Cercador de Partits Amistosos

Disciplina
Futbol 11
Futbol 7
Futbol Sala
Futbol 8
Futbol Platja
Futbol 5
dates
Del...

Fins el...

 
Club

Categoria

PRIMERA DIVISION NACIONAL
SEGUNDA DIVISIÓN NACIONAL A
SEGUNDA DIVISION NACIONAL B
TERCERA DIVISIO NACIONAL
PRIMERA CATALANA
SEGONA CATALANA
TERCERA CATALANA
QUARTA CATALANA
DIVISIÓ HONOR JUVENIL
LLIGA NACIONAL JUVENIL
PREFERENT JUVENILS
JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ
JUVENIL SEGONA DIVISIÓ
DIVISIÓ HONOR CADET
PREFERENT CADET
CADET PRIMERA DIVISIÓ
CADET SEGONA DIVISIÓ
DIVISIÓ HONOR INFANTIL
PREFERENT INFANTIL
INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ
PRIMERA DIVISIÓ NACIONAL FEMENINA
SEGONA DIVISIÓ NACIONAL FEMENINA
PREFERENT FEMENÍ
PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ
SEGONA DIVISIO FEMENI
PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL
SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL
PRIMERA DIVISIÓ FEMENI ALEVÍ
PARTIT àrbitre Camp
LA SALUT PERE GOL AE. "B"
20-10-2018
09:30
Pª BARC. BARCINO, CE "G"
LOPEZ TRUJILLO, RAUL
Com Arribar
RIPOLLET, C.F. "B"
20-10-2018
09:30
CERDANYOLA VALLES, F.C. "C"
PEREZ DUCH, JOSE
Com Arribar
VILADECANS U.D. "B"
20-10-2018
10:00
FONTSANTA-FATJÓ, CD "A"
SERRANO URENDEZ, KEVIN
Com Arribar
SANT SADURNI, U.E. "B"
20-10-2018
10:00
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL "A"
FONT SOLER, JOAN
Com Arribar
ESCOLA F. GAVA, C. "J"
20-10-2018
10:00
CANYELLES,C.E. "B"
ALCAZAR PINO, DANIEL
Com Arribar
ESCOLA F. CERVERA,C. "A"
20-10-2018
10:00
ESCOLA F.TARREGA, C.E. "A"
MAHJOUB HACHIMI, ACHRAF
Com Arribar
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. "A"
20-10-2018
10:00
CAN TRIAS, U.D. "C"
PINAZO VALOR, ISMAEL ALBERTO
Com Arribar
AMETLLA VALLES, C.F. "C"
20-10-2018
11:00
VILAMAJOR, C.F. "B"
EL BAKKALI BAKKALI YAKHLEF, AHMED RIDA
Com Arribar
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "B"
20-10-2018
11:30
ROUREDA, V.D.F. "A"
PERAIRE SALOM, CHRISTIAN
Com Arribar
ARO, C.E. "A"
20-10-2018
12:30
ESCOLA F. BAIX TER, C.E. "C"
EL OUAZGHARI BADI, MOHAMED
Com Arribar
MOLINOS, U.D. "B"
20-10-2018
13:15
VILASSAR MAR,U.E. "E"
DE SAN JOSE MILLAS, SALVADOR
Com Arribar
JUVENTUS,A.C. "B"
20-10-2018
13:15
PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU "B"
XANDRI XAPELLI, JORDI
Com Arribar
ALELLA, C.F. "B"
20-10-2018
14:15
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. "C"
FERREL CHAVEZ, ALEX FABIAN
Com Arribar
CERDANYOLA VALLES, F.C. "C"
20-10-2018
14:30
CERDANYOLA VALLES, F.C. "E"
BLANCH PADROSA, GUILLEM
Com Arribar
CARDEDEU, F.C. "C"
20-10-2018
15:00
ROUREDA, V.D.F. "A"
VILAGELIU ARNELLA, RAMON
Com Arribar
TER-BRUGENT 2014 A.E. "A"
20-10-2018
16:00
LLAGOSTERA, U.E. "D"
FERNANDEZ ORTUÑO, ALEJANDRO
Com Arribar
SABADELL F.C., C.E. (VETERANS)
20-10-2018
17:00
DECANO MONTCADA (VETERANS)
VIRGILI ESTEBAN, VICTOR
Com Arribar
BARCELONA, F.C. "A"
20-10-2018
17:30
BARCELONA, F.C. "E"
CASANOVA MUÑOZ, ARNAU
Com Arribar
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F. "A"
20-10-2018
18:30
TORDERA, C.F. "A"
XARLES SERRANO, JOAN ADONIS
Com Arribar
BREDA, U.E. "A"
20-10-2018
18:30
MALGRAT, C.D. "B"
GARRIGA MANYER, GUILLEM
Com Arribar
SANT GREGORI,A.E. "B"
20-10-2018
19:00
PERALADA, C.F. "B"
DUDA, CATALIN IONUT
Com Arribar
PLA URGELL, C.E. "B"
20-10-2018
19:00
CALAF, U.D. "A"
OLMO DIAZ, VICENTE
Com Arribar
GAVA MAR, C.F. "A"
20-10-2018
20:00
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E "A"
GUERRERO MUÑOZ, CARLOS
Com Arribar
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.