada 2 15-09-2019
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 32 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 02 VILADECANS U.D. B
ABRERA, A.E. A 21 PRAT, A.E. B
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A 21 CASTELLDEFELS, U.E. B
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 12 OLESA MONTSERRAT, C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 20 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
Descansa 02 PALLEJA, C.F. A
CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A 32 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 21 SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
Jornada 3 22-09-2019
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 11 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
VILADECANS U.D. B 41 ABRERA, A.E. A
PRAT, A.E. B 11 Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
CASTELLDEFELS, U.E. B 20 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
OLESA MONTSERRAT, C.F. A 15 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 50 Descansa
PALLEJA, C.F. A 23 CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 11 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 41 SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
Jornada 4 29-09-2019
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 02 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
ABRERA, A.E. A 21 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A 32 VILADECANS U.D. B
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 12 PRAT, A.E. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 31 CASTELLDEFELS, U.E. B
Descansa 11 OLESA MONTSERRAT, C.F. A
CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A 15 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 32 PALLEJA, C.F. A
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A 03 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
Jornada 5 06-10-2019
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 01 ABRERA, A.E. A
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 32 Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
VILADECANS U.D. B 10 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
PRAT, A.E. B 03 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
CASTELLDEFELS, U.E. B 20 Descansa
OLESA MONTSERRAT, C.F. A 13 CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 22 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
PALLEJA, C.F. A 13 SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 30 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
Jornada 6 13-10-2019
ABRERA, A.E. A 11 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A 32 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 14 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 21 VILADECANS U.D. B
Descansa 12 PRAT, A.E. B
CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A 00 CASTELLDEFELS, U.E. B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 21 OLESA MONTSERRAT, C.F. A
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A 41 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 20 PALLEJA, C.F. A
Jornada 7 20-10-2019
ABRERA, A.E. A 32 Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 11 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 12 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
VILADECANS U.D. B 20 Descansa
PRAT, A.E. B 11 CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A
CASTELLDEFELS, U.E. B 24 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
OLESA MONTSERRAT, C.F. A 16 SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 02 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 10 PALLEJA, C.F. A
Jornada 8 27-10-2019
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A 03 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 44 ABRERA, A.E. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 51 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
Descansa 33 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A 12 VILADECANS U.D. B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 01 PRAT, A.E. B
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A 10 CASTELLDEFELS, U.E. B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 30 OLESA MONTSERRAT, C.F. A
PALLEJA, C.F. A 41 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
Jornada 9 03-11-2019
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A 33 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
ABRERA, A.E. A 01 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 22 Descansa
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 50 CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A
VILADECANS U.D. B 11 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
PRAT, A.E. B 20 SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
CASTELLDEFELS, U.E. B 13 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
OLESA MONTSERRAT, C.F. A 21 PALLEJA, C.F. A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 41 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
Jornada 10 10-11-2019
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 22 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 32 Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
Descansa 31 ABRERA, A.E. A
CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A 23 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 12 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A 11 VILADECANS U.D. B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 31 PRAT, A.E. B
PALLEJA, C.F. A 20 CASTELLDEFELS, U.E. B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 31 OLESA MONTSERRAT, C.F. A
Jornada 11 17-11-2019
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 01 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A 51 Descansa
ABRERA, A.E. A 20 CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 42 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 20 SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
VILADECANS U.D. B 11 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
PRAT, A.E. B 11 PALLEJA, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. B 23 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 71 OLESA MONTSERRAT, C.F. A
Jornada 12 24-11-2019
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 10 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Descansa 32 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A 30 Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 51 ABRERA, A.E. A
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A 23 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 11 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
PALLEJA, C.F. A 22 VILADECANS U.D. B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 23 PRAT, A.E. B
OLESA MONTSERRAT, C.F. A 11 CASTELLDEFELS, U.E. B
Jornada 13 01-12-2019
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 80 Descansa
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 41 CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A 11 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
ABRERA, A.E. A 51 SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 03 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 23 PALLEJA, C.F. A
VILADECANS U.D. B 41 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
PRAT, A.E. B 30 OLESA MONTSERRAT, C.F. A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 00 CASTELLDEFELS, U.E. B
Jornada 14 15-12-2019
Descansa 33 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A 01 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 22 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A 33 Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 20 ABRERA, A.E. A
PALLEJA, C.F. A 10 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 02 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
OLESA MONTSERRAT, C.F. A 15 VILADECANS U.D. B
CASTELLDEFELS, U.E. B 00 PRAT, A.E. B
Jornada 15 22-12-2019
Descansa 41 CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 30 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 14 SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A 12 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
ABRERA, A.E. A 22 PALLEJA, C.F. A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 11 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 63 OLESA MONTSERRAT, C.F. A
VILADECANS U.D. B 01 CASTELLDEFELS, U.E. B
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 11 PRAT, A.E. B
Jornada 16 12-01-2020
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 23 CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 43 Descansa
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A 13 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 43 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
PALLEJA, C.F. A 03 Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 42 ABRERA, A.E. A
OLESA MONTSERRAT, C.F. A 32 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
CASTELLDEFELS, U.E. B 20 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
PRAT, A.E. B 14 VILADECANS U.D. B
Jornada 17 19-01-2020
CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A 42 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
Descansa 22 SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 21 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 10 PALLEJA, C.F. A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A 41 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
ABRERA, A.E. A 11 OLESA MONTSERRAT, C.F. A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 02 CASTELLDEFELS, U.E. B
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 32 PRAT, A.E. B
