Fase Final de Prebenjamins i Aleví Femení de Futbol Sala

Categoria


Prebenjamins
Aleví Femení
Miniprebenjamins
Grup


LLORET ESPORTIU 2012 CFS 'A'
Finalitzat
0 - 5
PURA BRASA RACING PINEDA FS 'A'
VERDA 1
Paula Barrio
ESPARREGUERA CFS 'A'
Finalitzat
4 - 1
LLORET ESPORTIU 2012 CFS 'A'
VERDA 4
Aleix Carret
PURA BRASA RACING PINEDA FS 'A'
Finalitzat
3 - 1
ESPARREGUERA CFS 'A'
VERDA 2
Adrià Carrillo
CANET FS 'A'
Finalitzat
2 - 0
QUART CFS 'A'
VERDA 2
Adrià Carrillo
POLINYÀ FS 'A'
Finalitzat
0 - 5
CANET FS 'A'
BLAVA
Jordi Madurell
QUART CFS 'A'
Finalitzat
3 - 8
POLINYÀ FS 'A'
VERDA 3
Jordi Bas
GIRONA EFS 'A'
Finalitzat
2 - 6
CN CALDES 'B'
VERDA 3
Jordi Bas
CN CALDES 'B'
Finalitzat
2 - 1
RIPOLLET FS 'A'
VERDA 1
Najib Akoudad
RIPOLLET FS 'A'
Finalitzat
7 - 2
GIRONA EFS 'A'
VERDA 4
Jorge Sánchez
VILAFANT CFS 'A'
Finalitzat
1 - 6
ESCOLA PIA SABADELL CE 'A'
VERDA 4
Jorge Sánchez
ESCOLA PIA SABADELL CE 'A'
Finalitzat
2 - 4
CFS AGRAMUNT TORRONS VICENS 'A'
VERDA 2
Adrián Hernández
CFS AGRAMUNT TORRONS VICENS 'A'
Finalitzat
3 - 0
VILAFANT CFS 'A'
BLAVA
Jordi Madurell
LLORET ESPORTIU 2012 CFS 'B'
Finalitzat
0 - 6
POLINYÀ FS 'A'
BLAVA
Guillem Marzo
QUART FS 'A'
Finalitzat
6 - 2
VIDRERES AT. FS. CE.
VERDA 3
Pablo Gómez
VIDRERES AT. FS. CE.
Finalitzat
2 - 0
LLORET ESPORTIU 2012 CFS 'B'
VERDA 1
Najib Akoudad
NATACIÓ SABADELL 'A'
Finalitzat
0 - 4
BADALONA FUTSAL IRIS 'A'
VERDA 1
Paula Barrio
COLLBATÓ CE 'A'
Finalitzat
1 - 2
NATACIÓ SABADELL 'A'
VERDA 4
Aleix Carret
BADALONA FUTSAL IRIS 'A'
Finalitzat
0 - 1
COLLBATÓ CE 'A'
VERDA 2
Adrián Hernández
TORDERA PARC FS ATH CLUB 'A'
Finalitzat
5 - 1
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 'A'
VERDA 2
Adrià Carrillo
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 'A'
Finalitzat
1 - 3
EFS BALAGUER COMTAT D'URGELL 'A'
BLAVA
Jordi Madurell
EFS BALAGUER COMTAT D'URGELL 'A'
Finalitzat
1 - 5
TORDERA PARC FS ATH CLUB 'A'
VERDA 3
Pablo Gómez
OLESA FS 'A'
Finalitzat
2 - 2
PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS 2007 CFS 'A'
VERDA 3
Jordi Bas
PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS 2007 CFS 'A'
Finalitzat
5 - 2
CFS MANENT UNION STA COLOMA 'A'
VERDA 1
Paula Barrio
CFS MANENT UNION STA COLOMA 'A'
Finalitzat
1 - 2
OLESA FS 'A'
VERDA 4
Aleix Carret
CN CALDES 'A'
Finalitzat
5 - 0
INTER ESPORTIU MALGRAT CFS 'B'
VERDA 4
Jorge Sánchez
INTER ESPORTIU MALGRAT CFS 'B'
Finalitzat
0 - 9
SELECCIÓ ANDORRA
VERDA 2
Adrià Carrillo
SELECCIÓ ANDORRA
Finalitzat
3 - 1
CN CALDES 'A'
BLAVA
Guillem Marzo
PURA BRASA RACING PINEDA FS 'C'
Finalitzat
1 - 1
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 'B'
VERDA 1
Najib Akoudad
