10a Festa del Futbol Català

Disciplina


Futbol
Futbol Sala
Categoria


Semifinals
BARCELONA, F.C.,A
1
0
GIRONA, F.C.,A
1
3
09/06/2019 - 09:15
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,A
3
ESPANYOL, R.C.D.,A
7
09/06/2019 - 09:15
Final
GIRONA, F.C.,A
2
ESPANYOL, R.C.D.,A
5
09/06/2019 - 11:30
Campió
ESPANYOL, R.C.D.,A
 
GRUP A
GIRONA, F.C.,A
FINALITZAT
3 - 1
FIF LLEIDA, C.E.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,A
FINALITZAT
1 - 0
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,A
FINALITZAT
6 - 2
FIF LLEIDA, C.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
FINALITZAT
0 - 3
GIRONA, F.C.,A
FIF LLEIDA, C.E.,A
FINALITZAT
0 - 5
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
GIRONA, F.C.,A
FINALITZAT
2 - 2
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,A
Equips Partits Gols
P Nom Pts J G E P F C
1 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,A 7 3 2 1 0 9 4
2 GIRONA, F.C.,A 7 3 2 1 0 8 3
3 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 3 3 1 0 2 5 4
4 FIF LLEIDA, C.E.,A 0 3 0 0 3 3 14
Llegenda: Fase Final
 
GRUP B
ESPANYOL, R.C.D.,A
FINALITZAT
0 - 6
BARCELONA, F.C.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
FINALITZAT
1 - 1
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
FINALITZAT
2 - 3
BARCELONA, F.C.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
FINALITZAT
1 - 9
ESPANYOL, R.C.D.,A
BARCELONA, F.C.,A
FINALITZAT
11 - 1
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
ESPANYOL, R.C.D.,A
FINALITZAT
6 - 3
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
Equips Partits Gols
P Nom Pts J G E P F C
1 BARCELONA, F.C.,A 9 3 3 0 0 20 3
2 ESPANYOL, R.C.D.,A 6 3 2 0 1 15 10
3 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 1 3 0 1 2 6 10
4 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 1 3 0 1 2 3 21
Llegenda: Fase Final
 
Semifinals
GIMNASTIC MANRESA, C.,A
6
GIRONA, F.C.,A
3
09/06/2019 - 10:15
BARCELONA, F.C.,A
2
DAMM, C.F.,A
0
09/06/2019 - 10:15
Final
GIMNASTIC MANRESA, C.,A
2
BARCELONA, F.C.,A
7
09/06/2019 - 12:45
Campió
BARCELONA, F.C.,A
 
GRUP A
BARCELONA, F.C.,A
FINALITZAT
6 - 1
SEGRE, AT.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A
FINALITZAT
2 - 2
GIRONA, F.C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A
FINALITZAT
5 - 2
SEGRE, AT.,A
GIRONA, F.C.,A
FINALITZAT
0 - 3
BARCELONA, F.C.,A
SEGRE, AT.,A
FINALITZAT
1 - 5
GIRONA, F.C.,A
BARCELONA, F.C.,A
FINALITZAT
3 - 0
ESPANYOL, R.C.D.,A
Equips Partits Gols
P Nom Pts J G E P F C
1 BARCELONA, F.C.,A 9 3 3 0 0 12 1
2 GIRONA, F.C.,A 4 3 1 1 1 7 6
3 ESPANYOL, R.C.D.,A 4 3 1 1 1 7 7
4 SEGRE, AT.,A 0 3 0 0 3 4 16
Llegenda: Fase Final
 
GRUP B
DAMM, C.F.,A
FINALITZAT
3 - 1
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
LLAGOSTERA, U.E.,A
FINALITZAT
0 - 3
GIMNASTIC MANRESA, C.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A
FINALITZAT
0 - 6
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A
FINALITZAT
2 - 0
DAMM, C.F.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
FINALITZAT
1 - 3
GIMNASTIC MANRESA, C.,A
DAMM, C.F.,A
FINALITZAT
8 - 1
LLAGOSTERA, U.E.,A
Equips Partits Gols
P Nom Pts J G E P F C
1 GIMNASTIC MANRESA, C.,A 9 3 3 0 0 8 1
2 DAMM, C.F.,A 6 3 2 0 1 11 4
3 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 3 3 1 0 2 8 6
4 LLAGOSTERA, U.E.,A 0 3 0 0 3 1 17
Llegenda: Fase Final
 
