Competició | TEMPORADA 2023-2024
cadet segona divisio | grup 49 | Jornada 30
Competició | TEMPORADA 2023-2024
PRIMERA FEDERACIÓN PLAY OFF ASCENS A SEGONA DIVISIÓ SEGUNDA FEDERACIÓN PLAY OFF ASCENS A SEGONA FEDERACIÓ COPA FEDERACIÓ - Fase autonòmica TERCERA FEDERACIÓN FASE FINAL PLAY OFF ASCENS A SEGONA FEDERACIÓ COPA CATALUNYA ABSOLUTA LLIGA ELIT COPA LLEIDA PROMOCIÓ ASCENS A TERCERA FEDERACIÓ PROMOCIÓ ASCENS A LLIGA ELIT PRIMERA CATALANA FASE FINAL COPA CATALUNYA AMATEUR COPA PIRINEUS PROMOCIÓ ASCENS A PRIMERA CATALANA SEGONA CATALANA TERCERA CATALANA FINAL TROFEU PEPITO ESTEVE QUARTA CATALANA PROMOCIÓ ASCENS QUARTA CATALANA TARRAGONA ASCENS TERCERA CATALANA LLEIDA Segona Fase - QUARTA CATALANA PROMOCIÓ ASCENS QUARTA CATALANA GIRONA PROMOCIÓ ASCENS QUARTA CATALANA TERRES EBRE FASE FINAL COPA LLEIDA QUARTA CATALANA COPA LLEIDA QUARTA CATALANA PROMOCIÓ ASCENS A TERCERA CATALANA DIVISIÓ HONOR JUVENIL LLIGA NACIONAL JUVENIL CAMPIONAT DE CATALUNYA JUVENIL PREFERENT JUVENILS COPA PRIMAVERA JUVENIL TERRES EBRE JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ FASE ASCENS JUVENIL TERRES EBRE JUVENIL SEGONA DIVISIÓ JUVENIL SEGONA DIVISIÓ SEGONA FASE TARRAGONA Eliminatòries - Torneig JUVENIL SEGONA DIVISIÓ Torneig - JUVENIL SEGONA DIVISIÓ CAMPIONAT DE CATALUNYA CADET DIVISIÓ HONOR CADET PREFERENT CADET CADET PRIMERA DIVISIÓ FASE ASCENS CADET PRIMERA DIVISIÓ TERRES EBRE Torneig - CADET SEGONA DIVISIÓ CADET SEGONA DIVISIÓ DIVISIÓ HONOR INFANTIL CAMPIONAT DE CATALUNYA INFANTIL PREFERENT INFANTIL COPA PRIMAVERA INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ TERRES EBRE PROMOCIÓ INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ COPA PRIMAVERA INFANTIL SEGONA DIVISIÓ TERRES EBRE Torneig - INFANTIL SEGONA DIVISIÓ INFANTIL SEGONA DIVISIÓ
GRUP 1 GRUP 2 GRUP 3 GRUP 4 GRUP 5 GRUP 6 GRUP 7 GRUP 8 GRUP 9 GRUP 10 GRUP 11 GRUP 12 GRUP 13 GRUP 14 GRUP 15 GRUP 16 GRUP 17 GRUP 18 GRUP 19 GRUP 20 GRUP 21 GRUP 22 GRUP 23 GRUP 24 GRUP 25 GRUP 26 GRUP 27 GRUP 28 GRUP 29 GRUP 30 GRUP 31 GRUP 32 GRUP 33 GRUP 34 GRUP 35 GRUP 36 GRUP 37 GRUP 38 GRUP 39 GRUP 40 GRUP 41 GRUP 42 GRUP 43 GRUP 44 GRUP 45 GRUP 46 GRUP 47 GRUP 48 GRUP 49 GRUP 50 GRUP 51 GRUP 52 GRUP 53 GRUP 54 GRUP 55 GRUP 56
Equips
Partits
Partits Casa
Partits Fora
Gols
Últims
Sanció
P
Nom
Punts P
Coeficient P
J
G
E
P
J
G
E
P
J
G
E
P
F
C
Punts
1
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
77 (2.8)
2.7500
28
25
2
1
14
13
1
0
14
12
1
1
145
27
0
2
SAN MAURO, U.D. B
SAN MAURO, U.D. B
65 (2.3)
2.3214
28
21
2
5
14
10
2
2
14
11
0
3
129
46
0
3
ODENA, C.E. A
ODENA, C.E. A
65 (2.3)
2.3214
28
21
2
5
14
12
0
2
14
9
2
3
81
33
0
4
RIUDEBITLLES, C.D. A
RIUDEBITLLES, C.D. A
62 (2.2)
2.2143
28
20
2
6
14
11
1
2
14
9
1
4
106
45
0
5
CUBELLES, C.F. C
CUBELLES, C.F. C
60 (2.1)
2.1429
28
19
3
6
14
9
2
3
14
10
1
3
120
51
0
6
PIERA, A.E. A
PIERA, A.E. A
46 (1.6)
1.6429
28
13
7
8
14
7
4
3
14
6
3
5
82
65
0
7
IGUALADA, C.F. E
IGUALADA, C.F. E
44 (1.6)
1.5714
28
14
2
12
14
8
1
5
14
6
1
7
91
73
0
8
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
43 (1.5)
1.5357
28
13
4
11
14
8
1
5
14
5
3
6
94
63
0
9
FATIMA, F.C. A
FATIMA, F.C. A
41 (1.5)
1.4643
28
13
2
13
14
7
0
7
14
6
2
6
74
56
0
10
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
37 (1.3)
1.3214
28
11
4
13
14
7
3
4
14
4
1
9
76
83
0
11
GELIDA, C.F. A
GELIDA, C.F. A
24 (0.9)
0.8571
28
7
3
18
14
3
1
10
14
4
2
8
44
94
0
12
MASQUEFA, F.C. A
MASQUEFA, F.C. A
22 (0.8)
0.7857
28
6
4
18
14
4
3
7
14
2
1
11
71
129
0
13
CAPELLADES, C.F. A
CAPELLADES, C.F. A
15 (0.5)
0.5357
28
4
3
21
14
3
1
10
14
1
2
11
38
127
0
14
TOUS, U.E. A
TOUS, U.E. A
4 (0.1)
0.1429
28
1
1
26
14
1
1
12
14
0
0
14
26
184
0
15
MARC BARTRA 2020, C.F. B
MARC BARTRA 2020, C.F. B
4 (0.1)
0.1429
28
1
1
26
14
1
0
13
14
0
1
13
21
122
0
Última actualització: Dimarts 30 de juliol de 2024 a les 02:37
Atenció: Fes clic secundari i selecciona imprimir o ctrl+P o clic en aquest botó per imprimir.
Classificació Provisional
© FCF · 2024 FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
|
Avís Legal
|
Privacitat
|
Cookies
FCF · 2024 FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
| Sicília, 93-97 1er pis | BCN | +34 93 265 24 77