CET 10 - EF POBLENOU
Finalitzat
7 - 0
PURA BRASA RACING PINEDA FS 'C'
VERDA 4
Jorge Sánchez
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 'B'
Finalitzat
1 - 10
CET 10 - EF POBLENOU
VERDA 2
Adrián Hernández
GIRONA EFS 'B'
Finalitzat
2 - 6
AIGUAFREDA CFS 'A'
VERDA 2
Adrián Hernández
ST ESTEVE SESROVIRES FSC 'A'
Finalitzat
2 - 4
GIRONA EFS 'B'
BLAVA
Guillem Marzo
AIGUAFREDA CFS 'A'
Finalitzat
2 - 0
ST ESTEVE SESROVIRES FSC 'A'
VERDA 3
Pablo Gómez
FUTSAL TORDERA CLUB 'A'
Finalitzat
0 - 6
INDUSTRIAS SANTA COLOMA 'A'
VERDA 3
Álex González
INDUSTRIAS SANTA COLOMA 'A'
Finalitzat
2 - 1
UNIÓ FS MOLLET 'A'
VERDA 3
Jordi Sarabia
UNIÓ FS MOLLET 'A'
Finalitzat
7 - 0
FUTSAL TORDERA CLUB 'A'
VERDA 3
Álex González
BLANESPORT 83 FS
Finalitzat
2 - 2
OLIMPIC FLORESTA 'A'
VERDA 4
Andreu Moya
OLIMPIC FLORESTA 'A'
Finalitzat
1 - 5
MANLLEU 2015 FS CE 'A'
VERDA 4
Víctor Velasco
MANLLEU 2015 FS CE 'A'
Finalitzat
3 - 2
BLANESPORT 83 FS
VERDA 4
Andreu Moya
PREMIÀ DE DALT CFS 'A'
Finalitzat
3 - 1
PALLEJÀ FS 'B'
BLAVA
Carrie Rodríguez
PALLEJÀ FS 'B'
Finalitzat
1 - 7
CAPELLADES CFS 'A'
BLAVA
Roger Farrarons
CAPELLADES CFS 'A'
Finalitzat
2 - 3
PREMIÀ DE DALT CFS 'A'
VERDA 3
Álex González
TORDERA PARC FS ATH CLUB 'B'
Finalitzat
0 - 8
PALLEJÀ FS 'A'
VERMELLA
Jordi Álvarez
PALLEJÀ FS 'A'
Finalitzat
3 - 1
CFS MONTCADA 'A'
VERDA 2
Guillem Martínez
CFS MONTCADA 'A'
Finalitzat
2 - 1
TORDERA PARC FS ATH CLUB 'B'
VERDA 2
Daniel Capitán
INTER ESPORTIU MALGRAT CFS 'A'
Finalitzat
0 - 7
CFS ARENYS DE MUNT 'A'
VERDA 1
Víctor Serrano
CFS ARENYS DE MUNT 'A'
Finalitzat
9 - 1
ABRERA CE FUTSAL AUTOESCOLA MESVIAL 'A'
BLAVA
Roger Farrarons
ABRERA CE FUTSAL AUTOESCOLA MESVIAL 'A'
Finalitzat
0 - 2
INTER ESPORTIU MALGRAT CFS 'A'
BLAVA
Jordi Álvarez
EFS PALAFOLLS 'A'
Finalitzat
2 - 6
CFS MONTCADA 'B'
VERDA 2
Daniel Capitán
CFS MONTCADA 'B'
Finalitzat
5 - 4
CASTELLAR FS 'A'
VERDA 4
Víctor Velasco
CASTELLAR FS 'A'
Finalitzat
5 - 0
EFS PALAFOLLS 'A'
VERDA 2
Guillem Martínez
MANLLEU 2015 FS CE ''A''
Finalitzat
2 - 4
CARDEDEU FS 'A'
VERDA 4
Andreu Moya
CARDEDEU FS 'A'
Finalitzat
1 - 2
MOLINS 99 CFS 'A'
VERDA 4
Andreu Moya
MOLINS 99 CFS 'A'
Finalitzat
11 - 0
BLANESPORT 83 FS ''A''
VERDA 4
Víctor Velasco
SANT JULIÀ DE RAMIS NEGRE EFS 'A'
Finalitzat
2 - 2
SANT CUGAT FS 'A'
BLAVA
Carrie Rodríguez
SANT CUGAT FS 'A'
Finalitzat
1 - 0
UNIÓ FS MARTORELL 'A'
BLAVA
Jordi Álvarez
UNIÓ FS MARTORELL 'A'
Finalitzat
0 - 5
SANT JULIÀ DE RAMIS NEGRE EFS 'A'
BLAVA
Roger Farrarons
PORQUERES CFS 'A'
Finalitzat
1 - 4
PURA BRASA RACING PINEDA FS 'B'
VERDA 1
David Esteban
PURA BRASA RACING PINEDA FS 'B'
Finalitzat
3 - 1
SANT JOAN DESPÍ CFS 'A'
VERDA 1
