Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi tercera divisio | grup 9

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
Pª BARC. BARCINO, CE J 211 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 35 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B
LA SALLE BONANOVA, C.E. D 34 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
DIAGONAL CLUB ESP. A 141 Descansa
SANT IGNASI C.E. B 44 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 84 VALLDOREIX F.C. A
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 120 Pª BARC. CINC COPES D
CATALÒNIA, U.B. D 90 MARTINENC, F.C. J
Jornada 2 20-10-2019
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E 13 CATALÒNIA, U.B. D
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B 150 Pª BARC. BARCINO, CE J
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B 90 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
Descansa 13 LA SALLE BONANOVA, C.E. D
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B 05 DIAGONAL CLUB ESP. A
VALLDOREIX F.C. A 34 SANT IGNASI C.E. B
Pª BARC. CINC COPES D 43 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
MARTINENC, F.C. J 014 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
Jornada 3 27-10-2019
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E 12 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B
Pª BARC. BARCINO, CE J 28 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 22 Descansa
LA SALLE BONANOVA, C.E. D 38 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
DIAGONAL CLUB ESP. A 21 VALLDOREIX F.C. A
SANT IGNASI C.E. B 40 Pª BARC. CINC COPES D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 76 MARTINENC, F.C. J
CATALÒNIA, U.B. D 33 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
Jornada 4 03-11-2019
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B 36 CATALÒNIA, U.B. D
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B 31 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E
Descansa 64 Pª BARC. BARCINO, CE J
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B 90 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
VALLDOREIX F.C. A 72 LA SALLE BONANOVA, C.E. D
Pª BARC. CINC COPES D 16 DIAGONAL CLUB ESP. A
MARTINENC, F.C. J 26 SANT IGNASI C.E. B
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 91 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
Jornada 5 10-11-2019
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B 23 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E 41 Descansa
Pª BARC. BARCINO, CE J 28 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 38 VALLDOREIX F.C. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. D 01 Pª BARC. CINC COPES D
DIAGONAL CLUB ESP. A 93 MARTINENC, F.C. J
SANT IGNASI C.E. B 41 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
CATALÒNIA, U.B. D 44 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
Jornada 6 17-11-2019
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B 22 CATALÒNIA, U.B. D
Descansa 06 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B 51 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E
VALLDOREIX F.C. A 111 Pª BARC. BARCINO, CE J
Pª BARC. CINC COPES D 91 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
MARTINENC, F.C. J 22 LA SALLE BONANOVA, C.E. D
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 52 DIAGONAL CLUB ESP. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 52 SANT IGNASI C.E. B
Jornada 7 24-11-2019
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B 160 Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B 72 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E 43 VALLDOREIX F.C. A
Pª BARC. BARCINO, CE J 28 Pª BARC. CINC COPES D
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 14 MARTINENC, F.C. J
LA SALLE BONANOVA, C.E. D 27 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
DIAGONAL CLUB ESP. A 32 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
CATALÒNIA, U.B. D 14 SANT IGNASI C.E. B
Jornada 8 01-12-2019
Descansa 015 CATALÒNIA, U.B. D
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B 22 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
VALLDOREIX F.C. A 12 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B
Pª BARC. CINC COPES D 15 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E
MARTINENC, F.C. J 113 Pª BARC. BARCINO, CE J
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 171 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 14 LA SALLE BONANOVA, C.E. D
SANT IGNASI C.E. B 93 DIAGONAL CLUB ESP. A
Jornada 9 15-12-2019
Descansa 19 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B 62 VALLDOREIX F.C. A
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B 43 Pª BARC. CINC COPES D
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E 11 MARTINENC, F.C. J
Pª BARC. BARCINO, CE J 017 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 011 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
LA SALLE BONANOVA, C.E. D 25 SANT IGNASI C.E. B
CATALÒNIA, U.B. D 61 DIAGONAL CLUB ESP. A
Jornada 10 22-12-2019
