Competició | TEMPORADA 2016-2017

infantil segona divisio | grup 22

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
Descansa 110 MARTINENC, F.C. E
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 11 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
DON BOSCO, C.F. A 23 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
HOSPITALENSE, AT.C. B 30 UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 45 Descansa
SINGUERLÍN, C.F. C 61 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
Pª BARC. ANGUERA B 23 Descansa
SANTS, U.E. E
R
Descansa
Jornada 2 09-10-2016
MARTINENC, F.C. E 60 SANTS, U.E. E
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 70 Descansa
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 00 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A 112 DON BOSCO, C.F. A
Descansa 70 HOSPITALENSE, AT.C. B
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 04 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Descansa 40 SINGUERLÍN, C.F. C
Descansa
R
Pª BARC. ANGUERA B
Jornada 3 16-10-2016
MARTINENC, F.C. E 22 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
Descansa 05 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 80 UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A
DON BOSCO, C.F. A 62 Descansa
HOSPITALENSE, AT.C. B 12 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 02 Descansa
SINGUERLÍN, C.F. C
R
Descansa
SANTS, U.E. E 35 Pª BARC. ANGUERA B
Jornada 4 23-10-2016
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 51 SANTS, U.E. E
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 13 MARTINENC, F.C. E
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A 71 Descansa
Descansa 02 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 24 DON BOSCO, C.F. A
Descansa 50 HOSPITALENSE, AT.C. B
Descansa
R
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Pª BARC. ANGUERA B 31 SINGUERLÍN, C.F. C
Jornada 5 30-10-2016
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 20 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
MARTINENC, F.C. E 150 UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A
Descansa 07 Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 30 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
DON BOSCO, C.F. A 02 Descansa
HOSPITALENSE, AT.C. B
R
Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 13 Pª BARC. ANGUERA B
SANTS, U.E. E 37 SINGUERLÍN, C.F. C
Jornada 6 06-11-2016
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 22 SANTS, U.E. E
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A 316 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
Descansa 02 MARTINENC, F.C. E
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 41 Descansa
Descansa 40 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
Descansa
R
DON BOSCO, C.F. A
Pª BARC. ANGUERA B 90 HOSPITALENSE, AT.C. B
SINGUERLÍN, C.F. C 42 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Jornada 7 13-11-2016
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 140 UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 32 Descansa
MARTINENC, F.C. E 90 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
Descansa 016 Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
R
Descansa
DON BOSCO, C.F. A 12 Pª BARC. ANGUERA B
HOSPITALENSE, AT.C. B 04 SINGUERLÍN, C.F. C
SANTS, U.E. E 01 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Jornada 8 20-11-2016
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A 16 SANTS, U.E. E
Descansa 22 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 06 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
Descansa 10 MARTINENC, F.C. E
Descansa
R
Descansa
Pª BARC. ANGUERA B 15 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
SINGUERLÍN, C.F. C 12 DON BOSCO, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 50 HOSPITALENSE, AT.C. B
Jornada 9 27-11-2016
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A 115 Descansa
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 42 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 03 Descansa
MARTINENC, F.C. E
R
Descansa
Descansa 54 Pª BARC. ANGUERA B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 41 SINGUERLÍN, C.F. C
DON BOSCO, C.F. A 45 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
SANTS, U.E. E 72 HOSPITALENSE, AT.C. B
Jornada 10 11-12-2016
Descansa 12 SANTS, U.E. E
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 54 UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A
Descansa 10 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
Descansa
R
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
Pª BARC. ANGUERA B 13 MARTINENC, F.C. E
SINGUERLÍN, C.F. C 72 Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
HOSPITALENSE, AT.C. B 211 DON BOSCO, C.F. A
Jornada 11 18-12-2016
Descansa 30 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A 120 Descansa
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
R
Descansa
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 12 Pª BARC. ANGUERA B
MARTINENC, F.C. E 23 SINGUERLÍN, C.F. C
Descansa 14 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 90 HOSPITALENSE, AT.C. B
SANTS, U.E. E 17 DON BOSCO, C.F. A
Jornada 12 08-01-2017
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 08 SANTS, U.E. E
Descansa 32 Descansa
Descansa
R
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A
Pª BARC. ANGUERA B 13 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
SINGUERLÍN, C.F. C 31 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 23 MARTINENC, F.C. E
HOSPITALENSE, AT.C. B 42 Descansa
DON BOSCO, C.F. A 32 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
Jornada 13 15-01-2017
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 06 Descansa
Descansa
R
Descansa
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A 212 Pª BARC. ANGUERA B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 35 SINGUERLÍN, C.F. C
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 41 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
MARTINENC, F.C. E 62 HOSPITALENSE, AT.C. B
Descansa 09 DON BOSCO, C.F. A
SANTS, U.E. E 08 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
Jornada 14 22-01-2017
SANTS, U.E. E 07 Descansa
Descansa
R
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
Pª BARC. ANGUERA B 20 Descansa
SINGUERLÍN, C.F. C 130 UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 22 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
HOSPITALENSE, AT.C. B 04 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
DON BOSCO, C.F. A 13 MARTINENC, F.C. E
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 70 Descansa
Jornada 15 29-01-2017
Descansa
R
Descansa
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 15 Pª BARC. ANGUERA B
Descansa 70 SINGUERLÍN, C.F. C
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A 412 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 81 HOSPITALENSE, AT.C. B
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 20 DON BOSCO, C.F. A
MARTINENC, F.C. E 01 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
Descansa 01 SANTS, U.E. E

