Competició | TEMPORADA 2023-2024
infantil segona divisio | grup 15
Competició | TEMPORADA 2023-2024
PLAY OFF ASCENS A SEGONA DIVISIÓ PRIMERA FEDERACIÓN SEGUNDA FEDERACIÓN PLAY OFF ASCENS A SEGONA FEDERACIÓ TERCERA FEDERACIÓN COPA FEDERACIÓ - Fase autonòmica FASE FINAL PLAY OFF ASCENS A SEGONA FEDERACIÓ COPA CATALUNYA ABSOLUTA LLIGA ELIT COPA LLEIDA PROMOCIÓ ASCENS A TERCERA FEDERACIÓ PROMOCIÓ ASCENS A LLIGA ELIT PRIMERA CATALANA FASE FINAL COPA CATALUNYA AMATEUR PROMOCIÓ ASCENS A PRIMERA CATALANA COPA PIRINEUS SEGONA CATALANA TERCERA CATALANA FINAL TROFEU PEPITO ESTEVE QUARTA CATALANA PROMOCIÓ ASCENS QUARTA CATALANA TARRAGONA ASCENS TERCERA CATALANA LLEIDA PROMOCIÓ ASCENS QUARTA CATALANA GIRONA Segona Fase - QUARTA CATALANA PROMOCIÓ ASCENS QUARTA CATALANA TERRES EBRE FASE FINAL COPA LLEIDA QUARTA CATALANA PROMOCIÓ ASCENS A TERCERA CATALANA COPA LLEIDA QUARTA CATALANA DIVISIÓ HONOR JUVENIL LLIGA NACIONAL JUVENIL CAMPIONAT DE CATALUNYA JUVENIL PREFERENT JUVENILS COPA PRIMAVERA JUVENIL TERRES EBRE JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ FASE ASCENS JUVENIL TERRES EBRE JUVENIL SEGONA DIVISIÓ JUVENIL SEGONA DIVISIÓ SEGONA FASE TARRAGONA Eliminatòries - Torneig JUVENIL SEGONA DIVISIÓ Torneig - JUVENIL SEGONA DIVISIÓ CAMPIONAT DE CATALUNYA CADET DIVISIÓ HONOR CADET PREFERENT CADET CADET PRIMERA DIVISIÓ FASE ASCENS CADET PRIMERA DIVISIÓ TERRES EBRE Torneig - CADET SEGONA DIVISIÓ CADET SEGONA DIVISIÓ DIVISIÓ HONOR INFANTIL CAMPIONAT DE CATALUNYA INFANTIL PREFERENT INFANTIL COPA PRIMAVERA INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ TERRES EBRE PROMOCIÓ INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ COPA PRIMAVERA INFANTIL SEGONA DIVISIÓ TERRES EBRE Torneig - INFANTIL SEGONA DIVISIÓ INFANTIL SEGONA DIVISIÓ
GRUP 1 GRUP 2 GRUP 3 GRUP 4 GRUP 5 GRUP 6 GRUP 7 GRUP 8 GRUP 9 GRUP 10 GRUP 11 GRUP 12 GRUP 13 GRUP 14 GRUP 15 GRUP 16 GRUP 17 GRUP 18 GRUP 19 GRUP 20 GRUP 21 GRUP 22 GRUP 23 GRUP 24 GRUP 25 GRUP 26 GRUP 27 GRUP 28 GRUP 29 GRUP 30 GRUP 31 GRUP 32 GRUP 33 GRUP 34 GRUP 35 GRUP 36 GRUP 37 GRUP 38 GRUP 39 GRUP 40 GRUP 41 GRUP 42 GRUP 43 GRUP 44 GRUP 45 GRUP 46 GRUP 47 GRUP 48 GRUP 49 GRUP 50 GRUP 51 GRUP 52 GRUP 53 GRUP 54 GRUP 55 GRUP 56 GRUP 57 GRUP 58 GRUP 59 GRUP 60 GRUP 61 GRUP 62 GRUP 63 GRUP 64 GRUP 65
PRIMERA VOLTA
Jornada 1
08-10-2023
BATEA, C.F. A
5 1
AMPOSTA, C.F. C MORA LA NOVA, AT. A
4 2
RAPITENCA, U.E. B OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
2 2
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B TORTOSA EBRE, C.F. D
0 5
GANDESA, C.F. A SANTA BARBARA, C.F. A
10 1
CAMPREDO, U.D. A
Jornada 2
15-10-2023
AMPOSTA, C.F. C
0 10
SANTA BARBARA, C.F. A RAPITENCA, U.E. B
1 6
BATEA, C.F. A L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B
5 0
MORA LA NOVA, AT. A GANDESA, C.F. A
1 2
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A CAMPREDO, U.D. A
1 2
TORTOSA EBRE, C.F. D
Jornada 3
22-10-2023
AMPOSTA, C.F. C
2 0
RAPITENCA, U.E. B BATEA, C.F. A
3 1
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B MORA LA NOVA, AT. A
1 2
GANDESA, C.F. A OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
1 0
CAMPREDO, U.D. A SANTA BARBARA, C.F. A
6 0
TORTOSA EBRE, C.F. D
Jornada 4
29-10-2023
RAPITENCA, U.E. B
0 7
SANTA BARBARA, C.F. A L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B
7 0
AMPOSTA, C.F. C GANDESA, C.F. A
0 3
BATEA, C.F. A CAMPREDO, U.D. A
1 2
MORA LA NOVA, AT. A TORTOSA EBRE, C.F. D
0 5
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
Jornada 5
05-11-2023
RAPITENCA, U.E. B
0 4
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B AMPOSTA, C.F. C
0 7
GANDESA, C.F. A BATEA, C.F. A
6 0
CAMPREDO, U.D. A MORA LA NOVA, AT. A
7 2
TORTOSA EBRE, C.F. D SANTA BARBARA, C.F. A
5 0
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
Jornada 6
12-11-2023
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B
0 5
SANTA BARBARA, C.F. A GANDESA, C.F. A
3 1
RAPITENCA, U.E. B CAMPREDO, U.D. A
12 0
AMPOSTA, C.F. C TORTOSA EBRE, C.F. D