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B 33 CATALÒNIA, U.B. D
VALLDOREIX F.C. A 61 Descansa
Pª BARC. CINC COPES D 23 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
MARTINENC, F.C. J 24 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 80 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 170 Pª BARC. BARCINO, CE J
SANT IGNASI C.E. B 42 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
DIAGONAL CLUB ESP. A 71 LA SALLE BONANOVA, C.E. D
Jornada 11 12-01-2020
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B 42 VALLDOREIX F.C. A
Descansa 07 Pª BARC. CINC COPES D
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B 75 MARTINENC, F.C. J
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B 36 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E 10 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
Pª BARC. BARCINO, CE J 112 SANT IGNASI C.E. B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 210 DIAGONAL CLUB ESP. A
CATALÒNIA, U.B. D 62 LA SALLE BONANOVA, C.E. D
Jornada 12 19-01-2020
VALLDOREIX F.C. A 17 CATALÒNIA, U.B. D
Pª BARC. CINC COPES D 26 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
MARTINENC, F.C. J 60 Descansa
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 81 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 82 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B
SANT IGNASI C.E. B 20 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E
DIAGONAL CLUB ESP. A 142 Pª BARC. BARCINO, CE J
LA SALLE BONANOVA, C.E. D 102 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
Jornada 13 26-01-2020
VALLDOREIX F.C. A 14 Pª BARC. CINC COPES D
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B 74 MARTINENC, F.C. J
Descansa 016 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B 21 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B 23 SANT IGNASI C.E. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E 15 DIAGONAL CLUB ESP. A
Pª BARC. BARCINO, CE J 28 LA SALLE BONANOVA, C.E. D
CATALÒNIA, U.B. D 140 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
Jornada 14 02-02-2020
CATALÒNIA, U.B. D 41 Pª BARC. CINC COPES D
MARTINENC, F.C. J 36 VALLDOREIX F.C. A
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 81 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 111 Descansa
SANT IGNASI C.E. B 30 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
DIAGONAL CLUB ESP. A 64 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B
LA SALLE BONANOVA, C.E. D 24 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 72 Pª BARC. BARCINO, CE J
Jornada 15 09-02-2020
Pª BARC. CINC COPES D 22 MARTINENC, F.C. J
VALLDOREIX F.C. A 112 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B 30 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
Descansa 06 SANT IGNASI C.E. B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B 14 DIAGONAL CLUB ESP. A
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B 21 LA SALLE BONANOVA, C.E. D
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E 93 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
Pª BARC. BARCINO, CE J 014 CATALÒNIA, U.B. D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E 50 Pª BARC. BARCINO, CE J
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B 120 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B 41 LA SALLE BONANOVA, C.E. D
Descansa 011 DIAGONAL CLUB ESP. A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B 36 SANT IGNASI C.E. B
VALLDOREIX F.C. A 68 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
Pª BARC. CINC COPES D 011 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
MARTINENC, F.C. J 16 CATALÒNIA, U.B. D
Jornada 17 01-03-2020
CATALÒNIA, U.B. D 50 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E
Pª BARC. BARCINO, CE J 214 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 014 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. D 113 Descansa
DIAGONAL CLUB ESP. A 30 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
SANT IGNASI C.E. B 23 VALLDOREIX F.C. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 52 Pª BARC. CINC COPES D
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 50 MARTINENC, F.C. J
Jornada 18 08-03-2020
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B 31 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B 151 Pª BARC. BARCINO, CE J
Descansa 33 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B 42 LA SALLE BONANOVA, C.E. D
VALLDOREIX F.C. A 23 DIAGONAL CLUB ESP. A
Pª BARC. CINC COPES D 11 SANT IGNASI C.E. B
MARTINENC, F.C. J 26 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 50 CATALÒNIA, U.B. D
Jornada 19 15-03-2020
CATALÒNIA, U.B. D - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
Pª BARC. BARCINO, CE J - Descansa
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. D - VALLDOREIX F.C. A
DIAGONAL CLUB ESP. A - Pª BARC. CINC COPES D
SANT IGNASI C.E. B - MARTINENC, F.C. J
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G - UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
Jornada 20 22-03-2020
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B