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
MARTINENC, F.C. E 50 Descansa
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 50 DON BOSCO, C.F. A
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A 53 HOSPITALENSE, AT.C. B
Descansa 71 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 23 SINGUERLÍN, C.F. C
Descansa 41 Pª BARC. ANGUERA B
Descansa
R
SANTS, U.E. E
Jornada 17 12-02-2017
SANTS, U.E. E 15 MARTINENC, F.C. E
Descansa 04 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 31 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
DON BOSCO, C.F. A 82 UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A
HOSPITALENSE, AT.C. B 011 Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 31 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
SINGUERLÍN, C.F. C 02 Descansa
Pª BARC. ANGUERA B
R
Descansa
Jornada 18 19-02-2017
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 10 MARTINENC, F.C. E
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 71 Descansa
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A 010 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
Descansa 12 DON BOSCO, C.F. A
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 51 HOSPITALENSE, AT.C. B
Descansa 90 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Descansa
R
SINGUERLÍN, C.F. C
Pª BARC. ANGUERA B 52 SANTS, U.E. E
Jornada 19 05-03-2017
SANTS, U.E. E 18 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
MARTINENC, F.C. E 14 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
Descansa 41 UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 20 Descansa
DON BOSCO, C.F. A 62 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
HOSPITALENSE, AT.C. B 014 Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
R
Descansa
SINGUERLÍN, C.F. C 22 Pª BARC. ANGUERA B
Jornada 20 12-03-2017
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 14 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A 013 MARTINENC, F.C. E
Descansa 80 Descansa
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 05 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
Descansa 42 DON BOSCO, C.F. A
Descansa
R
HOSPITALENSE, AT.C. B
Pª BARC. ANGUERA B 40 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
SINGUERLÍN, C.F. C 40 SANTS, U.E. E
Jornada 21 19-03-2017
SANTS, U.E. E 17 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 200 UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A
MARTINENC, F.C. E 30 Descansa
Descansa 12 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 14 Descansa
DON BOSCO, C.F. A
R
Descansa
HOSPITALENSE, AT.C. B 23 Pª BARC. ANGUERA B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 16 SINGUERLÍN, C.F. C
Jornada 22 26-03-2017
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A 23 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
Descansa 28 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 15 MARTINENC, F.C. E
Descansa 130 Descansa
Descansa
R
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
Pª BARC. ANGUERA B 74 DON BOSCO, C.F. A
SINGUERLÍN, C.F. C 100 HOSPITALENSE, AT.C. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 42 SANTS, U.E. E
Jornada 23 02-04-2017
SANTS, U.E. E 92 UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 00 Descansa
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 31 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
MARTINENC, F.C. E 12 Descansa
Descansa
R
Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 31 Pª BARC. ANGUERA B
DON BOSCO, C.F. A 41 SINGUERLÍN, C.F. C
HOSPITALENSE, AT.C. B 13 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Jornada 24 09-04-2017
Descansa 150 UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 012 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
Descansa 31 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
Descansa
R
MARTINENC, F.C. E
Pª BARC. ANGUERA B 71 Descansa
SINGUERLÍN, C.F. C 13 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 03 DON BOSCO, C.F. A
HOSPITALENSE, AT.C. B 12 SANTS, U.E. E
Jornada 25 23-04-2017
SANTS, U.E. E 14 Descansa
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A 15 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 12 Descansa
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
R
Descansa
MARTINENC, F.C. E 64 Pª BARC. ANGUERA B
Descansa 16 SINGUERLÍN, C.F. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 40 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
DON BOSCO, C.F. A 102 HOSPITALENSE, AT.C. B
Jornada 26 30-04-2017
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 15 Descansa
Descansa 160 UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A
Descansa
R
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
Pª BARC. ANGUERA B 17 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
SINGUERLÍN, C.F. C 20 MARTINENC, F.C. E
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 52 Descansa
HOSPITALENSE, AT.C. B 08 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
DON BOSCO, C.F. A 102 SANTS, U.E. E
Jornada 27 07-05-2017
SANTS, U.E. E 33 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
Descansa 36 Descansa
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A
R
Descansa
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 01 Pª BARC. ANGUERA B
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 61 SINGUERLÍN, C.F. C
MARTINENC, F.C. E 50 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Descansa 03 HOSPITALENSE, AT.C. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 12 DON BOSCO, C.F. A
Jornada 28 14-05-2017
Descansa 91 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
Descansa
R
Descansa
Pª BARC. ANGUERA B 102 UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A
SINGUERLÍN, C.F. C 02 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 00 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
HOSPITALENSE, AT.C. B 04 MARTINENC, F.C. E
DON BOSCO, C.F. A 90 Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 41 SANTS, U.E. E
Jornada 29 21-05-2017
Descansa 70 SANTS, U.E. E
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
R
Descansa
Descansa 42 Pª BARC. ANGUERA B
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A 09 SINGUERLÍN, C.F. C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 40 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 120 HOSPITALENSE, AT.C. B
MARTINENC, F.C. E 21 DON BOSCO, C.F. A
Descansa 113 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
Jornada 30 28-05-2017
Descansa
R
Descansa
Pª BARC. ANGUERA B 41 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
SINGUERLÍN, C.F. C 02 Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 71 UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A
HOSPITALENSE, AT.C. B 16 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
DON BOSCO, C.F. A 22 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 33 MARTINENC, F.C. E
SANTS, U.E. E 14 Descansa
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.