VILADECANS U.D. B 31 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 26-01-2020
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 40 VILADECANS U.D. B
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 12 PRAT, A.E. B
ABRERA, A.E. A 11 CASTELLDEFELS, U.E. B
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A 52 OLESA MONTSERRAT, C.F. A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 20 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 61 PALLEJA, C.F. A
Descansa 02 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A 16 SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 41 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Jornada 19 02-02-2020
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 33 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
VILADECANS U.D. B 10 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
PRAT, A.E. B 11 ABRERA, A.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. B 11 Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
OLESA MONTSERRAT, C.F. A 21 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 02 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
PALLEJA, C.F. A 42 Descansa
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 12 CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A 42 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
Jornada 20 09-02-2020
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 01 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
ABRERA, A.E. A 11 VILADECANS U.D. B
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A 13 PRAT, A.E. B
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 00 CASTELLDEFELS, U.E. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 41 OLESA MONTSERRAT, C.F. A
Descansa 12 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A 13 PALLEJA, C.F. A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 23 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A 81 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Jornada 21 16-02-2020
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 21 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 21 ABRERA, A.E. A
VILADECANS U.D. B 12 Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
PRAT, A.E. B 21 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. B 02 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
OLESA MONTSERRAT, C.F. A 31 Descansa
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 32 CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A
PALLEJA, C.F. A 33 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 31 SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
Jornada 22 01-03-2020
ABRERA, A.E. A 23 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A 11 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 43 VILADECANS U.D. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 12 PRAT, A.E. B
Descansa 41 CASTELLDEFELS, U.E. B
CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A 23 OLESA MONTSERRAT, C.F. A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 13 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A 41 PALLEJA, C.F. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 20 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Jornada 23 08-03-2020
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 12 ABRERA, A.E. A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 30 Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 31 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
VILADECANS U.D. B 10 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
PRAT, A.E. B 20 Descansa
CASTELLDEFELS, U.E. B 21 CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A
OLESA MONTSERRAT, C.F. A 32 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 12 SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
PALLEJA, C.F. A 11 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
Jornada 24 15-03-2020
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A - ABRERA, A.E. A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
Descansa - VILADECANS U.D. B
CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A - PRAT, A.E. B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A - CASTELLDEFELS, U.E. B
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A - OLESA MONTSERRAT, C.F. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
PALLEJA, C.F. A - VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Jornada 25 22-03-2020
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A - Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
ABRERA, A.E. A - LA PALMA CERVELLO, U.E. A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A - Descansa
VILADECANS U.D. B - CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A
PRAT, A.E. B - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
CASTELLDEFELS, U.E. B - SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
OLESA MONTSERRAT, C.F. A - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A - PALLEJA, C.F. A
Jornada 26 29-03-2020
LA PALMA CERVELLO, U.E. A - Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - ABRERA, A.E. A
Descansa - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A - VILADECANS U.D. B
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A - PRAT, A.E. B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A - CASTELLDEFELS, U.E. B
PALLEJA, C.F. A - OLESA MONTSERRAT, C.F. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A - VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Jornada 27 05-04-2020
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A - LA PALMA CERVELLO, U.E. A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
ABRERA, A.E. A - Descansa
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A - CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
VILADECANS U.D. B - SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
PRAT, A.E. B - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
CASTELLDEFELS, U.E. B - PALLEJA, C.F. A
OLESA MONTSERRAT, C.F. A - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
Jornada 28 19-04-2020
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - LA PALMA CERVELLO, U.E. A
Descansa - Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A - ABRERA, A.E. A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A - VILADECANS U.D. B
PALLEJA, C.F. A - PRAT, A.E. B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A - CASTELLDEFELS, U.E. B
OLESA MONTSERRAT, C.F. A - VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Jornada 29 26-04-2020
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A - Descansa
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A - CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A
ABRERA, A.E. A - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A - SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
VILADECANS U.D. B - PALLEJA, C.F. A
PRAT, A.E. B - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. B - OLESA MONTSERRAT, C.F. A
Jornada 30 03-05-2020
Descansa - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A - LA PALMA CERVELLO, U.E. A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A - Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A - ABRERA, A.E. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
PALLEJA, C.F. A - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A - VILADECANS U.D. B
OLESA MONTSERRAT, C.F. A - PRAT, A.E. B
CASTELLDEFELS, U.E. B - VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Jornada 31 10-05-2020
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A - Descansa
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A - SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
ABRERA, A.E. A - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A - PALLEJA, C.F. A
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
VILADECANS U.D. B - OLESA MONTSERRAT, C.F. A
PRAT, A.E. B - CASTELLDEFELS, U.E. B
Jornada 32 17-05-2020
CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A - Descansa
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A - LA PALMA CERVELLO, U.E. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A - Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
PALLEJA, C.F. A - ABRERA, A.E. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
OLESA MONTSERRAT, C.F. A - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
CASTELLDEFELS, U.E. B - VILADECANS U.D. B
PRAT, A.E. B - VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Jornada 33 24-05-2020
CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A - VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Descansa - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A - PALLEJA, C.F. A
ABRERA, A.E. A - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A - OLESA MONTSERRAT, C.F. A
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A - CASTELLDEFELS, U.E. B
VILADECANS U.D. B - PRAT, A.E. B
Jornada 34 31-05-2020
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A - CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA A
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A - Descansa
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
PALLEJA, C.F. A - LA PALMA CERVELLO, U.E. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A - Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
OLESA MONTSERRAT, C.F. A - ABRERA, A.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. B - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
PRAT, A.E. B - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A - VILADECANS U.D. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.