0 4
BATEA, C.F. A OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
2 2
MORA LA NOVA, AT. A
Jornada 7
19-11-2023
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B
0 1
GANDESA, C.F. A RAPITENCA, U.E. B
2 3
CAMPREDO, U.D. A AMPOSTA, C.F. C
1 4
TORTOSA EBRE, C.F. D BATEA, C.F. A
4 1
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A SANTA BARBARA, C.F. A
5 1
MORA LA NOVA, AT. A
Jornada 8
26-11-2023
SANTA BARBARA, C.F. A
3 3
GANDESA, C.F. A CAMPREDO, U.D. A
0 3
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B TORTOSA EBRE, C.F. D
0 1
RAPITENCA, U.E. B OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
1 0
AMPOSTA, C.F. C MORA LA NOVA, AT. A
2 4
BATEA, C.F. A
Jornada 9
03-12-2023
GANDESA, C.F. A
5 1
CAMPREDO, U.D. A L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B
1 0
TORTOSA EBRE, C.F. D RAPITENCA, U.E. B
0 6
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A AMPOSTA, C.F. C
1 1
MORA LA NOVA, AT. A BATEA, C.F. A
3 1
SANTA BARBARA, C.F. A
SEGONA VOLTA
Jornada 10
17-12-2023
AMPOSTA, C.F. C
1 8
BATEA, C.F. A RAPITENCA, U.E. B
0 5
MORA LA NOVA, AT. A L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B
2 2
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A GANDESA, C.F. A
5 2
TORTOSA EBRE, C.F. D CAMPREDO, U.D. A
2 5
SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 11
14-01-2024
SANTA BARBARA, C.F. A
14 3
AMPOSTA, C.F. C BATEA, C.F. A
6 1
RAPITENCA, U.E. B MORA LA NOVA, AT. A
1 1
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
4 2
GANDESA, C.F. A TORTOSA EBRE, C.F. D
0 4
CAMPREDO, U.D. A
Jornada 12
21-01-2024
RAPITENCA, U.E. B
3 3
AMPOSTA, C.F. C L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B
0 0
BATEA, C.F. A GANDESA, C.F. A
4 2
MORA LA NOVA, AT. A CAMPREDO, U.D. A
2 5
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A TORTOSA EBRE, C.F. D
0 8
SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 13
28-01-2024
SANTA BARBARA, C.F. A
4 0
RAPITENCA, U.E. B AMPOSTA, C.F. C
1 3
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B BATEA, C.F. A
3 2
GANDESA, C.F. A MORA LA NOVA, AT. A
1 2
CAMPREDO, U.D. A OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
3 1
TORTOSA EBRE, C.F. D
Jornada 14
04-02-2024
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B
6 0
RAPITENCA, U.E. B GANDESA, C.F. A
9 1
AMPOSTA, C.F. C CAMPREDO, U.D. A
2 3
BATEA, C.F. A TORTOSA EBRE, C.F. D
2 0
MORA LA NOVA, AT. A OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
1 4
SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 15
18-02-2024
SANTA BARBARA, C.F. A
2 2
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B RAPITENCA, U.E. B
2 5
GANDESA, C.F. A AMPOSTA, C.F. C
2 4
CAMPREDO, U.D. A BATEA, C.F. A
3 0
TORTOSA EBRE, C.F. D MORA LA NOVA, AT. A
0 3
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
Jornada 16
25-02-2024
GANDESA, C.F. A
0 1
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B CAMPREDO, U.D. A
7 0
RAPITENCA, U.E. B TORTOSA EBRE, C.F. D
2 1
AMPOSTA, C.F. C OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
3 2
BATEA, C.F. A MORA LA NOVA, AT. A
0 6
SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 17
03-03-2024
GANDESA, C.F. A
1 4
SANTA BARBARA, C.F. A L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B
2 1
CAMPREDO, U.D. A RAPITENCA, U.E. B
0 2
TORTOSA EBRE, C.F. D AMPOSTA, C.F. C
0 10
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A BATEA, C.F. A
5 0
MORA LA NOVA, AT. A
Jornada 18
10-03-2024
CAMPREDO, U.D. A
2 5
GANDESA, C.F. A TORTOSA EBRE, C.F. D
0 1
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
6 0
RAPITENCA, U.E. B MORA LA NOVA, AT. A
2 5
AMPOSTA, C.F. C SANTA BARBARA, C.F. A
2 1
BATEA, C.F. A
Atenció: Fes clic secundari i selecciona imprimir o ctrl+P o clic en aquest botó per imprimir.
© FCF · 2024 FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
|
Avís Legal
|
Privacitat
|
Cookies
FCF · 2024 FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
| Sicília, 93-97 1er pis | BCN | +34 93 265 24 77