Competició | TEMPORADA 2023-2024
infantil segona divisio | grup 15 | Jornada 18
Competició | TEMPORADA 2023-2024
PLAY OFF ASCENS A SEGONA DIVISIÓ PRIMERA FEDERACIÓN SEGUNDA FEDERACIÓN PLAY OFF ASCENS A SEGONA FEDERACIÓ TERCERA FEDERACIÓN COPA FEDERACIÓ - Fase autonòmica FASE FINAL PLAY OFF ASCENS A SEGONA FEDERACIÓ COPA CATALUNYA ABSOLUTA LLIGA ELIT COPA LLEIDA PROMOCIÓ ASCENS A TERCERA FEDERACIÓ PROMOCIÓ ASCENS A LLIGA ELIT PRIMERA CATALANA FASE FINAL COPA CATALUNYA AMATEUR PROMOCIÓ ASCENS A PRIMERA CATALANA COPA PIRINEUS SEGONA CATALANA TERCERA CATALANA FINAL TROFEU PEPITO ESTEVE QUARTA CATALANA PROMOCIÓ ASCENS QUARTA CATALANA TARRAGONA ASCENS TERCERA CATALANA LLEIDA PROMOCIÓ ASCENS QUARTA CATALANA GIRONA Segona Fase - QUARTA CATALANA PROMOCIÓ ASCENS QUARTA CATALANA TERRES EBRE FASE FINAL COPA LLEIDA QUARTA CATALANA PROMOCIÓ ASCENS A TERCERA CATALANA COPA LLEIDA QUARTA CATALANA DIVISIÓ HONOR JUVENIL LLIGA NACIONAL JUVENIL CAMPIONAT DE CATALUNYA JUVENIL PREFERENT JUVENILS COPA PRIMAVERA JUVENIL TERRES EBRE JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ FASE ASCENS JUVENIL TERRES EBRE JUVENIL SEGONA DIVISIÓ JUVENIL SEGONA DIVISIÓ SEGONA FASE TARRAGONA Eliminatòries - Torneig JUVENIL SEGONA DIVISIÓ Torneig - JUVENIL SEGONA DIVISIÓ CAMPIONAT DE CATALUNYA CADET DIVISIÓ HONOR CADET PREFERENT CADET CADET PRIMERA DIVISIÓ FASE ASCENS CADET PRIMERA DIVISIÓ TERRES EBRE Torneig - CADET SEGONA DIVISIÓ CADET SEGONA DIVISIÓ DIVISIÓ HONOR INFANTIL CAMPIONAT DE CATALUNYA INFANTIL PREFERENT INFANTIL COPA PRIMAVERA INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ TERRES EBRE PROMOCIÓ INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ COPA PRIMAVERA INFANTIL SEGONA DIVISIÓ TERRES EBRE Torneig - INFANTIL SEGONA DIVISIÓ INFANTIL SEGONA DIVISIÓ
GRUP 1 GRUP 2 GRUP 3 GRUP 4 GRUP 5 GRUP 6 GRUP 7 GRUP 8 GRUP 9 GRUP 10 GRUP 11 GRUP 12 GRUP 13 GRUP 14 GRUP 15 GRUP 16 GRUP 17 GRUP 18 GRUP 19 GRUP 20 GRUP 21 GRUP 22 GRUP 23 GRUP 24 GRUP 25 GRUP 26 GRUP 27 GRUP 28 GRUP 29 GRUP 30 GRUP 31 GRUP 32 GRUP 33 GRUP 34 GRUP 35 GRUP 36 GRUP 37 GRUP 38 GRUP 39 GRUP 40 GRUP 41 GRUP 42 GRUP 43 GRUP 44 GRUP 45 GRUP 46 GRUP 47 GRUP 48 GRUP 49 GRUP 50 GRUP 51 GRUP 52 GRUP 53 GRUP 54 GRUP 55 GRUP 56 GRUP 57 GRUP 58 GRUP 59 GRUP 60 GRUP 61 GRUP 62 GRUP 63 GRUP 64 GRUP 65
Equips
Partits
Partits Casa
Partits Fora
Gols
Últims
Sanció
P
Nom
Punts P
Coeficient P
J
G
E
P
J
G
E
P
J
G
E
P
F
C
Punts
1
SANTA BARBARA, C.F. A
SANTA BARBARA, C.F. A
47 (2.6)
2.6111
18
15
2
1
9
7
2
0
9
8
0
1
101
18
0
2
BATEA, C.F. A
BATEA, C.F. A
46 (2.6)
2.5556
18
15
1
2
9
9
0
0
9
6
1
2
69
18
0
3
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
39 (2.2)
2.1667
18
12
3
3
9
6
2
1
9
6
1
2
57
27
0
4
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B
35 (1.9)
1.9444
18
10
5
3
9
5
2
2
9
5
3
1
41
18
0
5
GANDESA, C.F. A
GANDESA, C.F. A
34 (1.9)
1.8889
18
11
1
6
9
5
0
4
9
6
1
2
60
32
0
6
CAMPREDO, U.D. A
CAMPREDO, U.D. A
18 (1.0)
1.0000
18
6
0
12
9
2
0
7
9
4
0
5
45
54
0
7
MORA LA NOVA, AT. A
MORA LA NOVA, AT. A
15 (0.8)
0.8333
18
4
3
11
9
2
1
6
9
2
2
5
31
52
0
8
TORTOSA EBRE, C.F. D
TORTOSA EBRE, C.F. D
15 (0.8)
0.8333
18
5
0
13
9
2
0
7
9
3
0
6
17
56
0
9
AMPOSTA, C.F. C
AMPOSTA, C.F. C
8 (0.4)
0.4444
18
2
2
14
9
1
1
7
9
1
1
7
22
102
0
10
RAPITENCA, U.E. B
RAPITENCA, U.E. B
4 (0.2)
0.2222
18
1
1
16
9
0
1
8
9
1
0
8
13
79
0
Última actualització: Diumenge 28 de juliol de 2024 a les 23:09
Atenció: Fes clic secundari i selecciona imprimir o ctrl+P o clic en aquest botó per imprimir.
Classificació Provisional
© FCF · 2024 FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
|
Avís Legal
|
Privacitat
|
Cookies
FCF · 2024 FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
| Sicília, 93-97 1er pis | BCN | +34 93 265 24 77