Víctor Serrano
SANT JOAN DESPÍ CFS 'A'
Finalitzat
2 - 2
PORQUERES CFS 'A'
VERDA 1
David Esteban
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ FS 'A'
Finalitzat
6 - 0
SANT JULIÀ DE RAMIS VERD EFS 'B'
VERDA 3
Ález González
SANT JULIÀ DE RAMIS VERD EFS 'B'
Finalitzat
0 - 7
CERDANYOLA VALLÈS FC 'A'
VERDA 3
Jordi Sarabia
CERDANYOLA VALLÈS FC 'A'
Finalitzat
0 - 1
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ FS 'A'
VERDA 3
Jordi Sarabia
AE LES CORTS UBAE 'A'
Finalitzat
3 - 0
CN CALDES FS 'A'
VERDA 3
Pablo Gómez
SELECCIÓ ANDORRA
Finalitzat
1 - 1
CN CALDES FS 'A'
VERDA 1
Paula Barrio
AE LES CORTS UBAE 'A'
Finalitzat
2 - 0
SELECCIÓ ANDORRA
VERDA 4
Aleix Carret
CN CALDES FS 'B'
Finalitzat
1 - 10
LLORET ESPORTIU 2012 CFS
BLAVA
Guillem Marzo
LLORET ESPORTIU 2012 CFS
Finalitzat
8 - 1
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA
VERDA 3
Jordi Bas
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA
Finalitzat
0 - 1
CN CALDES FS 'B'
VERDA 1
Najib Akoudad
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ FS 'A'
Finalitzat
2 - 0
AEE INSTITUT ICÀRIA CET 10 'A'
VERDA 1
Víctor Serrano
AEE INSTITUT ICÀRIA CET 10 'A'
Finalitzat
0 - 0
EFS JORDI TORRAS ST VICENÇ 'A'
VERDA 1
David Esteban
EFS JORDI TORRAS ST VICENÇ 'A'
Finalitzat
2 - 2
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ FS 'A'
VERDA 1
Víctor Serrano
OLESA FS 'A'
Finalitzat
1 - 1
SANT JOAN DESPÍ CFS 'A'
VERDA 2
Daniel Capitán
SANT JOAN DESPÍ CFS 'A'
Finalitzat
2 - 4
PENYA BLAUGRANA MONTMELÓ 'A'
VERDA 2
Guillem Martínez
PENYA BLAUGRANA MONTMELÓ 'A'
Finalitzat
0 - 1
OLESA FS 'A'
VERDA 2
Daniel Capitán
ST JOAN VILASSAR 'A'
Finalitzat
0 - 4
POLINYÀ FS 'A'
VERMELLA
Gerard Gálvez
CN CALDES 'A'
Finalitzat
5 - 0
MOLINS 99 CFS 'A'
VERMELLA
Gerard Gálvez
OLESA FS 'A'
Finalitzat
1 - 1
SANT JOAN DESPÍ CFS 'A'
VERMELLA
Víctor Estebanell
EFS JORDI TORRAS ST VICENÇ 'A'
Finalitzat
1 - 2
ESPARREGUERA CFS 'A'
VERMELLA
Víctor Estebanell
ST JOAN VILASSAR 'A'
Finalitzat
1 - 3
OLESA FS 'A'
VERMELLA
Gerard Gálvez
CN CALDES 'A'
Finalitzat
3 - 3
EFS JORDI TORRAS ST VICENÇ 'A'
VERMELLA
Gerard Gálvez
POLINYÀ FS 'A'
Finalitzat
1 - 0
SANT JOAN DESPÍ CFS 'A'
VERMELLA
Víctor Estebanell
ESPARREGUERA CFS 'A'
Finalitzat
0 - 4
MOLINS 99 CFS 'A'
VERMELLA
Víctor Estebanell
ST JOAN VILASSAR 'A'
Finalitzat
0 - 2
ST JOAN DESPÍ CFS 'A'
VERMELLA
Gerard Gálvez
CN CALDES 'A'
Finalitzat
2 - 0
ESPARREGUERA CFS 'A'
VERMELLA
Gerard Gálvez
OLESA FS 'A'
Finalitzat
4 - 0
POLINYÀ FS 'A'
VERMELLA
Víctor Estebanell
MOLINS 99 CFS 'A'
Finalitzat
3 - 5
EFS JORDI TORRAS ST VICENÇ 'A'
VERMELLA
Víctor Estebanell
 
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.