Semifinals
GIRONA, F.C.,A
3
SANT GABRIEL, C.D.,A
1
04/06/2019 - 20:00
ESPANYOL, R.C.D.,A
2
DAMM, C.F.,A
1
01/06/2019 - 15:00
Final
GIRONA, F.C.,A
0
ESPANYOL, R.C.D.,A
3
08/06/2019 - 18:00
Campió
ESPANYOL, R.C.D.,A
 
Semifinals
BARCELONA, F.C.,A
1
CORNELLA, U.D. SAD,A
2
02/06/2019 - 11:00
ESPANYOL, R.C.D.,A
3
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
2
04/06/2019 - 19:00
Final
CORNELLA, U.D. SAD,A
0
ESPANYOL, R.C.D.,A
1
09/06/2019 - 12:00
Campió
ESPANYOL, R.C.D.,A
 
Semifinals
ESPANYOL, R.C.D.,A
1
4
DAMM, C.F.,A
1
1
01/06/2019 - 17:00
BARCELONA, F.C.,A
2
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
0
01/06/2019 - 12:07
Final
ESPANYOL, R.C.D.,A
2
4
BARCELONA, F.C.,A
2
2
08/06/2019 - 19:30
Campió
ESPANYOL, R.C.D.,A
 
Final
VILASSAR MAR,U.E.,A
0
ANDORRA, F.C.,A
2
01/06/2019 - 18:00
Campió
ANDORRA, F.C.,A
Semifinals
ESPANYOL, R.C.D.,A
11
CORNELLA TERRI, A.E.,A
2
26/05/2019 - 11:00
SANT GABRIEL, C.D.,A
23
GERUNDA FUTBOL CLUB ,A
0
26/05/2019 - 15:00
Final
ESPANYOL, R.C.D.,A
3
SANT GABRIEL, C.D.,A
2
08/06/2019 - 10:00
Campió
ESPANYOL, R.C.D.,A
 
Semifinals
BARCELONA, F.C.,C
13
L'ESTARTIT, U.E.,A
0
25/05/2019 - 12:00
SANT GABRIEL, C.D.,A
5
PONTENC CLUB ESP.,A
1
26/05/2019 - 15:00
Final
BARCELONA, F.C.,C
2
SANT GABRIEL, C.D.,A
3
08/06/2019 - 12:00
Campió
SANT GABRIEL, C.D.,A
 
Final
GIMNASTIC MANRESA, C.,A
6
ESCOLA DE F. PLANADEU,A
0
08/06/2019 - 19:00
Campió
GIMNASTIC MANRESA, C.,A
Semifinals
BARCELONA, F.C.,A
2
ESPANYOL, R.C.D.,A
0
07/06/2019 - 18:00
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
1
DAMM, C.F.,A
7
07/06/2019 - 20:00
Final
BARCELONA, F.C.,A
2
4
DAMM, C.F.,A
2
5
09/06/2019 - 17:00
Campió
DAMM, C.F.,A
 
COPA CATALUNYA JUVENIL MASCULÍ
LES CORTS UBAE. A.E.,A
FINALITZAT
3 - 2
BARÇA,A
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
COPA CATALUNYA CADET MASCULÍ
LES CORTS UBAE. A.E.,A
FINALITZAT
0 - 8
BARÇA,A
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
COPA CATALUNYA INFANTIL MASCULÍ
MANRESA FUTBOL SALA ,A
FINALITZAT
1 - 7
BARÇA,A
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
COPA CATALUNYA ALEVÍ MASCULÍ
LES CORTS UBAE. A.E.,A
FINALITZAT
3 - 2
BARÇA,A
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
COPA CATALUNYA BENJAMÍ MASCULÍ
SANT JOAN DE VILASSAR FS,B
FINALITZAT
1 - 6
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
COPA CATALUNYA PREBENJAMÍ MASCULÍ
PALLEJA, F.S.,A
FINALITZAT
4 - 3
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS,A
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
COPA JUVENIL FEMENÍ
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
FINALITZAT
0 - 0
87
LES CORTS UBAE. A.E.,A
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
COPA CATALUNYA CADET FEMENÍ
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
FINALITZAT
2 - 4
LES CORTS UBAE. A.E,A
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
COPA CATALUNYA INFANTIL FEMENÍ
PENYA ESPLUGUES, AE,A
FINALITZAT
1 - 1
23
FUTSAL FEMENI PALAU-SOLITA I PLEGAMANS C.,A
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
COPA CATALUNYA ALEVÍ FEMENÍ
LES CORTS UBAE. A.E,A
FINALITZAT
3 - 0
CFS ARENYS DE MUNT,A
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
 
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.