Descansa - FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B - Pª BARC. BARCINO, CE J
VALLDOREIX F.C. A - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
Pª BARC. CINC COPES D - LA SALLE BONANOVA, C.E. D
MARTINENC, F.C. J - DIAGONAL CLUB ESP. A
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C - SANT IGNASI C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G - CATALÒNIA, U.B. D
Jornada 21 29-03-2020
CATALÒNIA, U.B. D - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B - Descansa
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
Pª BARC. BARCINO, CE J - VALLDOREIX F.C. A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - Pª BARC. CINC COPES D
LA SALLE BONANOVA, C.E. D - MARTINENC, F.C. J
DIAGONAL CLUB ESP. A - UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
SANT IGNASI C.E. B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
Jornada 22 05-04-2020
Descansa - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B
VALLDOREIX F.C. A - FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E
Pª BARC. CINC COPES D - Pª BARC. BARCINO, CE J
MARTINENC, F.C. J - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C - LA SALLE BONANOVA, C.E. D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G - DIAGONAL CLUB ESP. A
SANT IGNASI C.E. B - CATALÒNIA, U.B. D
Jornada 23 19-04-2020
CATALÒNIA, U.B. D - Descansa
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B - VALLDOREIX F.C. A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E - Pª BARC. CINC COPES D
Pª BARC. BARCINO, CE J - MARTINENC, F.C. J
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
LA SALLE BONANOVA, C.E. D - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
DIAGONAL CLUB ESP. A - SANT IGNASI C.E. B
Jornada 24 26-04-2020
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B - Descansa
VALLDOREIX F.C. A - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
Pª BARC. CINC COPES D - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B
MARTINENC, F.C. J - FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C - Pª BARC. BARCINO, CE J
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
SANT IGNASI C.E. B - LA SALLE BONANOVA, C.E. D
DIAGONAL CLUB ESP. A - CATALÒNIA, U.B. D
Jornada 25 03-05-2020
CATALÒNIA, U.B. D - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
Descansa - VALLDOREIX F.C. A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B - Pª BARC. CINC COPES D
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B - MARTINENC, F.C. J
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E - UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
Pª BARC. BARCINO, CE J - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - SANT IGNASI C.E. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. D - DIAGONAL CLUB ESP. A
Jornada 26 10-05-2020
VALLDOREIX F.C. A - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
Pª BARC. CINC COPES D - Descansa
MARTINENC, F.C. J - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G - FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E
SANT IGNASI C.E. B - Pª BARC. BARCINO, CE J
DIAGONAL CLUB ESP. A - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
LA SALLE BONANOVA, C.E. D - CATALÒNIA, U.B. D
Jornada 27 17-05-2020
CATALÒNIA, U.B. D - VALLDOREIX F.C. A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B - Pª BARC. CINC COPES D
Descansa - MARTINENC, F.C. J
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B - UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E - SANT IGNASI C.E. B
Pª BARC. BARCINO, CE J - DIAGONAL CLUB ESP. A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - LA SALLE BONANOVA, C.E. D
Jornada 28 24-05-2020
Pª BARC. CINC COPES D - VALLDOREIX F.C. A
MARTINENC, F.C. J - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C - Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
SANT IGNASI C.E. B - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B
DIAGONAL CLUB ESP. A - FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E
LA SALLE BONANOVA, C.E. D - Pª BARC. BARCINO, CE J
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - CATALÒNIA, U.B. D
Jornada 29 31-05-2020
Pª BARC. CINC COPES D - CATALÒNIA, U.B. D
VALLDOREIX F.C. A - MARTINENC, F.C. J
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B - UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B - SANT IGNASI C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B - DIAGONAL CLUB ESP. A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E - LA SALLE BONANOVA, C.E. D
Pª BARC. BARCINO, CE J - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
Jornada 30 07-06-2020
MARTINENC, F.C. J - Pª BARC. CINC COPES D
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C - VALLDOREIX F.C. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
SANT IGNASI C.E. B - Descansa
DIAGONAL CLUB ESP. A - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. D - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E
CATALÒNIA, U.B. D - Pª BARC. BARCINO, CE J
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.